Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dqf

ale czlowiek, to jednak glupi jest

Polecane posty

Gość dqf

poszlam na praktyki do urzedu, siedze tam od 7 do 15, wstac trzeba o 5, wiadomo, zbey sie ogarnac i dojechac. jak wracam, to mam ochote na obiad, bo tam tylko kanapki wcinam i przychodze do domu i juz czuje poddenerwowanie, ze nie ma nic w lodowce dobrego. a jak kurd,e moja mama lata codziennie do swojej roboty od X lat, ma duzo ciezsza prace, wraca i ja czasami cos ugotowalam czasami nie, ale czesciej nie gotowalam i jakos nigdy ode mnie nie wymagala. czlowiek poki sam nie doswiadczy, nie zrozumie, jakie to meczace jednak. siedziec gdzies 8h, waca i gotowac pozniej obiad, a jak ktos mogl to zrobic wczensiej, czy posprzatac, jak akurat wrocilam wczensiej z zajec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna nieromantyczna :)
W soboty przygotuj sobie hurtem jakieś kotleciki, bitki, zrazy, itp. i zamroź na zapas - wygodnie i oszczędniej. Każdego dnia rano lub wieczorem wyjmuj porcję - żeby się rozmroziła, po powrocie z pracy wstawiasz ziemniaki czy kaszę, podgrzewasz kotleta, robisz sałatkę w ciągu 20 minut masz pyszny obiad. Wszystko jest kwestią organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqf
tak, tez tak czesciowo robimy, ale chodzi o sam fakt , ze dopiero teraz tak naprawde zrozumialamczesc doroslego i trudnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się was czyta dzieciacz
dzieciaczki :) Trudne i dorosłe życie dopiero przyjdzie jak się z domu wyprowadzisz i nawet grosza nie dostaniesz od rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqf
napislama przeciez czesc doroslego zycia. swoje dorosle zycie ogarne, ale zrozumialam, ze musze wiecej pomagac mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się was czyta dzieciacz
To dobrze, że doceniasz :). Tak jak mówię, więcej dostrzeżesz jak się wyprowadzisz z domu, to dopiero przeskok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnchy hyyyy
ja jestem człowiekiem i jestem bardzo madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnchy hyyyy
nie jednak zmieniłem zdanie jestem pieskiem hau hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×