Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hgg

KOBIETY PRZESTAŃCIE SIĘ CIĄGLE ODCHUDZAĆ!

Polecane posty

Litości, co chwila watek typu" mam 165 wzrostu i ważę 70 kg jestem nieszczęśliwa, potworem". A ja wam powiem tak: ciągłym odchudzaniem zniszczycie sobie tylko zdrowie i psychikę. Nie staniecie się wcale atrakcyjne z kalkulatorem kalorii w dłoni. Co najwyżej zgorzkniałe. Wypowiedzmy wojnę trendom "lansowanym" przez skretyniałych dyktatorów, którzy obrażają kobiety. Piękno świata to różnorodność, a nie jedność Nie popieram otyłości, powyżej np 90 kg przy średnim wzroście, ale przecież te kilka kilo różnicy większej nie robi. PS: Jestem anorektycznie chuda, to Wy wyglądacie zdrowo, a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój apel nie trafił do żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafił to piorun w chałupę
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfd
Do mnie to trafia, miałam zaburzenia odżywiania i to mnie czegoś nauczyło na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanetta
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie teraz pracuję na oddziale zaburzeń odżywiania- koszmar! Same młode dziewczyny, które padły ofiarą kolorowych pism. To powinno być zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Kasia
nie trafilo dlatego, ze niepotrzebnie dopisalas to ostatnie zdanie - chwalisz sie czy zalisz? jak sie chce dziewczyna odchudzac niech sie odchudza, 70 kg na taki wzrost to tez zbyt zdrowe nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem emocjonalny
tez mam zaburzenia odzywiania nie koniecznie przez kolorowe pisma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123
ja nie popieram. Chyba że ktoś przesadza, moze ty autorko w k ołko się odchudzałas z kości na ości, ale jak ktoś ma tendencje do tycia i nie stosuje co jakiś czas diet to szybko osiągnie ponad 100 kg... Nie byłoby problemu, gdyby ludzie wiedzieli jak się odchudzac i nie stosowali diet typu 600-1300 ckal, od których jst jedynie jo-jo... JA wzykle b. często musiałam przechodzi na dietę, jak to kiedyś olałam, stwierdzając, że s umie nie wyglądam ta zle, to po roku przytyłam 15 kg... i zaczęłam wyglądac juz nie puszyscie, ale jak potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasssssssssssssssssssde
hgg potwierdzam. odchudzajace sie wariatki nie wiedza co robia. Przede wszystkim odchudzanie moze powodowac raka, stosowanie diety wlasnie go powoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze jedno- jaki facet chce wiecznie naburmuszoną dziewczynę z hipoglikemią? ja się nigdy nie odchudzałam, od lat bezskutecznie próbuje przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123
Przede wszystkim odchudzanie moze powodowac raka, stosowanie diety wlasnie go powoduje raka to ty już chyba masz, mózgu... :p Odchudzanie pomaga właśnie pozbyc się szkodliwych złogów, ozbniza nieco metabolizm - dłuzej się zyje, jest się zdrowszym... a co do raka to 40 dniowe głodwóki nieraz go leczą, tzn początkowe stadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem emocjonalny
myśle, że Twój apel nie trafi do kobiet, właśnie z tego względu, że nie znasz problemu bycia grubszą, nie znasz uczuć jakie sie z tym wiążą, nikt nigdy nie wyśmiał Cię z powodu nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //22//22
Wiadomo ze kazda sie odchudza dla faceta a nie dla zdrowia . Co zrobic ,taki swiat ,dla faceta gruba kobieta jest niewidzialna . Jesli by tu jakis facet napisal taki apel ,to moze bym rozwazyla zaakceptowanie swojej wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem emocjonalny
dla wiekszosci osób wlasnie dziewczyny mające problem z samoakceptacją z poczuciem wartosci to 'odchudzajace sie wariatki' 'wiecznie naburmuszone z hipoglikemia' czesto to wlasnie faceci wpedzają te 'wariatki' w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pitolcie że kobiety odchudzają się dla zdrowia, bo to bzdura. Odchudzają się żeby podobać się facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie że większość tych anorektyczek na oddziale w przeszłości miała problemy z nadwagą czy otyłością. Nie wiedziały kiedy skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //22//22
to przeciez napisalam ze dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×