Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam :) Mój problem jest taki, że moje stopy porastają dość grubą warstwą naskórka, który nie ma zbytnio okazji się zetrzeć, bo chodzę w glanach (stopa ma cały czas równe podłoże, praktycznie pozostaje w bezruchu i nie pracuje) :) No więc każdy pumeks się na mnie łamie :P Macie jakieś sprawdzone sposoby, aby się tego pozbyć? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość williamiska
Sporo podobnych tematów znajdziesz na forum tylko nie ten dział. Ale do rzeczy: mocz stopy w soli lub mydle, potem ścieraj. Kup sobie płyn zmiękczający lub krem np. z dr. stopa etc. i stosuj na twardy naskórek. Na noc krem nawilżający na stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie cos takiego http://www.youshop.pl/%C5%9Bcinak-do-pi%C4%99t-omega-nico-%C5%BCyletka-bia%C5%82y/ oczywiscie twardy naskorek odrosnie i trzeba go scinac co 2-3 dni, ale moim zdaniem lepsze jest usuwanie go co kilka dni, niz brzydkie stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwcia88
a wiecie o tym, że w Krakowie w Osteomedzie w tą sobotę 18 sierpnia można skorzystać z darmowych konsultacji podologicznych? W salonach kosmetycznych nie sterylizują frezarek, więc przez skorzystanie z takiego zabiegu pedicure stóp można się tam przypadkiem jeszcze czegoś nabawić... w ośrodku medycznym przynajmniej jest pewne, że wszystko jest zdezynfekowane idziecie jutro do Osteomedu na darmowy pedicure medyczny stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już wkrótce będę się tym zajmowała. Zaczynam szkolenie w new nails, wprowadzamy nową usługę w salonie. Przyznam szczerze, że jeszcze niedawno nazwa była dla nas całkowicie anonimowa. Być może wkrótce będę w tej dziedzinie specjalistą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna mojego życia liżący mi je codziennie po kąpieli to najlepszy sposób na piękne stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafigacz
Również bym tak chciała, ale mój facet absolutnie się na to nie zgodzi ;-) Co do podologii - wiem że w tym temacie są całe studia. Skąd pewność, że wiedza z dwutygodniowego szkolenia będzie wystarczająca do czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakamis
Studia to bzdura, 90% wiedzy jest zbędna, to teoria, która nigdy się nie przyda. Właśnie dlatego aż tyle osób teraz rezygnuje ze studiowania i decyduje się na kursy. Nawet jeśli znajdą pracę po 2 latach to i tak będzie miało to większy sens niż czekanie na koniec studiów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagesler
Studia są bzdurą od wielu lat, szkoda tylko że rodzice tego nie rozumieją, bo przecież ci, którzy średnio radzą sobie z nauką, raczej na tych studiach tylko tracą czas, albo wpadają w nałogi. Szkoda komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrótce będę robiła w New nails masaże, kolejny temat po którym liczę na zarobki. To będzie moje kolejne z rzędu szkolenie, po którym naprawdę dużo sobie obiecuję. Po szkolenie średniej uczyłam się wyłącznie poprzez szkolenia i jak na razie, całkiem pozytywnie na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabes
W Polsce dbanie o stopy w dalszym ciągu kuleje i raczej nie spodziewałabym się, aby w najbliższym czasie mogło się to zmienić. Na pewno salony mogą się przyczynić do zmian, ale zanim to nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna jarecka
Podologia jest na topie, raczej ma coraz większe zainteresowanie. A szkolić w tym kierunku się warto, bo perspektywy są spore. Oczywiście wiele jest uzależnione od umiejętności. To wymaga doświadczenia i wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam patek
To zawodowe szkolenie w new nails ile trwa? No i jaka jest gwarancja że macie wtedy wszechstronne przygotowanie? Bo to trudny temat, wymagający dużej wiedzy. Jak po tak krótkim szkoleniu rozpoznać wszystkie choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje krem kolobrzeskie spa-borowina+bursztyn mam problemy z rogowaceniem kieys stosowalam scinak ale to bledne kolo kupilam shool ten elektryczny pilnik bardzo dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam sporo kosmetykow do pielegnacji sto na fryzomani http://www.fryzomania.pl/category/pielegnacja-stop kupuje Clarena są najlepsze, już zimą zaczęłam stosować sobie chociażby sól do kąpieli i czuję róznicę, tak po drugim użyciu już róznica jest wyczuwalna, gładsze stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie Acerin - http://acerin.info.pl/ ? jest genialny, jeden z lepszych preparatow, serio! próbowałam róznych, a tylko ten przyniosl zamierzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
Mi niestety stopy, a zwłaszcza pięty, pękają strasznie - bywa, że i do krwi. Próbowałam naturalnych sposobów,, nacierania pięt miodem, okładów, moczenia stóp w ziołowych wywarach - no nic mi nie pomogło. Już nie wiem co robić - lato w pełni a ja w adidasach, bo wstydzę się założyć klapki lub inne odkryte buty. Zaczęłam niedawno testować zabiegi na stopy z Farmony - http://farmonaprofessional.pl/procedury-zabiegowe/zabiegi-na-dlonie-stopy/ zobaczę, czy da to jakiś efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak już znajdę chwilkę wolnego czasu to wolę iść na profesjonalny zabieg pielęgnujący niż w domu się z tym kłopotać. Zazwyczaj chodzę do http://maniq.pl/ a efekty są o wiele lepsze od domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto regularnie robić kąpiele solne stopom, no i trzeba oczywiście mieć porządny krem do stóp, u mnie się sprawdzają produkty http://scananida.com.pl/ nie mam problemu z suchymi stopami teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zapisać się na kurs pielęgnacji stóp http://szkolapodologii.pl oczywiście jeśli ma się taką możliwość ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona teraz w domu mam swoje małe własne spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodnicka817
Zeby miec ladne stopy nie wystarczy je kremowac. Trzeba chodzic w wygodnych i porzadnych butach. Ja mam buty Arcopedico i maja one wyprofilowana wkladke i sprawiaja, ze stopy sie w ogole nie mecza i przez to o wiele lepiej wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP HB - super do opuchniętych stóp, widać bardzo szybko poprawę sytuacji i ogólnie odczuwalna jest zdecydowanie ulga. U nas zanim udało się dojść do normalności też wymagało to czasu, ale ogólnie delikatna pielęgnacja zauważalna jest niemależe od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam skorzystanie z zabiegów w :Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o.Zatrudnieni tutaj specjaliści z pewnością pomogą uporać się z tym trapiącym problemem.Naprawdę są skuteczni w swych działaniach,a cenniki nie są zbyt wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata6
Jeśli macie popękane stopy i chcecie o nie zadbać zapraszam do kliniki estetycznej skopia estetic clinic. Mają korzystne ceny i bardzo miłą obsługę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsia1
Do pielęgnacji stóp polecam klinikę > http://skopia-ec.pl/. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Jetem ogromnie zadowolona i będę polecać innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problemy ze stopami, dopiero podleczyły mnie zabiegi w www.podologgliwice.pl bardzo polecam, z cała pewnością osoby które mają jakieś problemy ze stopami powinny znaleźć tam odpowiednie zabiegi również dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×