Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoxoxoxoxoxox

Grupa krwi!

Polecane posty

Gość xoxoxoxoxoxox

Wyróżniamy 4 grupy krwi - 0, A, B oraz AB. Rh każdej grupy może być dodatnie lub ujemne. Jeśli oboje rodzice mają Rh ujemne to dziecko odziedziczy grupę krwi jednego rodzica i Rh będzie ujemne. Jeśli jeden rodzic ma Rh dodatnie, a drugi ujemne lub oboje mają dodatnie to dziecko odziedziczy grupę krwi jednego rodzica, a Rh może mieć i dodatnie i ujemne. Mam nadzieję, że zrozumiale wyjaśniałam. Moja mama ma grupę krwi 0+, a ojciec A+.. więc ich dzieci będą miały grupę krwi albo 0 albo A z Rh na plusie lub na minusie. I zgadza się moja siostra ma grupę krwi A-. Za to ja nigdy nie znałam swojej grupy krwi bo mama albo coś ukrywała, albo faktycznie nie zrobili mi tego badania jak mówiła. Byłam nie dawno na badaniu i wyszło, że moja grupa ktak to B-. Zaskoczyło mnie to bo powinnam mieć albo 0+, 0-,A+, A- a tu skąd nagle B. Poszłam jeszcze raz zrobić badanie grupy krwi i znów wyszło B-! Czy to oznacza to o czym myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znasz?
albo jestes adoptowana albo mama miala romans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxox
Jestem podobna do mojej mamy i siostry też ale tylko z rysów. Ja jestem blondynką z zielonymi oczami, a siostra brunetką z brązowymi, co odziedziczyła po ojcu, za to ja mam oczy podobne do mamy, ale moje są typowo zielone, a jej szarawe. Mama też jest brunetką, aby ja jestem blondynką w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, to oznacza to co myslisz
ale pamiętaj ojcem może być każdy facet rodzicem tylko jeden , i tego Twoja mama wybrała na rodzica dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znasz?
jak ktos ci juz napisal na Dobra mama.pl zapytaj mame. pokaz jej to co tu piszesz, o tych testach grupy krwii i niech ci wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxox
To by wiele wyjaśniało. Mój ojciec nigdy nie przytulił mnie, nie powiedział, że kocha. Nigdy nie zrobił mi jakiegoś prezentu, w urodziny nie rzadko wcale nie złożył mi życzeń. Często był dla mnie złośliwy, uszczypliwy, upojarzał mnie i poniżwł. Nigdy nie miałam w nim wsparcia. Zdarzało się, że mnie bił często z dlaczego powodu, a siostrę traktuje jak księżniczkę. Nigdy nawet na nią głosu nie podniósł, ją byłam zawsze gorszą. Nie jest mi przykro bo dla mnie to obcy człowiek, tyran na którego boję się spojrzeć czy o coś zapytać. Nienawidzę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxox
błachego poqodu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znasz?
siostra jest starsza czy młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxox
Mamaa brała ślub 2 lata po moich urodzinach jeśli to coś znaczy. Siostra jest 3lata młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhdfydhfud
zapytaj matkę z kim się pieprzyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×