Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SexiLexi

Wasze najbardziej podniecajace fantazje

Polecane posty

Gość SexiLexi

Jak w tytule. wpisujcie swoje najbardziej skrywane fantazje, seks-scenariusze, co byscie chcieli ale nie umiecie sie przyznac partnerowi/partnerce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawox
Mnie podnieca wszystko dojrzałe kobiety starsze, młodsze i całkiem młodziutkie. Najbardziej fantazjuje-jest to zboczone ale to są fantazje że pieszcze dziewczynke jeszcze bez piersi i z golutką cipeczką głaszcze jej uda brzuszek rozkładam jej nóżki delikatnie liże jej cipeczke obracam ją leży na brzuchu masuje jej pupe rozchylam pośladki liże jej rowek siadam delikatnie okrakiem delikatnie masuje dziurke od pupy wkładam penisa między pośladki ruszam biodrami pocierając się dochodzę tryskam spermą na dupcid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8436375
Podnieca mnie moja szefowa, jej kragly tyleczek, sredniej wielkosci piersi i dluuugie nogi doprowadzaja mnie do szalenstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Ja mam taka fantazje ze facet mnie wiąże i robi ze mna wszystko na co ma ochote a ja nie mam nic do powiedzenia. i troche brutalny zeby byl.... az sie mokra robie na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam ostro. Lubię wiązać, gwałcić, wytargać za włosy, zakneblować, zakuć w kajdanki itp itd Jestem nienormalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Droga o switu... a ja wlasnie o czyms takim marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Droga do switu a ja wlasnie o czyms takim marze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to napisz do mnie na maila, tam podam Ci gg. Kto wie może przypadniemy sobie do gustu i spełnię Twoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawox
Matka liżąca cipke małoletniej córeczce a później nauka obciągania penisa ojcu matka otwiera usta córeczki w które wkłada twardego penisa doprowadzają go do wytrysku mała nie nadąża z połykaniem wyciekającą z ust małej spermę zlizuje mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×