Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdut399

Gdzie jechać na wakacje we wrześniu?

Polecane posty

Gość sdgr bawb4qnw
Qfa, Turca Egipt Tunezja. ale jestescie NUDNI i wszyscy na jedną modłę. Oklepane do wyrzygania, zero indywidualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Polska czy zagranica? No bo jeśli chcesz mieć dużo słońca i się poopalać, to w Polsce raczej sie nie uda ;) Ale jesli wolisz nature, spracery itp, to może Krynica-Zdrój? sprawdź sobie fajny hotel: www.piastun.eu Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farawayfromhome
oj ja też kocham wrzesień i wtedy najczęściej staram się gdzieś wyjechać, ale w tym roku tak się jakoś zdarzyło, że nie byłam na urlopie a na pewno bardzo by mi się przydał. Ale jak tylko uda mi się znaleźć trochę wolnego czasu to najchętniej pojechałabym do Głęboczka na pojezierze Brodnickie tam jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peron3
i znowu reklama!!jak nie głęboczek to primawera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antarion
Generalnie jest wiele krajów, które możesz odwiedzić. W obecnych czasach ceny są atrakcyjne, granice otwarte i możesz udać się praktycznie wszędzie gdzie chcesz. Problemem jest co najwyżej Korea PN i trochę Australia. Jeżeli jednak chcesz zwiedzić dużą ilość krajów na raz, to polecam ci wycieczkę objazdową: http://www.odlotwakacje.pl/wycieczki-objazdowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midelirio19
Ja polecam Chorwację. Jeżdżę tam co roku w wakacje i chociaż stać mnie na to by wyjechać do jakiegoś innego kraju, coś nowego zobaczyć to jednak moja miłość do Chorwacji mi na to nie pozwala :D Jeśli lubisz miasteczka gdzie jest dużo ludzi, bardziej nowocześnie.. to Dubrovnik, Split, Makarska ale jeśli chcesz odpocząć to polecam wyspę Orebić na której byłam rok temu, JEST PIĘKNIE. Polecam też kupić sobie jakis przewodnik po tym kraju, ponieważ jego historia jest niesamowita, niedawno skończyła się tam wojna, idąc ulicą widzisz ślady po strzałach, miliony opuszczonych domów, wybierając się w las, możesz natknąć się na jakieś bombeczki, dla mnie super przygoda! :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarkra
Ja byłam w Egipcie w listopadzie ze znajomymi z pracy. Był to wyjazd zorganizowany przez biuro podróży. Pogoda była wręcz wymarzona. Mieszkaliśmy w hotelu Tirana Aqua Park (region Sharm El Sheikh, a konkretnie Nabq Bay). Moim zdaniem warto wybrać się do Egiptu w okresie wrzesień-grudzień. Jest zdecydowanie mniej turystów niż w okresie wakacyjnym, co jest dla mnie ogromną zaletą, bo nie lubię kiedy jest zbyt tłoczno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogonik
Moim zdaniem dobrym miejscem jest Egipt, jest fajnie cieplutko i nie za tłoczno, ja byłam w zeszłym roku właśnie późną jesienia z beefree i było bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już zależy, co Ciebie najbardziej interesuje? czy to ma być gdzieś w Polsce, czy mierzysz w zagranicę? Ja bardzo lubię nasze polskie morze i po sezonie, we wrześniu łatwiej o jakąś kwaterę. A jak ktoś by chciał namiary na fajne miejsce pisać, to się chętnie podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroliczek_maly
We wrześniu polecam Grecję, wtedy kończy się powoli sezon i jest mniej turystów więc zdecydowanie spokojniej się wypoczywa, a i ceny są też korzystniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka56
W tym terminie fajnie jest pojechać do Egiptu, albo Tunezji i do tego rainbow ma wtedy dużo lastów i można pojechac za fajnącenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
o co daleko szukać wybierz się albo nad nasze morze albo w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kretę w pierwszej połowie września. Gorąco a kliemat wyspy wspaniały - ceny przystępne. W drugiej połowie września - Egipt, pewna pogoda i raj dla miłośników nurkowania w ciepłej wodzie. W październiku świetną pogodę można spotkać ba Wyspach Kanaryskich:) - niestety za cenę krókich dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1212
My zamierzamy wypozyczyć samochód z Panka i pozwiedzać Dolny Śląsk:) Super okolica, dużo miejsc do odwiedzenia! Z rowerami w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad Morze Bałtyckie. We wrześniu ludzi już mniej, ceny spadają i można odpocząć. Tanie oferty noclegów możesz znaleźć na http://www.przymorzu.pl/ Polecam zwłaszcza po sezonie, bo ceny są bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ujob masz rację.w Maroko mają świetny hash,choć trochę drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczawnica rzeczywiście jest super a Pieniny przepiękne. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to śledzę Last Minute www.grecos.pl/Last-Minute_.html bo chcę do Grecji załapać się we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego, że chociaż mam urlop to muszę być w kraju. Też wybrałam morze i to racja - ceny spadają o połowę. Już znalazłam fajną miejscówkę na www.przymorzu.pl i zaklepałam pokój. Cena 20 zł za dobę, to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja z Grecosem to owszem i ja bym to wybrała, ale wakacje we wrześniu nad naszym morzem to raczej kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi pojechali na Kos i z tego co wiem mają piękną pogodę, więc myślę, że Greckie wyspy są w tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem. Zawsze można zajrzeć na jakąś porównywarkę podróży typu www.kochamwakacje.com i poszukać wyjazdów najbardziej dogodnych cenowo. We wrześniu jest trochę taniej, bo to po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafina
alfa star wydaje się stabilnym biurem i chyba nie mają zamiaru pójść z torbami w najbliższym czasie :) Dwa lata temu byłam z nimi we wrześniu we Turcji w Side, pogoda była super dwadzieścia parę stopni, morze ciepłe, ciut mniej turystów niż w szczycie sezonu. Poza tym we wrześniu łatwiej, przynajmniej u mnie, dostać urlop w pracy. Wszyscy się już wywczasowali, zbledli i zmarkotnieli, a Ty wracasz ze świeżą opalenizną i świeżym umysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychło w czas odpisujecie kochani, myslę ,że juz rok temu autor podjał decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldka111
Ja polecam Ci złapanie trochę słońca, podczas gdy w Polsce będzie już szarawo i nieco ponuro :) Sprawdź takie kierunki jak południowe Węgry z pysznym winem i wyjazd na Maltę - we wrześniu jest tam jeszcze sporo fajnych imprez :) Poniżej masz link, możesz poczytać o tym, które miasta warto odwiedzić np. na Węgrzech, ale na blogu znajdziesz mnóstwo innych ciekawych miejsc http://www.tasteaway.pl/2013/08/22/pomysl-na-dlugi-weekend-poludniowe-wegry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djanjutja
Boję się latać samolotem, więc postanowiłam, że wybiorę się nad morze, do Łeby. Blisko, we wrześniu ceny są mniejsze niż w sezonie. Już nawet zaklepałam sobie miejsce, które znalazłam na www.przymorzu.pl Do morza mam spacerkiem kilka metrów, w hotelu dobre warunki. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjne pomysły wyjazdów zagranicznych można znaleźć na www.WakacyjnyPirat.pl za całkiem przystępną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei śledzę lasty w Grecosie, może uda nam się jeszcze w tym miesiącu polecieć z nimi do Grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×