Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayka.

wyczówam nagonkę na moją skromną osobę :(

Polecane posty

Gość jak to jest z tym sucharem
czy jeden to jeden czy dwa to dziesięć Deka - wyjaśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę o wyjaśnienie kawąłu Deki ale ttak dokładnie słowo po słowie. W imadło ja Twój zasrany łeb wsadzę tylko zdejmij okulary bo się rozzzzpiiierdolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam to wyjaśnię!
otóż humanista chciał jechać dziesiątką a informatyk dwójką i jak przyjechała dziesiątka to wsiedli obaj bo informatyk zobaczył 10 a to są dwie cyfry więc pomyślał, że to dwójka - informatycy są czasem tacy roztrzepani ale to nie powód by się z nich nabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przystanku stoi informatyk i humanista. Humanista pyta się: -Na jaki tramwaj czekasz? -Na dwójkę. -A ja na dziesiątkę. Podjechała dziesiątka i obaj wsiedli. Informatyk czeka na dwójkę która w jego języku liczbowym, inaczej systemie binarnym zapisuje się jako 10, humanista zna tylko system dziesiętny, obydwaj mają na myśli tę samą liczbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirka19
widzisz Deka - można było prosto wytłumaczyć tyle, że właściwie nie jest to takie śmieszne wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkdbglfkd
czego jeszcze nie rozumiesz ty głupie gówno uzywające cudzego imienia? wiesz że można cię za to szarpnąć do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Łeb to Ci mogę odstrzelić z czterdziestki piątki :D a potem mopem podłogę wysmyrać żeby padliną nie waniajet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirka19
dziesiątka to dwie cyfry - łatwo pomylić z liczbą 2 nie wpadła bym na to ale informatyk widocznie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest głupi co? ja wam to wytłumaczę...twoja interpretacja najbardziej mnie poruszyła i wryła się w mą pustą głowencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predator...a ja Ci mogę penisa odgryźć zębami chcesz? I na ścianie narysować nim flagę biało-czerwoną :D Białe krew czerwone sperma , a potem wsadzić Tobie go do gęby byś się wypchał i poczuł jak to jest mieć go w papie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Smrodzie jeebany specjalnie dla Ciebie przyjadę czołgiem i na pół sprzęgle będę Cię przejeżdżał tak żeby Twój skowyt był słyszalny na całą Polskę :classic_cool: Jak będziesz jeszcze fikać to Ci lufą zrobię z doopy wylotówkę na Katowice :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym ja Ci jeeebaaako jeden odwiertem w doope nie wjechała i do jądra się nim nie dokopała ! Rozumiesz cipolągu? Czy wolisz mieć w gębie bycze jądra i mamuciego kutasa w odbytnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystieście
głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam ?hm? Jak ja biedna jak dziecko z Afryki do którego jeździ Angelina Jolie z Bradem w ciuchach za 5000 $ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja nie głupia...ja porąbana jak drzewo przez drwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Odwiertem to sobie możesz rozumu lachociągu jeebany szukać:classic_cool: Jesteś tępa dzida z kutasem w majtach :D Pusta jak jelita po sraczce :classic_cool: Więc morda w kubeł bo kasta ludzi przemawia ze stażem większym niż masz włosów na pustym łbie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja będę odwiertem szukać mózgu to Tobie tyle samo czasu zajmie znalezieni tzipki w którą będziesz mógł sie załadować - kurva do usranej śmierci nie znajdziesz tych drzwi szukał. pisda zarośnie a twój kutlas odpadnie ze starości. Morda w reklamówkę z Biedrony pedale - do Ciebie przemawia Kobieta z Wielkim Tzycem i laserowym okiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
Chyba śnisz zakompleksiony spermochlaju :D W przeciwieństwie do Ciebie nie wyglądam jak orangutan na prochach, no life lansujący się na forume :D Jakbyś kapiszonie był taki mocny to byś nie siedział całymi dniami na forume :classic_cool: W biedronie to zapierdalasz na kasie ciągnąc zeluwe za marne grosze :classic_cool: Proco jeebana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanitas faktycznie dobrze wytłumaczyła, nie jestem dobra w takich rzeczach (tłumaczeniu komukolwiek czegokolwiek). Cały czas jednak myślę, że chodziło o roztrzepanie, wiadomo, 6 GB panienek na wieczór kawalerski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krzyczcie na mnie, tylko na moją matkę, to ona jest po infie i matmie. A ze mnie chce zrobić notariusza.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
faktycznie ten dowcip jest denny nie opowwiadaj dowcipów swojej matki , przynajmniej w towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo wyglądasz jak osrane gównem kretowisko sam wysiadujesz na forumie pod pseudo nikami :classic_cool: albo czytasz by sie czegoś nauczyć zdrętwiały analfabeto. I tak wiem że byś mnie ruchała dniami i nocami bo nic lepszego ci się nie trafi w życiu. Kto by chciał takiego kasetona znać :O Zapierdalam na kasie ...ale przynajmniej to jest lepsze niż przeczyszczanie szaletów miejsckich...to w którym jutro masz zlecenie? Przyjde się tam zesrać i kibel zapchać byś miał w co ręce wkładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
alayka jak będiesz się napieprzać z tym gościem to przestanę czytać twojego bloga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest się typowym polaczkiem, nie posiadającym żadnych zainteresowań, nie oglądającym niczego, nie czytającym czegokolwiek (choćby i instrukcji do pralki), jeśli po prostu żyje się z dnia na dzień... To faktycznie dowcip jest denny. Dowcip jest tym bardziej denny, że przeznaczony dla tych, którzy znają się na rzeczy, a takich frustratów na babskim forum nie brakuje...:O :D Co ja wyprawiam? Bronię suchara, jakby to o mój honor chodziło, na forum o gównie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dek@ ja kawał już rozumiem i podziwiam ...bardzo mnie się podoba hahahahaha prawie sikam ze śmiechu na samą myśl o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka, tylko tak dalej, a jako Dobra Starsza Siostra na forum o gównie zacznę ci udzielać zbawiennych rad. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×