Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imprezowooooo

co zrobić na ciepło na impreze w takie upały?

Polecane posty

Gość imprezowooooo

planuję imprezę urodzinową i nie mam pomysłu co zrobić do jedzenia na ciepło jako danie główne w takie upały...co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowooooo
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej CHŁODNIK
Z DAŃ ciepłych to chłodnik najlepiej u mnie jeszcze na takich upalnych imieninach zdał egzamin mazagran i arbuz nikt nie chcial ciepłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciaaaa
skoro danie jest cieple to nie ma znaczenia czy sa upaly czy nie :) A tak serio to moze pomysl o grillu w ogrodzie - jesli masz mozliwosc? A jesli nie to odpal grill elektryczny na balkonie i wrzuc kielbaski, szaszlyki, marynowane mieso. Do tego dwie letnie salatki, bagietka, jakas przystawka np. http://lepszysmak.wordpress.com/2011/09/08/ser-feta-zapiekany-z-pomidorami-i-oregano/ A jesli nie grill to moze duzy garnek leczo i bagietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrób przyjęcie
na balkonie niech wszyscy wąchają ci będziecie jedli, niech wszyscy słyszą o czym rozmawiacie:P Jak szłyszę zrób grilla na balkonie to mnie szlag trafia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciaaaa
i zrób przyjęcie - a kto powiedzial, ze ma robic przyjecie na balkonie? Przeciez jak bedzie miala 12 gosci to chyba nie posadzi ich wszystkich na balkonie?!! Napisalam, ze ma postawic elektryczny grill na balkon, skoro nie ma ogrodu. Poza tym mnie nie przeszkadza, ze ktos z sasiadow czuje co jem. Jak gotujesz obiad to tez czuc na klatce - no chyba, ze twoje zarcie tak smierdzi, ze sie tego wstydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym podała jakąś zupę-krem. może z brokułów? do tego pokrusz troszkę sera pleśniowego, będzie pycha, a na pewno nie zamuli gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy berciaaaa to moja sąsiadka
"mnie nie przeszkadza, ze ktos z sasiadow czuje co jem" SIC! a nie przychodzi ci główki, że sąsiadom może przeszkadzać wspaniały aromat twojego elektrycznego lub innego grilowania na balkonie??? :-P Elementarna kultura mówi, żeby nie grilowac na balkonie 😠 berciaaaa, taaa... też mam sąsiadów co wcale sie nie wstydzą, że sąsiedzi czuja co oni jedzą, chyba nawet to lubią bo ten zapaszek gości często w naszej klatce i sączy się do okien - moje dzieci nie mówią o nich inaczej jak 'ci co jedzą psy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
Jakiś prosty, szybki makaron, np.taki: http://miszmasz-marghe.blogspot.fr/2012/04/pappardelle-z-szynka-parmenska-cytryna.html czy taki: http://miszmasz-marghe.blogspot.fr/2012/03/penne-z-cytrynowa-cukinia-i-kremem-z.html Albo ryba/marynowana pierś kurczaka usmażona na patelini grillowej i np. coś takiego: http://www.sfinjak.wroclaw.pl/eggblog/news.php?id=115 Albo ryż po kantońsku do tego. Albo po prostu zielona sałata z vinaigrettem i bagietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlaczam grila na balkonie
marzo pachnacych grilowana kielbaska stringach sasiadki, te ktore wlasnie sie susza na balkonie obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mają być potrawy na ciepło. A chłodnik podaję się przecież na zimno :) Ja bym zrobiła szaszłyki drobiowe z kurczaka lub indyka.Można nadziać mięso,papryki,cebulę,pieczarki,cukinię itd. lub zrobić wersji słodkiej mięso z ananasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciaaaa
Jesli sie mieszka wsrod normalnych ludzi to mozna sobie pozwolic raz w roku z okazji urodzin wlaczyc elektrycznego ( ! ) grila na balkonie i nikt nie powinien miec o to pretensji. Nie sadze, zeby elektryczny grill wydzielal az tak intensywne zapachy, by zasmrodzic majtki sasiadki. czy berciaaaa to moja sąsiadka - rozumiem, ze ty nie gotujesz nic, zeby w czasem sasiedzi nie poczuli zapachu jedzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że u nas jest zakaz grillowania na balkonach, nieważne, czy to grill elektryczny, gazowy, czy tradycyjny. Nie muszę regularnie wąchać smrodu z grilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grill najlepszy, jeśli mieszkasz w bloku to elektryczny. Polecam mięso - karkówkę, kiełbasę, do tego chrzan Krakus, ma bardzo intensywny smak i dobry skład. Warzywa grillowane i świeże też będą spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób wielką miskę pysznej sałatki Cezar do niej winko i piwko i na deser lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×