Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja też tęsknie

jak walczyć z cellulitem? możecie cos polecić kobietki ?

Polecane posty

Polecam peelingi z któregoś z tych produktów: https://sklep.cobest.pl/cellulit-detoksykacja-c19#t Ja osobiście nie stosowałam, ale moja mama kupiła sobie żółtą glinkę, bo ma tłustą skórę i jest bardzo zadowolona! Po około 2-3 zabiegach doznała szoku jak cellulit po urodzeniu mnie zaczął jej schodzić. Wszystkiego jeszcze się nie pozbyła (około 3 m-ce), ale regularnie robi sobie zabiegi (1-2 w tygodniu) i widać efekty. Ponad połowa jej zeszła. Dodatkowo jej skóra jest teraz gładsza i delikatniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np uczęszczam do Sauny regularnie. Piling solny z olejkami to dodatkowe plus na celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie wierzyć lub nie, ale ja przestałam mieć cellulit jak zostałam wegetarianką, nie jem mięsa i tym samym tłuszczów zwierzęcych. Oczywiście nie przestałam jeść mięsa ze względu na cellulit, ale to że znikł to miły dodatek do całości. Nie mam nic a nic z tzw. skórki pomarańczowej :) Także to mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wegetarianizm hmmmmmm... U mnie nie ma mowy, uwielbiam mięso + mój mąż też :D Jednak bardzo ciekawe czy to rzeczywiście u większości kobiet będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, ze zabiegi kosmetyczne w połaczeniu z drenażami limfatycznymi i odpowiednia dietą mogą dać bardzo dobre rezultaty. Sama stosuję wszystkie te trzy składowe (zabiegi w salonie http://www.aleja-piekna.pl/) i dodatkowo jeszcze ćwiczenia fizyczne i widzę rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie 2 w 1 to polecam produkty, które już na tym forum rekomendowałam: RAPAN Beauty. Te produkty nie są jednolite, mają malutkie granulki, które idealnie podczas zwykłego masażu jednocześnie złuszczają naskórek. Masaż, peeling oraz mineralizacja skóry... Czego chcieć więcej?! :) Nawet moja ulubiona blogerka o nich napisała: niewyparzona pudernica (nie mogłam wrzucić linku, więc musicie sobie wygooglowac). Polecam, super lektura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deedeedee
U mnie mega sprawdziły się zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na wprowadzaniu w głąb skóry specjalnych substancji aktywnych. Cały zabieg wykorzystany jest bez użycia igieł więc jest zupełnie bezbolesny. Efekty są widoczne od razu. Muszę Wam powiedzieć, że po kilku zabiegach cellulit zniknął naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzia0
Długo walczyłam z cellulitem. Diety i siłownia pomagały mi tylko schudnąć, a cellulit nadal był. Dopiero modelujące zabiegi Venus Freeze przyniosły skutek. Po ośmiu zabiegach w salonie Vici Clinic w Krakowie pozbyłam się całkowicie cellulitu. Warto zainwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne na cellulit jest serum EVENSWISS BODY REFINING COMPLEX. Niestety dostępne tylko online ( min.w sklepie sheartist jest teraz promocja). bardzo łatwo je sie stosuje - trzeba tylko wmasować w skórę i za 5 min. można się ubierać. Nie plami ubrań, nie grzeje ani nie ziębi. Efekty są rewelacyjne. cena dość wysoka więc trzeba polować na promocję. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka z cellulitem to odwieczny problem Pań. Sama się kiedyś z tym borykałam. Niestety bez odpowiedniej diety , masaży i kremów nie ma szans na pozbycie się pomarańczowej skórki. Ostatnio tez czytałam o bardzo dobrych właściwościach masażu tajskiego na stronie http://isla-spa.pl/ . Może nawet działa lepiej niż tradycyjny masaż. Myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta, unikanie tłuszczy, dużo ruchu. Niedawno zakupiłam też olejek antycellulitowy z rossmana, ale nie wiem czy to cokolwiek pomoże. Zastanawiam się nad wykonaniem karboksyterapii Fenix, gdyż słyszałam że przynosi niezłe rezultaty. Do lata coraz bliżej, już zaczynają się ciepłe dni, a chciałabym odkryć zgrabne nogi bez tych nierówności na udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama korzysta ła z oferty kliniki Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) w Warszawie. Robiła tam zabieg falą akustyczną Storz Medical Duolith i jest bardzo zadowolona z efektu. Cellulit praktycznie całkowicie zniknął, skóra jest gładka i wyraźnie jędrniejsza. Teraz widziałam, że odtworzyli oddział w Galerii Słonecznej w Radomiu, to możesz sobie sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie juz z tymi zabiegami, trzeba zrezygnowac z wielu produktow w diecie / kawa, czarna herbata, cukier, przetworzona zywnosc, nabial, mieso/, uprawiac sport na powietrzu wtedy figura i skora beda super do tego potrzeba jedynie silnej woli i motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama korzysta ła z oferty kliniki Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) w Warszawie. Robiła tam zabieg falą akustyczną Storz Medical Duolith i jest bardzo zadowolona z efektu. Cellulit praktycznie całkowicie zniknął, skóra jest gładka i wyraźnie jędrniejsza. Teraz widziałam, że odtworzyli oddział w Galerii Słonecznej w Radomiu, to możesz sobie sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha Carter
Bardzo dobrze działa balsam antycellulitowy z Alqvimia. Rezulataty widziałam już po dwóch tygodniach regularnego stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja stosowałam przez krótki czas preparat blocelle i zwalaczyłam cellulit na nogach i pośladkach, polecam bo to bardzo skuteczny środek i na bazie naturlanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girllooo
Kilka pozytywnych opinii s łyszałam o klinice – www.beautyskin.com.pl. Jej oddział powstał w Galerii Słonecznej przy ul. Chrobrego w Radomiu. W placówce wykorzystują m.in. bardzo nowoczesny laser Vectus, który jest najlepszym tego typu urządzeniem na świecie. Koleżanka mówiłam, że tylko ta lampa jest w stanie usunąć trwale wszystkie włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańczowa skórka byla moim wielkim utrapieniem. Postanowiłam się jej pozbyć raz na zawsze, chociaż wiedziała, że to nie będzie łatwe zadanie. Przeczytałam o zabiegu VelaShape na zagranicznym portalu, było napisane, że nawet Demie Moore go stosuje, więc skoro ona może to ja też chce. Klinika Dr Legrand, miała promocję przy zakupie 3 zabiegów dostałam trening z trenerem osobistym, więc stwierdziłam, że taka okazja się bardzo dobra dla mnie. Już po pierwszym zabiegu moja skóra się widocznie wygładziła i cellulit pomału zanikał. Już nie mogę doczekać się kolejnych zabiegów. https://www.drlegrand.pl/veslashape-iii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj przejść się do salony kosmetycznego ? U mnie dopiero zabiegi usuwania cellulitu w salonie kosmetycznym pomogły mi zwalczyć cellulit. Ja byłam w salonie Arkesia we Władysławowie, mają wysokiej klasy sprzęt wiec kilka sesji wystarczyło :) Tutaj masz namiary na ten salon http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikos3
Nocny koncentrat z serii Scalpel z eveline, niedawno wypuścili te produkty, kupiłam z ciekawości, bo tak się składa, że przeszłam na dietę i chciałabym schudnąć parę KG. Dobry kosmetyki, ciekawy, bo przeznaczony do stosowania na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×