Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nkjjkjnkjk

Postanawiam być złym człowiekiem, bo tacy mają w życiu łatwiej

Polecane posty

Gość nkjjkjnkjk

Teraz to ja będę krzywdzić innych a nie oni mnie. Nigdy nie ufałam nikomu w 100%, ale ostatnio przejechałam się i na ojcu, i na pierwszym facecie. Ludzie do kurwy. I ja teraz też taka będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że CI którzy Cię skrzywdzili mogli być w tej samej sytuacji co Ty. Ludzie dziś nie potrafią przekazywać sobie pozytywnych uczuć takich jak miłość, troska o drugiego człowieka a jedynie te negatywne nienawiść, zazdrość. Tak jak Ty ja również kiedyś miałem tego typu myśli jednak gdy urodzili się moi siostrzeńcy zupełnie zapomniałem o nich. Mimo tego, że czasami są niegrzeczni i tak ich kocham. Może średni przykład:) Pamiętaj tylko, że nienawiść jest zaraźliwa jak dżuma. Ktoś zranił Ciebie, Ty zranisz kogoś, ten ktoś zrani następną osobę. Ja z całych sił walczę by mimo nastawiania niektórych ludzi, którzy mnie otaczają nie stać się tym złym człowiekiem bo jakim bym był przykładem dla moich siostrzeńców? Nie wiem czy w przyszłości nie skończą właśnie jako zły człowiek ale nawet jeśli tak będzie zawsze będę z nimi choćby nie wiem co bo zawsze będę pamiętał ich jako moje szkraby, którymi się opiekowałem gdy byli mali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak mowisz bo jestes zla przejdzie Ci:) tylko bedziesz twardsza....zycie daje po dupie ale nauczysz sie jak masz zyc musisz myslec o sobie na 1 miejscu dopieero jak Tobie bedzie dobrze mysl o innych:) niekoniecznie trzeba krzywdzic nastepnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Każdy kiedyś został zraniony:) Pytanie, co da Tobie zranienie innych? Często niewinnych i nie zasługujących na to? Nie zapełnisz tej wewnętrznej pustki... Wręcz przeciwnie - dobrego serca nie oszukasz i nawet jak będziesz chciała być zła i będziesz, a to nie leży w Twojej naturze to prędzej czy później nabawisz się wyrzutów sumienia i totalnego pogrążenia w już i tak otaczającym chaosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja 1
Słuszne podejście ludzie z natury są źli mamy to we krwi dążymy do doskonałości po trupach. Jeśli nie chcesz być jednym z nich bądź odważna walcz o swoje bądź stanowcza wulgarna wtedy ludzie zaczną się ciebie bać i w końcu uszanują jak samice alfa która nie daje sobie dmuchać w kasze. Pamiętaj jedno nieprawdą jest że wyrządzone zło wraca z podwojoną siłą wręcz przeciwnie słabnie dwukrotnie. Jeśli w życiu chodź raz komuś odpuścisz staniesz się ofiarą którą będą wszyscy pomiatać i wytykać palcami nikt ci nie pomoże wręcz przeciwnie wbije ci nóż w plecy i będzie patrzył jak się wykrwawiasz dla tego walcz o swoje i nie daj się osłabić. Historia pamiętaj tylko tych najgorszych dobro i słabość zawsze spychane jest w cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 - "samice alfa" - łep ci zryło? jesteśmy ludźmi a nie zwierzętami :P jak ktoś jest wobec nas nie w porządku, to mu o tym MÓWIMY i kończymy przebywanie w jego towarzystwie. to całkowicie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba powyżej ma całkowitą rację. Zło zwalczać złem, ale przy dobrych też trzeba być złym, bo to tacy sami źli tylko słabi. Ogarnięci ludzie kumają całość tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już obierasz ścieżkę zła to świat wynagrodzi Cię tylko jeśli Ci się powiedzie, w sensie jeśli jesteś silna. Nie można przestać, bo dobrzy ludzie będą już zrażeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się z tym zgadzam. Całe życie byłam dobrą, grałam wg zasad fair play i honoru, nie podlizywałam się nikomu, brzydziłam się wałówkami...a dziś nie mam nic. W każdej pracy daję maksymalnie siebie, jestem miła itp...ale to nie na dzisiejsze czasy. Dziś trzeba być gnojem, żeby być zauważonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujące zagadnienie. Ale badania psychologów dowodzą że bycie złym człowiekiem wcale nie jest takie korzystne . Ci którzy zawsze krzywdzą,wykorzystują i oszukują innych wygrywają tylko na krótką metę. I nigdy nie kończą dobrze. Najlepsza drogą do sukcesu życiowego to odpłacanie innym dokładnie tym samym. A jeśli jesteśmy wystarczająco silni to wybaczanie i dawanie szansy niektórym z tych co wcześniej Nas skrzywdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas

Nkjjkj..... jesteś ....żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny temat odświeżony. Bardzo dobre postanowienie. Źli ludzie są zawsze górą. Jestem ciekawa czy autorce posta sprzed lat udało się zrealizować swoje postanowienie. Ilu ludzi rozjechala przez te lata😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas

Samo życie  jest o wiele bardziej złe i (jak to pięknie Onkosfera napisałaś) "rozjeżdża" ludzi bez zastanowienia... bez mrugnięcia okiem.... nikt "mu" nie dorówna pod względem złośliwości i skuteczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Lukas napisał:

Samo życie  jest o wiele bardziej złe i (jak to pięknie Onkosfera napisałaś) "rozjeżdża" ludzi bez zastanowienia... bez mrugnięcia okiem.... nikt "mu" nie dorówna pod względem złośliwości i skuteczności....

Tak, nieszczęścia z zewnątrz są najbardziej nieuchronne i bezwzględne. Niemniej jednak podoba mi się postawa, gdy ktoś leży i zdycha, a jeszcze kopie i kąsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas

Onkosfera... tak.... nawet jeśli można ruszyć już tylko palcem.... to trzeba wykorzystać ten palec i "rozjechać" wszystko wokoło....właśnie tym palcem.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×