sfrustrowany mąż plenerowej... 0 Napisano Lipiec 4, 2012 Rano jak wstaliśmy moja żona odwróciła głowę i wyglądała strasznie! Coś w tym stylu http://www.voila.pl/497/l58dq/?1 co mam robić? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość niee wieeem Napisano Lipiec 4, 2012 Przytulic ją .. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość bratanica cukiernica Napisano Lipiec 4, 2012 zacznij robić omlety Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość marcel jest bogiem Napisano Lipiec 4, 2012 eee co ty chcesz niezla jest Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jesteście brzydalami? Napisano Lipiec 4, 2012 Teraz to nic, zobaczysz co będzie jak się zestarzeje :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
sfrustrowany mąż plenerowej... 0 Napisano Lipiec 4, 2012 no właśnie kiedyś była ładna tzn taka swojska a dziś?;-( Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałka w paski z 3 piętra Napisano Lipiec 4, 2012 a dziś będzie wczorajem, gdy nadejdzie jutro Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
sfrustrowany mąż plenerowej... 0 Napisano Lipiec 4, 2012 może czaju naparze co wy na to?? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach