Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęśliwa000

POTRZEBA WYGADANIA SIĘ...

Polecane posty

Gość Nieszczęśliwa000

Potrzebuję się wygadać. Zawsze uważałam że coś takiego jak dziewictwo powinno się stracić z osobą którą się kocha- najlepiej po ślubie. Marzyłam o wspaniałym mężu, 3 dzieci i ogromnym domu z białym psem. Byłam grzecznym dzieckiem, pulchniutkim i miłym. Wszystko zmieniło się w liceum. Poznałam faceta, który wprowadził mnie w tak zwane tematy tabu. Po krótkim czasie zostawił mnie. Nie mogłam się pozbierać i zaczęłam się leczyć spotykając się z różnymi facetami. Z jednym z nich pod wpływem alkoholu straciłam dziewictwo. Ciesząc się że jest to przynajmniej dobra osoba która mnie rozumie. Byłam zła tylko i wyłącznie dlatego, że nie pozwoliłam tego zrobić tamtemu. Mijał czas. Poznałam faceta. Było ok, ale w pewnym momencie zrozumiałam że czegoś mi brakuje. Pomimo że był wspaniały myślałam wciąż o tamtym. Zerwaliśmy, zostaliśmy przyjaciółmi. Niedawno zobaczyłam zdjęcia byłego. Stał uśmiechnięty obejmując szczupłą blondynkę. Zabolało. Pomyślałam że ja to nigdy nie miałam szczęścia. Mimo że idąc ulicą słyszę od mężczyzn jaka jestem ładna, koledzy chcą się ze mną spotykać, nawet największy podrywacz w moim mieście. Ja nie jestem szczęśliwa. I czuję że nigdy już nie będę. Chciałabym się zakochać z wzajemnością, tak żeby nikt mnie już nie odtrącił. Nie zostawił. Nie wiem czy kiedykolwiek poznam kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa000
Schrzaniłam życie...a przynajmniej kawałek młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie.... mała rada, jak chcesz sprawdzić czy facet Cie rzeczywiście kocha to poczekaj trochę z daniem mu dupy, 3 miesiące czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest moje zdanie
Nie rozpamiętuj przeszłości. Ja też będąc dzieckiem byłam grzeczna, myślałam, że jak będę dorosła to będę miała rodzinę, dzieci, dom. Mam 29 lat. Mam męża, nie mam dzieci (nie stać mnie) ani własnego mieszkania czy domu. Takie jest życie. Nie ma księżniczek, pałaców, królewiczów na białym koniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judasz
Ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa000
20. Gdy straciłam dziewictwo miałam 18 lat, czyli na pewno więcej niż przeciętna dziewczyna. Pamiętam, słowa byłego gdy pewnego razu zaczął mnie dotykać, bałam się jeszcze i powiedziałam mu że to się powinno zrobić z osobą z którą się kocha. Odsunął się ode mnie i powiedział...wiesz Ty tak nie myśl bo to wcale tak nie jest...i od tamtej pory gdy kilka dni później po prostu olał mnie tłumacząc się że nie jest gotowy zmieniło się wszystko. Coraz więcej o nim myślałam. Zbyt często. Tak minęło sporo czasu, święta kolejne święta...a patrząc na jego zdjęcie w sumie szczęśliwego powinnam się cieszyć, ale jakoś trudno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgdsfszfas
na pewno sie ze mna nie zgodzisz, ale jestes jesczez dzieckiem i malo wiesz o zyciu i facetach. zmieni ci sie i to minie. zobaczysz. wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest moje zdanie
Zapomnij o nim. Jesteś młoda. Jeszcze się zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa000
Od samego początku ludzie mi to mówią. On sam mi powiedział- zapomnij, będziesz miała jeszcze wielu- uznałam że gada pierdoły. Serce mi omal nie pękło. Kilka miesięcy temu gdybym zobaczyła jego zdjęcie z tą dziewczyną pewnie bym płakała i to nie chwilę a bardzo i długo. Zawsze musiałam się dziwnym trafem na niego natknąć. Gdy już zapominałam los mi o nim przypominał. A to jechał samochodem, a to z kimś się bił, a to był gdzieś na imprezie, a to miał jakieś problemy. Raz nawet byłam od niego kilka metrów. Wiem że mnie widział, ale złapał za to co miał pod ręką czyli tel i wpatrzył się w niego dopóki nie przeszłam. Kiedyś jeszcze mówił mi cześć. Potem przestał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judasz
ludzie maja rację , zapomnij o nim nie wat Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa000
Może to jest głupie co powiem, ale gdy jeszcze miałam chłopaka to gdzieś tam była nadzieja że się na niego natknę. Teraz gdy zerwałam z nim i dowiedziałam się że tamten ma kogoś poczułam że się coś skończyło. Teraz gdy wejdę w jakiś związek to już będę wiedziała że jest tylko ta osoba. Tylko czy znajdę kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMIĘTAJ O TYM LEVI !!!!!!!!
Dlaczego by nie?:) Znajdziesz na pewno tylko sie nie martw zbytnio.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa000
Kiedyś chciałam mieć kogoś. Szukałam. Teraz to olałam, ale troszkę czuję się samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża od 11 lat. Syna od 10 lat. Ani jedno ani drugie mnie nie szanuje. Byłam przez 3 lata alkoholiczką. 3 lata nie piję i dalej jestem nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
To życie i całe jego piękno masz dopiero przed saba a o błędach nie myśl idź do przodu i zobaczysz życie jeszcze cię zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×