Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ale ty

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość ale ty

Hej, ostatnio nawiązałam kontakt z kumplem z pracy. Sam jakiś czas temu mnie podrywał, więc wiem, że mu się podobam. Całkiem spoko nam się gadało, ale od kilku dni zauważyłam że zmienił podejście. Rzadziej pisze, bywa złośliwy w swoich wypowiedziach. Ni z gruszki ni z pietruszki spytał się mnie o innego kolegę z pracy (z którym często żartuję bo ma podobne poczucie humoru do mojego). Spytał o niego czy go znam, niby pod pretekstem że tamten jest taki skryty, że go kiedy widział, a tamten go nie rozpoznał, a potem się tego wyparł. Takie, moim zdaniem, bzdury. W pewnym momencie ten pierwszy kolega zrobił się złośliwy, napisał mi „co tak wolno odpisujesz? Bo adaś na urlopie, więc ci przykro?. Spytałam się czy ma mi coś za złe, a on mi na to „nie, tak sobie z ciebie tylko kpię. Wkurzyłam się i spytałam o co mu chodzi, powiedziałam, że z tamtym sobie tylko żartuję że mi się nie podoba i w ogóle on ma rodzinę. Na to on powiedział że za dużo analizuję i że to tylko żarty i nie ma do mnie żadnych pretensji. Zmienił się, unika kontaktu wzrokowego ze mną, mniej pisze, a jak już coś to często takie dwuznaczne, nieprzyjemne teksty. Widział mnie raz jak z tamtym kumplem żartowałam, ale nie robiłam niczego zbereźnego. Poza tym tamten ma żonę i dziecko, a z tym tylko gadam, nawet nie wiem czy nie ma dziewczyny. Dlatego tym bardziej dziwi mnie jego zachowanie (nie jesteśmy przecież parą więc nie powinien mi robić takich wyrzutów). Jak Wy to widzicie? O co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×