Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszaniec55

jechać z nim na wakacje?

Polecane posty

Byłam w związku z chłopakiem przez dwa lata. Pod koniec związku kompletnie nam się nie układało, więc z nim zerwałam. Byłam bardzo z siebie dumna, ponieważ wiedziałam że podjęłam dobrą decyzję. Jednak po jakimś czasie (pół roku) jego zabiegań o mnie zaczęłam za nim tesknić i zacęliśmy się znów spotykać. I spotykamy się tak już prawie 3 miesiące, a ja nie potrafię podjąć decyzji czy powinnam z nim być. Ostatnio proponował mi współny wyjazd na wakacje. dziś znów zadzwonił z propoizycją żebyśmy pojechali na węgry. Wyjazd ma być już w najbliższy wtorek. A ja nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalina
jedź, zobaczysz może akurat Twoje uczucia do niego odżyją, a jak nie poczujesz nic więcej to się przekonasz że nie powinnaś z nim być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że na obocny moment czuję że jednak nie chce z nim być. Ale jeszcze nie pora by mu o tym powiedzieć. a nie chce żeby później było mu przykro, że wykorzystałam go a później dałam kosza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popije wodą i zjade na recznym wpatrujac sie w zdjecie hildegardy miss nazistowskiego ruchu z 1942r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalina
to w takim razie może lepiej gdybyś mu nie robiła nadziei, bo gdy się zgodzisz to może być dla niego znak, że dalej chcesz z nim być i faktycznie potem może się poczuć wykorzystany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalina
tylko Ty musisz o tym zdecydować czy pojedziesz czy nie i czy czujesz coś do niego. Jadąc z nim może dojść do czegoś jak to na wypadzie we dwoje i potem możesz długo tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Przed chwilą się pokłóciliśmy troche o to. Bo on się stara i robi wszystko co w jego mocy zeby mnie w końcu przekonać do siebie, a ja mu po prostu odmówiłam. Z tego wszystkiego mam ok 2 godz czasu do namysłu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o coś takiego, to on wie, że nie ma na na razie na co liczyć. Ale jesteśmy niestety tylko ludźmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagalina
to przedstwa sprawe jasna na samym początku: jedziecie tam tylko czysto koleżeńsko i nic więcej, powiedz mu dobitnie że nie ma na co liczyć i jeżeli mimo to chce z Tobą jechać to ok jedź. Ale reguły muszą być jasne, żeby potem nie było niedomówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
jak nie masz ochoty to po co się zmuszasz - czy dziewczyny zawsze muszą postępować wbrew sobie byle tylko ON był zadowolony i żeby było tak jak ON chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona110
na twoim miejscu bym pojechala z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NA TWOIM MIEJSCU
pojechalabym z nim i dala bym mu strzelic bramke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
odwróć sytuację - on gdyby nie miał ochoty to by nie pojechał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni trac czasu swojego i jego
nie jedz. po co? nie chcesz z nim byc - powiedz mu o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje. własnie odwróciłam sobie sytuację i przypomniaałam jak w ostatnią niedzielę chciałam jechać na basen popływać i się poopalać. on oczywiście nie miał ochoty i nie pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poiwedziałam, że nie jade. pomijając fakt, że nie chce top też nie mogę bo muszę być na uczelni w następnym tygodniu o czym zapomniałam (sesja) tak więc problem z głowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×