Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie on

Zabawy z kochanka...

Polecane posty

Gość to nie on
kochanki maja wiecej polotu i fantazji.. wiec opiszcie jakies mocne historie z przeszlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja calkiem niedawdo ..robilam ustami..jak koles auto prowadzil...bardzo pomagaja wyboje przy tej czynnosci..jaka adrenalina...SZOK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakalaka
no co za pierdolenie uskuteczniacie o otwartych związkach? otwarte to by były jakby wasze żony wiedziały że macie dupe na boku i akcpetowały to... idzcie się przyznać, to zobaczymy co to za otwartość... ja jestem kobietą w związku i mam kochanka, o którym mój facet wie. Kochanek wie o facecie. Przynajmniej tyle uczciwoci jestem im winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
to nie on byc moze sie rozpadnie - ale jezeli ktos nie doczytal ja kocham zone! w ciekawy sposób okazujesz tę miłość :D Pracuję jako seksuolog i mówię - nie ma dla Was szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiJeden-
szkoda ze Swidnica... Daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisex
Arianka, to sie marnujesz, powinnas tyrac jako wyrocznia, albo przynajmniej wrozka :). Kolejna forumowa Pytia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie, ze zony nie
moga miec kochankow majac male dzeci i karmiac piersia :D ale sie usmialam :D moja znajoma ma 2 (!) malych dzieci z czego jedno ma 8 mies i karmi go piersia a chlopa sobie an noc sprowadza bo maz w delegacji :d czasem tez przyjezdza do neij w dzien. Boze , chlopy ale jestescie naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda wyjdzie i wtedy pozaluj
wstydzcie sie wszyscy...a jak wasze zony tez maja kochankow....jestescie siebie warci..po co przysiegaliscie milosc i wiernosc....dla mnie to nie jest milosc jak ktos zdradza malzonka. trzeba porozmawiac jak czesgo brakuje w zwiazku, zreszta swiat zszedl na psy...nie wystarcza juz tylko ludziom zwykly sex w lozku.niedlugo nie bedzie zadnych granic.wstyd...szanujcie sie wszyscy troche, i wasze zony i mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
bisex Arianka, to sie marnujesz, powinnas tyrac jako wyrocznia, albo przynajmniej wrozka . Kolejna forumowa Pytia Ech, powaliła/eś mnie tym tekstem :P Nie muszę być wyrocznią, poprostu mam mózg od myślenia tam gdzie trzeba :classic_cool: Jak coś nie trybi w związku to tego związku nie ma. Nie można jednocześnie kochać i zdradzać z obcym człowiekiem. To, że autor ma potrzeby rozumiem. To, że szuka sposobu ich zaspokojenia też rozumiem. Ale, że nie w ramionach ukochanej tego nie potrafię zrozumieć. Będą się od siebie coraz bardziej oddalać i w końcu to wszystko pierdzielnie. Zobaczycie po latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arianka, nie pi*rdol proszę. Rozumiem, że teoretycznie jesteś przygotowana do tematu, ale zycie szcześlwie nie składa się z twoich wizji. Czasem sie popsuje, a czasem nie. A twoje miauczenie faktycznie dla wrózki się może nadawać. Pani psycholog, buehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal ale nie ogrodowy
arianka Jak coś nie trybi w związku to tego związku nie ma. Nie można jednocześnie kochać i zdradzać z obcym człowiekiem. To, że autor ma potrzeby rozumiem. To, że szuka sposobu ich zaspokojenia też rozumiem. Ale, że nie w ramionach ukochanej tego nie potrafię zrozumieć. Będą się od siebie coraz bardziej oddalać i w końcu to wszystko pierdzielnie. Zobaczycie po latach arianka temat jest zbyt trudny, więc nie na Twoja glowę, nie przejmuj sie, jesli pierdzielnie, Ty na tym nic nie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
:D:D:D z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
nie pamiętam email'a :D na którym pisaliśmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
Twój wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
swojego nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×