Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miki dsa

O co w tym wszystkim chodzi?????????????????????

Polecane posty

Gość miki dsa

Mam problem, podoba mi się pewien chłopak, pierwszy raz od dłuuuuugiego czasu zwróciłam uwagę na innego faceta,( byłam w długim związku). Koleś niby wykazał zainteresowanie, pisał do mnie ale od czasu do czasu tak nie pewnie.. pewnego dnia zaczeliśmy wymieniać się smsami intensywniej i w sumie z treści wynikło, że jest zainteresowany mną, w stylu wolałbym z tobą itp. zdrabnia moje imię itd. ale.. od tamtych smsów cisza, ja starałam się przyjmować je na chłodno.. trochę flirtowałam ale z dystansem, chciał się pare razy spotkać, ale ja nie mogłam.. oczywiście pisałam że chętnie z nim pójdę ale innym razem- miałam inne plany na wieczór. Muszę zaznaczyć że nie pisze =my ze sobą często i to mnie martwi bo czy facet zaintersowany to przypadkiem na początku nie zaspuje smsami co chwila a nie raz w tygodniu??? pomóżcie zrozumieć sprawę dlaczego on milczy, raz chce sie spostkac a potem nie pisze przez taki czas, zdazalo sie ze ja pisalam pierwsza, ale staram sie przestrzegac zasady i dac facetowi sie wykazac, wiec moze ja mam jakies zludzenia ze on jest mna zaiteresowany, kto zrozumie facetów?!a! to mialy byc takie spotkania dosc dziwne bo w stylu on pisze.." ide tam i tam moze się przyłaczysz..?" , albo... "wpadnij tutaj bądz tutaj.." i jeszcze jedno " jak będziesz kiedyś tu... to zadzwon to pojdziemy na kawe.." wiec same widzicie ze dziwne zaproszenia na spotkania..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×