Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SprawdziSprawdzzzz

Makaron tzw.babuni ze sklepu ale co do niego dla 1,5 r.dziecka ????????

Polecane posty

Gość SprawdziSprawdzzzz

No własnie wczoraj dziecko jadło makaron z truskawkami ,ale z czym dziś ? dziecku lepiej wchodzi makaron niż ryż czy ziemniaki :).Proszę o radę ,o jakiś dobry przepis na zdrowy sosik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron tylko domowy rączkami
Ja makaron uznaję tylko robiony własnymi raczkami, domowy, jajeczny - ale co kto lubi. natomiast jemy: makaron z porzeczkami makaron z malinami makaron z jabłkami w różnej postaci makaron z borówkami (czarnymi jagodami) makaron z aronią - pycha! i do tego smażony camember (dla większych osób) makaron ze wszystkim jest dobry :-) makaron z pomidorem i bazylią na surowo makaron z podduszonym pomidorem i bazylią (i czosnkiem) makaron z uduszona piersią z kurczaka, polany naturalnym sosikiem z duszenia tegoż makaron z sosem koperkowym!!! no ze wszystkim można zjesć makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron tylko domowy rączkami
makaron ze śmietana i cukrem :-) makaron z poziomkami :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdgffg
z pomidorami (wystarczy rozciapać pomidora, do tego trochę oliwy z oliwek, lekko podgrzać)- do tego można dodać co kto lubi- mięso, kukurydzę, cebulę- w zależności co dziecko zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszkaa
makaron tylko domowymi... - twoje propozycje laczenia makaronu z owocami spowodowaly u mnie mdlosci. Wiem, ze ludzie tak jedza, ale dla mnie to jest nienormalne, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron tylko domowy rączkami
autorka napisała: "własnie wczoraj dziecko jadło makaron z truskawkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron tylko domowy rączkami
breszkaa, autorka nie pytała o twoje przeżycia fizjologiczne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howca
SprawdziSprawdzzzz i czy skarmiasz to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprawdziSprawdzzzz
Wczoraj dałam dziecku na szybko ten makaron z malinami i smietanką,było kwaskowate ale dziecku uszy się trzęsły,bo ostatnio ma parcie na kwaśnie :) a dziś ?? hm... dziś nalesniki zmajstruję.... te ze szpinakiem :D i serkiem o któe pytałam post niżej :). Lubię czytać co Wy gotujecie bo nieraz mozna dostać natchnienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z makaronem można kombinować :D U mnie najbardziej schodzi wersji obiadowej makaron z pulpecikami w sosie pomidorowym,makaron z piersią kurczaka i szpinakiem. A wersji deserowej makaron z truskawkami lub borówkami/jagodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×