Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuchennkkaa

ile kosztuje tani :-) remont kuchni?

Polecane posty

Gość magda wlas
Nasz cały remont kuchni kosztował 6 tysięcy, tyle że wszystkie meble kupowaliśmy przez internet i to rzeczywiście się opłacało. Sprzętów pod wymiar, tj. pod zabudowę szukaliśmy tak samo. Realnie idzie zaoszczędzić na zakupach przez net te 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona sarecka
Oświecisz mnie w jaki sposób można w tym kraju kupić meble na wymiar przez net? Przez komputer dopasowują czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonka debilko, podajesz wymiary, firma realizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda wlas
Cóż... dokładnie tak. Przez kuchnie.pl robisz takie zamówienia. Tam masz nawet symulator, można wcześniej sprawdzić, ile realnie można zapłacić za cały zestaw. I to faktycznie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek mleks
Dokładnie to samo zamawiasz przecież przez centrum.meble.pl To wcale nie jest nowa usługa - centrum meble robi to ze dwa lata. I to rzeczywiście się opłaca. I porównajcie sobie ile kosztują meble w sieci, a ile na mieście - różnice są spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mebleadamo z radomska.znajdziesz na necie. Na tej stronie jest kuchnia która mi robili. Super tanio i porządnie. Ją robiłam całkowity remont- instalację meble płytki podłoga i sprzęt i razem z przedpokoju wyszło około 20000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta brudziak
Zamówiliśmy dwa dni temu meble na wymiar właśnie przez internet. Jeśli wiecie czego chcecie, potraficie wszystko sensownie sobie dobrać, to jest to jak najbardziej opłacalne. Chwalę jeszcze przed zobaczeniem mebli, ale po prostu widziałam już wcześniej co dostali znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina kielczyk
Wycena kuchni pod moje pomieszczenie wychodzi 30% mnie od tego co usłyszeliśmy u nas, tj. wycena w sklepie internetowym. Jeszcze daleko u nas do remontu ale dzięki - będziemy brali to pod uwagę. Spora oszczędność, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmanos
Jak jest z gwarancją przy gotowych meblach? Widzę tam tanie meblościanki - co z gwarancją? Rok? 2 lata? A co jeśli przyjdą uszkodzone w dostawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie 2 lata. I druga sprawa - przy zakupach poza siedzibą firmy obowiązuje 10 dni na zwrot tego co się kupiło. Oczywiście o ile mówimy o gotowym zestawie, a nie meblach przygotowanych specjalnie pod wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego gazową kuchnie??? pr\eież to niebezpiecznie i wgl nie modne !!! nowoczesna kuchnia to podstawa jest zmywarka z wyswietlaczem piekarnik z dotykowym panelem i oczywiscie indukcyjna płta no i przydała by sie lodówka srebrna z wyświetlaczem !!! a jesli koszt ot myśle że meble ok 4000 zł płytki 2000zł piekarnik 3000zł lodówka 2000zł i płyta 1000zł zmywarka też 1000 tak mniej więcej cie to wyniesię w granicach 12 tyś jeśłi zrobisz nowoczesną a jeśli taką na odpierdul sie za przeproszeniem to tak gazowa kuchnia ok 1000zł meble 2000zł płytki 800zł to koszt w granicach 3 tyś zł ale ta 1 opcja wgl nie porównywalna wyglądem i wygodą użytku do tej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o obliczenie remontu kuchni jest kalkulator budowlany - http://www.kb.pl/kuchnia . Oczywiście w tym wypadku możemy jedynie bardzo dokładnie oszacować koszt materiałów, zakładając, że wszystkie inne prace wykonamy sami. Chociaż orientacyjne można sobie policzyć ile taki remont będzie kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciel
Dużo można zaoszczędzić na meblach kuchennych. Zestaw pod wymiar zamówiony z netu, przez kuchnie.pl wyszedł nas ponad 3 tysiące mniej, niż wyceniono go na mieście, tak więc różnice ogromne. A najlepsze, że to dokładnie te same materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie całkowity remont kuchni z meblami z montażem wyszedł 6000 zł. Wymieniałam płytki, instalacje wodną, CO, gazową , wymieniałam parapet, drzwi, w tych kosztach był też zlew i okap, pozostałe sprzęty miałam. Kuchnia wymiar 1,6x3,7 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardziel
Masz jeszcze centrum.meble.pl - akcesoria do kuchni również w ten sposób zamówisz znacznie taniej, podobnie jak materiały. Żadnych decyzji nie podejmujcie pochopnie, jednak zdecydowanie najdrożej jest w marketach budowlanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe szafki kuchenne, szlachetne materiały wykończeniowe, idealny porządek. Mimo to wnętrze sprawia wrażenie mało przytulnego. A przecież niewiele potrzeba, by stworzyć w nim prawdziwie domową atmosferę. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przygotują specjalnie dla Ciebie projekt kuchni, który zaskoczy wszystkich. Potrzeba tak niewiele, aby Twoje mieszkanie stało się praktyczniejsze i ładniejsze. Nasze salony są rozmieszczone w miastach w całej Polsce. Zapraszamy WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilila123
Teraz są fajne promocje w sklepie http://www.esklepypsb.pl/promocje?Part=1 sklep jest firmowany przez Grupę PSB. Można tam znaleźć wiertarki, wkrętarki, wiertła, cement, klej i tym podobne akcesoria potrzebne przy remoncie, jak również sprzęty kuchenne, baterie, a nawet drzwi. Tak więc niezależnie od tego, co konkretnie Was interesuję znajdziecie to na stronie internetowej sklepu. Polecam serdecznie zapoznanie się z ofertą sprzedażową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walndzia2214
Ciężko jednoznacznie określić ile wyniesie remont kuchni. Bo to zależy na co chcemy położyć nacisk. Ja osobiście chciałam całkowitej odmiany dlatego wydałam prawie 10tys zł :) Najbardziej jestem dumna z http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni Podoba mi się takie rozwiązanie a Wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia n
u nas wyszło 20 tys. Bez kuchenki i okapu, bo zostawiliśmy stare, to znaczy kupione 2 lata temu. Ale za to zaszaleliśmy z resztą. Granitowy zlew kupiliśmy naprawdę świetny w lazienkaplus.pl. Poelcam zaglądać jak ktoś ma remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz niewilką kuchnię to ja proponuję www.ofimeble.pl tam CI stworzą kuchnię z Twojego albo ich projektu - w zależności od tego co wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgooo2
Teraz wszystko można, kuchnie na wymiar też można przez internet zrobić. Jeśli wychodzi taniej to czemu nie skorzystać. Tak samo jak z zamawianiem choćby armatury, czy płytek. Czasem też watro przez sieć, bo mają atrakcyjniejsze ceny. myśmy np ostatnio znalezli rzeczy na lazienkaplus.pl i jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zależy CI na niskich kosztach i dobrym efekcie to wykorzystaj stare meble. Możesz im zmienić fronty, blaty, uchwyty - co tylko chcesz - bedzie to tanie, a efekt gwarantowany. ZObacz jakie są ciekawe dodatki: www.rudex.cze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest gruba szyba specjalnie hartowana,aby mozna w niej bylo wyciac otwory na gniazdka .Teraz jest bardzo trendy .Ja mam pod spodem ladna tapete jest tez mozliwosc zamowienia jej w roznych kolorach( cala paleta kolorow pasujacych do mebli).Ja mam moja kuchnie prawie dwa lata ,biala na polysk z dlugimi uchwytami.Ta szyba jest rewelacyjna do utrzymania w czystosci wystarczy tylko odrobina plynu do mycia szyb .Wszystkim bardzo sie podoba.Goraco polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostateczny koszt remontu będzie zależał wyłącznie od Ciebie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto inwestować przede wszystkim w meble, które zwykle służą przez długie lata. I jeśli zdecydujesz się na ich wymianę to bierz meble na wymiar, nie ma innej opcji. Raz skorzystałam z takiej oferty u www.stolar-waw.pl i jestem teraz po uszy zakochana w tym jak prezentuje się pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamowcie sobie meble w www.ofimeble.pl/ bedzie niedrogo, a meble beda dopasowane, naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio bedzie jak zrobisz raz a porzadnie na lata. mozesz zainwestowac w drewniane meble. znajdziesz je w www.ludwikstyl.com/pl sa bardzo solidnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 8-9 tysiedcy jak sie uda. mozes zkupic ciekawe meble w www.gammameble.pl/ one nie sa drogie a sa solidne i dobrze wykonane, beda na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafki na wymiar można zamówić za 3 tysiące a może i za kilkanaście. Wszystko zależy jakie mają być no i też wielkość się liczy. Ja mam z promocji za niecałe 4 tysiące i wyglądają solidnie. A jeśli interesują was ekonomiczne rozwiązania do kuchni to warto zainwestować w tapety. Ja mam u siebie zamiast płytek bo mi się już znudziły. Zamawiałam w tym sklepie internetowym http://www.krainabarw.pl bo u nich można zamówić takie rzeczy na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×