Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka555

Kiedy mogę się spodziewać kuratora?

Polecane posty

Gość ka555

Rozprawę rozwodową mam wyznaczoną na 26 lipca,czy ktoś moze orientuje się kiedy może przyjść do mnie kurator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a kto powiedział, że...
musi przyjść kurator? Niby po co? Zgłaszane było ze strony przeciwnej, że ma przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Kurator już nie chodzi o domach. Wysyła pro-kuratora. A ten przychodzi o świcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
a to miało być błyskotliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Na głupie pytanie jeszcze głupsza odpowiedź - takie jest prawo żołędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
a na twoje głupawe odpowiedzi w każdym topicu co przewiduje prawo żołędzi? Publiczny lincz? UIkamienowanie? Jesteś chłopie, prosty, jak trzonek motyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
I taki prosty trzonek ma same zalety. Weź motyke z krzywym trzonkiem, to zamiast nakopać kartofli - nakopiesz sobie ........ do doopy. SZANUJ proste trzonki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
A ja lubie,riposty Jaj.Celne i wesole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Nawołuje jak ludzie pozytywizmu: proste jest dobre!!! kochanka, Ty to w ogóle lubisz prostaków, pewnie sama jestes prosta jak... nie, na Ciebie już nawet nie ma określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Wolisz być krzywa niż prosta?? Dla uzupełnienia wiedzy w twojej krzywej pale - informacja: Krzywa - po łacinie: curwa. Czyta sie: kurwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Aliud clausum in pectore, aliud in lingua promptum habent, ale w twoim przypadku wygląda to tak, że animus aeger semper errat. Gdyby moja żona była taka prosta, to już 5 lat temu zażądałbym rozwodu, ale niektórzy ludzie po prostu rodzą sie z klasą, inni bez-jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Urodziłeś sie z klasą? Wiedziałem qźwa!! Nauczyciel! W dodatku krzywy! Masakryzm. Curwa blaszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Canis timidus vehementius latrat quam mordet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
bez mózgu tylko jaja.Tylko inteligentna osoba zrozumie zart i przeslanie Tylko jaja.jak juz zaznaczylam,tylko inteligentna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Frania, cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Ale ja wcale nie mam zamiaru cie pogryźć. Ja cie nawet ojszczać nie widze potrzeby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Długo szukałes znaczenia, co? Ea natura multitudinis est: aut seruit humiliter aut superbe dominatur; libertatem, quae media est, nec struere modice nec habere sciunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
A nie. Niedługo. Znalazłem na tej stronie - z której skopiowałeś. A po rusku też tak dobrze..... kopiujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Non tam praeclarum est scire Latine, quam turpe nescire Myślisz, że każdy jest tak niewykształcony jak ty? No tak, racja, przecież w twoim przypadku to gallus in suo sterquilinio plurimum potest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Разбирается как свинья в апельсинах ale łacine kopiuje kak maxim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez mózgu tylko jaja
Znam się doskonale. Jestem lingwistykiem. Sunt adhuc multa sed hae post. Spectaculum miserum et acerbum! Proprium ingenii humani est odisse, quem laeseris. Odi profanum vulgus et arceo. Quidquid agis, prudenter agas et respice finem. Quid vesper ferat, incertum est. Vale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Ling_wistykiem powiadasz. Aaa to szacun - lingua longa divina contenta Język giętki - to nie to co Tylko Jaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
bez mózgu tylko jaja ,no tak ! :D nie bedziesz madrzejszy po swoim inteligentnym wyskoku hahahaaa.Widzisz,teraz takie czasy ze z netu mozna zerznac wszystko :D Masz racje ty nie masz mozgu,co do jaj tez mam obiekcje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
No i widzisz jaki jesteś cienki leszczyku-lingwistyku?? Nawbijałeś se do łba łacińskich sentencji, a rozum masz w doopie :) Wszak napisane jest: NIE DYSKUTUJ Z DURNIEM. Sprowadzi cie do swojego poziomu - i pokona doświadczeniem. Ćwicz rozum. I za hoduj jaja. Językiem obracaj TYLKO na początku! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
tylko jaja I LIKE IT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanko
ty naprawdę musisz byc prymitywna, skoro takie coś sfrustrowanego z żałosnymi "dowcipasami" wydaje się śmieszne i inteligentne. Choć cię nie lubię, to jednak do tej pory miałam o tobie lepsze zdanie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwwwee
szczegolnie tylko "inteligenta" osoba zrozumie jego dowcipy w tym te dowcipne kurwiszcze wyzwiska :D jassssssssssssssssssne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×