Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gardząca plebsem

Facebook tonie od plebsu

Polecane posty

Gość Gardząca plebsem

Śmieję się do rozpuku kiedy oglądam zdjęcia niektórych znajomych. Pierwsze co rzuca się w oczy to zdjęcia plastikowych nastolatek...13/14/15latki (lub nawet starsze:O) i ich dziubki :D zdjęcie oczywiście max przerobione, światło na ryj, oczy gdzieś w bok, słynny dziubek, nastroszone włosy i ten "makijaż". Bawi mnie to ponieważ mają dzieciące twarze i myślą, że dzięki przesadnemu makijażowi będą wyglądać starzej lub nawet seksowniej :O przecież to wygląda groteskowo i każda normalna osoba to powie. Wygląd to jedno, ale pisownia także rzuca się w oczy. Te wyszukane komenatrze pod zdjęciami "ślicznie moja głupia ciiiipo:*", "pieknie szmato:****" Takie dziewczynki nic nie osiągną w życiu, mogę to już stwierdzić. Rodzice powinni to skontrolować, jakos zareagować, zakazać wręcz...no ale najwidoczniej plebs rodzi plebs i oni nie widzą w tym nic zlego. Moja dawna przyjaciółka też reprezentuje plebs. Aż się dziwie, że zadawałam się kiedyś z taką osobą. Dorosła już kobieta a na profilowym zdjęcie w lustrze, wypięta, z dziubkiem...no ręce mi opadły jak to zobaczyłam. Albo opis: "sesyjka z kimś tam..." po godzinie dodaje obleśne zdjęcie, na którym nic prawie nie widać, bo jest zamazane. rzuca się w oczy tylko jej wielki nos, który chciała skorygować w fotoszopowopodobnym programie. A i jakoś przed dodaniem swojego zdjęcia nagminnie "lajkuje" zdjęcia innych znajomych...hmmm ciekawe czemu, może liczy na rewanżyk? heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
popieram w całej rozciągłości :D taka sama kicha jak nasza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH internetowy comICK 666
Niech się dzieciarnia porządnie wybawi najpierw! Potem zmądrzeją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walisz w chuja
Wpadnij do mnie wieczorkiem, pokażę Ci mój profil na fejsie a potem pozwolę klęknąć do miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
Nasza klasa portalik dla plebsu. Zdjątka przy nie swoich samochodach, podrasowane Fotoshopem, w jakichś spelunach na "melanżach", nad brudej plaży w Mielnie lub innym wygwizdówku dla gdzie dziś przeważa dresiarki motłoch. PO prostu ta cała nasza klasa wygląda jak jakiś spęd dla drechów, debili, blachar, gimnazjalistek przyszłych ku./rewek, festiwal łysych pał, tępoty umysłowej, pseudolansu, "furek" rocznik 1999, zmywakowych "ludzi sukcesu". Jakiś łysol przed swoją "furą" i 1000 zł w łapie:) Chyba plebs znalazł swe miejsce. Miejsce gdzie może choć chwile poczuć sie jak ktoś wklejając kolejne "super" zdjęcie i podpis "tak sie żyje w....." a tak naprawde ciężka robota za mininum, miszkanie w 5 na jednej chacie, itp. Nasza klasa to patologiczny portalik gdzie niziny społeczne szukają uznania i poklasku, chcą sie dowartościować.Taki sukces na pokaz, tani szpan. Sukces posiadania 300 znajomych chyba. Biedocie to imponuje. Ja tam nie spotkałem nikogo na poziomie. Moich nznajomych tam nie ma. Numery telefonów do znajomych mam w telefonie i żadna nasza klasa mi nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula blądi
ja się smieje do rozpuku jak czytam twoje posty jesteś bardzo charakterystyczną kurwą na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teeeeeż.....
gardzę tą hołotą z portali społecznościowych, chociaż niewątpliwie są tam też normalni ludzie :P Np. mój kolega z podstawówki miał super profil - świetne zdjęcia z przeróżnych miejsc z kraju i Europy, ale miał tak fajnie opisane, bez taniego szpanu i lansu, że jak usunął konto, to aż mi się smutno zrobiło :P Ja nie mam konta na żadnym portalu, żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie portale do plebs.... mialam dawniej nk ale to byla kwestia czasu.... usnelam konto kiedy zaczely sie wyscigi na ilosc znajomych(moje kol typowo ze wsi panny ktore z wyjsc to znaja tylko niedzielna masze swieta nagle mialy znajomych z wroclawia, krakowa,gdanska....) zenada!! fb nigdy nie zakladalam bo nie cieszylo mnie ogladanie linkow ,ktore wrzucaja inni i lajkowanie zdjec tylko po to zeby miec rewanzyk,albo wrzucanie fotek ze znajomymi z imprez zeby innym udowodnic jakim to sie jest fajnym bo ma sie tylu znajomych! po prostu zal mi tych ludzi czasem..... a drugim powodem bylo to ,ze ile razy nie weszlam na ta nasza klase musialam odczytywac wiadomosci hej poznamy sie, hej jaka jestes sliczna spotkamy sie , hej dasz mi swoij nr.... chyba nie musze komentowac....... to samo fotka i inne zenujace portale, z ktorych zrobiono portale o innym zastosowaniu niz to bylo planowane... kiedys ktos mi powiedzial nie masz fb nie istniejesz w spolecznenstwie.... pomyslalam, no idiota! bo sorry ale ja widuje sie ze swoimi przyjaciolmi,nie musze siedziec na fb zeby sobie ich zdjecia ogladnac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzbizz
Zamiest sie denerwowac to usun konto. Ja juz usunelam moje. Co prawdo o polityke sie rozeszlo, a nie o dziubki, ale facebooka juz nie mam, a na nk nie wchodze wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzbizz
Zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest dla ludzi
tylko nalezy umiec sie w tym "wszystkim" poruszac. FB to swietny pochlaniacz danych, informacji, ktore z pozoru blahe moga uniemozliwic nam start w prace zawodowa lub zwichnac kariere. I trzeba miec tego swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanetta
Ja dzięki Bogu mieszkam na prowincji i nei ma tu ani dzióbków ani nic z tych rzeczy (Ach dzieki ci Panie!) są pojedyncze przypadki ale mozna je na palcach zliczyć. i przeważnie gimnazjalistki poniżej 15. 16+ to juz raczej madrzejsze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzbizz
Ja mam konto na linkedin. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wzywać baby od suk i śmierdzących pi zd? Wtedy nie będę blokowany! A może ty jesteś zazdrosnym Ś C I E R W E M ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry Cebulak, ale tylko tu mogłem się czytać...🌻 Kim byłaś jak tu bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytny wybieg. Wogole, jesteś jakaś taka kumata. Młoda, ale nie głupia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem te przyjemność już... tylko trzy razy:-) Intrygujący styl wyrażania swoich myśli masz. Lubię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz jesteś nic nieznaczącą cebulą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jestem słaby, ale i tak Cię lubię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×