Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uifiuvdhviuhivuh

wycieczka zagraniczna - ile wziąc jedzenia

Polecane posty

Gość gość
ile wlezie, dużo suchego, kiełbasy krakowska żywiecka kabanosy maestro różne smakiitd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenia????? A co to za granica jedzenia nie ma (no chyba ze .... Nie wiem za jaka ty granice jedziesz ale nawet w Azjii jest jedzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa sorki doczytalam , do FRancji , to spoko nic brac nie musisz tam wszystko maja, spokojnie zjesz lunch na miescie , nie musisz nic brac :). Wyobraz sobie ze ja lece do GRecji , nie mam nic wykupione i zadnego jedzenia nie biore pomimo ze to pogobno kraj w kryzysie a miesiac temu wrocilam z Wloch i tez nic nie bralam , sklepow kafejek restauracji od groma, za 8 -12 euro juz sie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ha ha ha ludzi chyba myślą, że za granicą straszna bieda i nie wiadomo co jeszcze:) Ja byłam kilka lat temu na Litwie i nawet tam jedzenie mieli:P Nie ma sensu brać ze sobą zapasów:) Niedawno znalazłam na http://www.bislcc.pl/page/2_bilety_promowe niedrogie bilety promowe i planuję wybrać się w rejs do Anglii. Moja mam już panikowała czy na pewno mnie tam nakarmią, że uszykuje mi jakieś jedzenie na podróż:/ Nie wiem dlaczego ludzie myślą, że za granicą nie ma co jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij o paprykarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×