Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwioona

kolezanka namawia mnie na dziecko

Polecane posty

powiedz ze cieszysz sie seksem malzenskim :) i zacznij wymieniac ulubione pozycje. jej zapytaj o swoje. takie samo pytanie jak kiedy dasz sie zaplodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacha
Dnia 5.07.2012 o 22:58, Gość zdziwioona napisał:

mam kolezanke, jestesmy podobnym wieku ona 26 ja 27. Ma 3 dzieci 1,5, 2.5 i 5, ja mam meza i pracuje. Kolezanki maz pracuje po 11 godz dziennie, ja od czasu do czasu zagladam do niej zeby pomoc przy dzieciach, zrobic zakupy. caly czas zanawia mnie na dziecko, mimo, ze wie, ze nie mam stalej umowy o prace, ze chce poczekac do 30 zeby miec stabilna sytuacje finansowa. Zastanawiam sie czemu to robi? bardzo ja lubie, dla dzieci poswiecila wszystko, spedza z nimi, i tylko znimi cale dnie.To bardzo meczaca praca, wiec jest wykonczona, niedospana. zaczynam sie zastanawiac, wiem, ze to okropne, ze ona chce zebym miala takie Zycie jak ona - zadnych wyjsc, wakacji, wiekczny brak pieniedzy, zmeczenie, zero znajomych tylko dzieci. czy to mozliwe?

Oczywiscie, ze tak. Ewidenitnie chce, zebys tez miala przestane. Dziewczyni, nie daj się jej sprowokowac i najlepiej utnij znajomosc, nie potrzebujesz takiej „kolezanki”. Ona Ci zazzdrosci, ze masz olej w głowie i ze rozsądnie sobie to zaplanowalas. Masz DOPIERO 26 lat. Korzystaj z zycia i jezdzij na te wakacje ile mozesz, bo z dziecmi potem to na bank się nie da. A na dziecko masz jeszcze sporo czasu. Ignoruj jej gadki, a jesli dalej bedzie Ci pieprzyc jak to fajnie sobie zniszczyc zycie i miec 3 bachory ( w tak mlodym wieku, to naprawdę radzę Ci - przestan do niej chodzic. Ona chce zebys bylya udoopiona tak jak ona i tyle. Pewnie taka „madka” typowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Glupia sooka chce Cię wpedzic w pieluchy. Zadnych bachorow przed 30ką, zdurnialas? Jak masz okazję to podrozoj ile się da, nachapaj się podrozami! Niech madce gula stanie, bo ona co najwyzej z brajankami moze do parku pojsc. Co za koorwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już xd sa

Minęło 7 lat od napisania tego postu, koleżanka ma odchowane dzieci a ty autorko dalej się dziecka nie doczekałaś się.Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Myślę, że koleżanka już ma dwójkę następnych i dalej w pieluchach, i dalej nie przepracowala ani jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdsw
57 minut temu, Gość haha napisał:

Myślę, że koleżanka już ma dwójkę następnych i dalej w pieluchach, i dalej nie przepracowala ani jednego dnia.

to bardzo dobrze że nie przepracowała ani jednego dnia, rodzina jest ważniejsza niż praca.Poza tym jest teraz 500 plus więc na pewno siedzi w domu z dziećmi i o to chodzi w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×