Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie on

Zabawy z kochanka...

Polecane posty

Gość a ja lubię niebieską
spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
całuję rączki nóżki.... i wszystko na co mi pozwolisz 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfasdfsdfaf
ludzie, ludziska, piszcie k.. na temat, pytanie autora wątku było co robicie z kochanką, czego nie robicie z żoną, czy myślicie, że gdyby chciał słuchać waszych zasranych morałów to by zakładał tego posta? Jak wszyscy jesteście tacy święci i prawi i tak wam dobrze w waszych małżeństwach to co robicie teraz na tym forum, po ki ch... w ogóle zaglądacie na ten wątek? Żeby pleść wasze dyrdymały o moralności? A może zazdrościcie autorowi, że jednak się odważył, tak ODWAŻYŁ spełniać swoje fantazje, bo wie, że ma jedno życie, bo jest mu źle i czegoś mu brakuje. Naprawdę, misie kolorowe, myślicie, że w życiu jest wszystko takie czarno-białe? W kwestii merytorycznej powiem, że moja kochanka zaskoczyła mnie mile sama proponując anal, o którym od dawna marzyłem. Najpierw ona rżnie mnie porządnie swoim wibratorem i strasznie ją to kręci, jak mnie może tak zdominować, potem ja zabawiam się jej pupcią i jest nam bosko. Bawimy się też w różne takie zabawy z wiązaniem rączek do tyłu, zawiązywaniem oczu, próbujemy różne gadżety, moja pani najbardziej uwielbia koraliki analne... Bawimy się w różne przebieranki, układamy scenariusze, odgrywamy różne role, jest cudnie. Wiemy, że tak nie będzie zawsze, nie myślimy nawet o porzucaniu rodzin. Po prostu wzajemnie dajemy sobie to, czego nie mamy w domu i tyle w temacie. Pozdrowienia dla autora postu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię niebieską
buhaha my taką grę wstępną mamy..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
adsfasaf -ostro ale napewno 100% zaspokajacie sie:) ja moge tylko napisac o bardziej extremalnych miejscach -takich jak -godzina po polnocy mocno -kochanka oparta o drzwi kosciola:) jeczy a obok przechodza przypadkowi przechodnie ....doswiadczenie nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakieś szczególy
niebiesko-zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
niebiesko zielona - prosimy o wiecej szczegulow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do
to nie on a po co twoja żona bierze pigułki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
...jestemm tak spragniony mojej kochanki- jak nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bublabuuu
a co to dzisiaj za wyjątkowy dzień, dawno jej nie widziałeś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
jestem od niej w jakis dziwny sposob uzalezniony.....siedzi mi w glowie... wiec musze ja dobrze zerznac zeby sie uspokoic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
Fuck me 'til we know it's unsafe And we'll paint over the evidence....to brzmi jak zaproszenie do zabawy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
mniej wiecej po polsku... Oczywistosc Masz spojrzenie, które mnie hipnotyzuje i ciało ukazujace mi smierc. Twoje usta wygladaja jak zrobione z czegos innego po prostu wysysaja mój oddech. Chce twego bólu, by sprawdzic dlaczego jestes zawstydzona. I wiem, ze nie jestes tym, co do mnie mówisz. I nie jestem tylko chwila stworzona przez ciebie. Jestes tak nieprzewidywalna i słodka obie nogi, kostki, kolana. Mysli zostały oczyszczone, twoje usta odeszły z odprawa za prace. Pieprz mnie dopóki wiemy, ze to jest niebezpieczne przemalujemy oczywistosc Pragne abys mnie pozadała Chce tego, co widze w twoich oczach wiec daj mi cos, czego bede sie bał nie dawaj mi satysfakcji. Jestes tak nieprzewidywalna i słodka obie nogi, kostki, kolana. Mysli zostały oczyszczone, twoje usta odeszły z odprawa za prace. Pieprz mnie dopóki wiemy, ze to jest niebezpieczne przemalujemy oczywistosc Chce twego bólu, by sprawdzic dlaczego jestes zawstydzona. I wiem, ze nie jestes tym, co do mnie mówisz. I nie jestem tylko chwila stworzona przez ciebie. Jestes tak nieprzewidywalna i słodka obie nogi, kostki, kolana. Mysli zostały oczyszczone, twoje usta odeszły z odprawa za prace. Pieprz mnie dopóki wiemy, ze to jest niebezpieczne przemalujemy oczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewetłana
Mnie pieprzył na masce samochodu półnagą w lesie . Maska była rozgrzana ja odlatywałam. Nie obchodziło mnie czy ktoś nas widzi. Uwielbiam kiedy podziwi mnie podczas seksu. Kiedy głośno komentuje mój tyłek, cipke gorącą sterczace suty i uzywa ostrych pojęć. To on pierwszy mi powiedział że robie to jak profesjonalistka, że jestem jak rasowa kurewka i mam piekną cipkę...zawsze na dzwięk jego głosu mam mokro i dostaje gęsiej skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
.......mam tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
..wpadlem na zajebisty pomysl.. tylko realizacja wymagac bedzie pewnych sprzyjajacych uwarunkowan :) ...SEX po wspinaczce na szczycie gory.. rysy odpadaja za duzo turystow:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻE które coś
Dopisze bo robiło się ciekawie, tylko bez moralizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
... w jakich sytuacjach lub o jakich miejscach fantazjujecie... mnie teraz nosi na coraz dziksze przygody...przydalaby sie jakas extrema :)...mam nadzieje ze za niedlugo opisze wam tu cos ostrego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
... nie swiadom tego czego chcialem..dostalem wiecej niz chcialbym...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
... samotnie tesknie do kolejnego spotkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjjdikjdks
"no i zguba się znalazła...................."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska zieIona..!
To zalezy tylko i wylacznie od Ciebie kiedy ono nastapi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
weekend za pasem...trzeba znow planowac cos fajnego... moze tym razem jakis pomost dla lodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
.....zyje wspomnieniami po ostatnim razie...wspanialy sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
....moj plac zabaw zostal zamkniety....:( wlasciciel dokonal przywlaszczenia ...ale sa paragrafy na to hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
...potrwa to chwile zanim otworze znowu plac ...ale wiem ze takich przyjemnosci nawet w Disneylandzie nie ma ..:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie on
prosze o kolejne zdjecie do kolekcji ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokraaniaaaaa
to nie on.... uchyl rąbka tajemnicy bo rozbudziłeś mą erotyczną ciekawość.... pomysł z pomostem dla łódek wypalił? Podziel się wrażeniami po tym niezpoamnianym seksie... jak było, co, gdzie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×