Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

cicha lejesz miód na moje serduszko,Boże jaka cudowna wiadomość w tym ciężkim moim dniu.Strasznie się cieszę i strasznie Ci gratuluję:) Teraz moja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki nasze nie odzywały się jak u nich z tym huraganem mam nadzieję że wszystko ok?Dajcie znać. Cicha jeszcze raz duże gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Dziekuję Wam kochane za gratulacje i mocno kibicuje i trzymam kciuki za przyszłe testujące i te co noszą już pod serduszkiem dzidzulkę:), Juloni tak jak mówiłam fajki poszły precz do kosza na przyszły czwartek mam wizytę u mojego gina i zobaczymy :) mój M nie wieży kazał mi zrobić test ciążowy hahah mówi że jak zobaczy dwie kreski to będzie się cieszył. Jeszcze raz dziękuję bez Was kochane to ja bym zwariowała Dziękuję Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha :) tylko nie panikuj jesli sikacz Ci nie wyjdzie ;) 72 bete moze zwyczaajnie nie odczytac jescze ;) suuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh, zapomnialam wczesniej o aneczce 35! tez niedlugo dolaczy do grona ciezarnych! teraz kolej na Helenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, sliczny masz przysrost betki :) a progesteron jak najbardziej w normie! bardzo dobry wynik...ja w tych normach co Ty mam ok 130, ale to dosc kosmiczny wynik...duzo ponad norme, a Twoj jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha, to wspaniale! Gratulacje Kochana!!! Bardzo się cieszę:) sikacza zrób najlepiej z rana, po nocy, bo największe stężenie, a Twój M niech się już zacznie cieszyć ;-) Katka, wspaniała betka, zatem juz niebawem pierwsze usg:) Ponoć przy becie 10 000 akcja serduszka jest już widoczna:) Dziewczyny, cieszę się razem z Wami. Nie sądzicie, że to jakiś magiczny czas, tylu z nas się powiodło... oby tak dalej, niech ta passa trwa nadal, niedługo kolejne testowanie, Helenka, czekamy na Ciebie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem cala, u mnie Sandy nie dotart, mamy silny wiatr ale nie jest najgorzej. Natomiast o Telesforke troche sie martwie ona jest chyba z New Jersey a tam szalal huragan. Telsforka odezwij sie... hop hop. Cicha.......... sssssstrasznie sie ciesze dla ciebie :) Fajeczki rzucilas w mgnieniu oka tak? Gratuluje. Przypomnij bo nie masz stopki. Ktore to Ivs u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha tak strasznie sie ciesze ze ci sie udalo, az mi łzy poleciały ale nie z zazdrosci tylko ze szczescia ze nastepnej sie udało to i na mnie kolej kiedys przyjdzie tylko ta mysl daje mi siły. Boze niebylo mnie tu pare dni a tyle sie działo zabieram sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Juloni tak :) jest ciężko ale jak tylko usłyszałam wynik to odrazu poczułam sie w ciąży hahahah noi moje mysli były takie że nie będę truła mojej fasolki :):) To nardzo pomaga takie myslenie ale jeszcze do wczoraj paliłam,życze tobie oby też tak ci się wkręciło w główce jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
oj zapomniałam kochana ja już miałam 9 iui, i pierwsze in vitro :) u nas problem z wrogi śluz u mojego M żolnierzyki OK nawet nadprogramowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, ciesze sie, ze Sandy Cie nie odwiedzil :) Telesforka, hop hop, wszystko OK? Cicha..no mysle, ze zolnierzyki maja wazne zadanie nawet przy invitro...u moje M tez bardzo dobre, wrecz ponad norme i mysle, ze to bardzo pomoglo...chociaz widzisz..6 IUI i sie nie przebily... milego dnia dziewczyny! wiosanka, bierzesz dalej encorton? ja po pol dzienie Jakie masz objawy teraz, masz jakies? ja jakosc oprocz malutkich mdlosci rano, nic nie czuje...oczywiscie martwie sie... Tigla, jak tam Twoje blizniaczki? Nielotolek Lokowaty, juz dojechaliscie? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wracam do was jakby z zaswiatow Ja od czwartku biore juz zastrzyki u mnie Fostimon. 3 dni byla potrujna gawka teraz juz podwojna,do tego dochodzi sprej z hormonami 4xdzinnir pan doktor kaze pilnowac co do minuty czasau wiec i w nocy i o 6 rzno ale te pory wziol moj M na sie ie ja pilnuje w dzien. No i wit Omni....niepamietam ale dla kobiet planujacych ciaze,kwas foliowy i onega3 to juz sama dozucilam. Ale co gam jak ja czytam ile was faszeruja....Wekend u mnie mina strasznie, bardzo zle sie czulam wymiotowalam dalrj niz widzialam i myslalzm ze zlbo te zastrzyki albo sie zatrulam ale przeszlo dzieki bogu:-). Ale co tam wczoraj wchodze i czytam same dokbre niusy. Luda jest serduszko super,no i ta malusia kropeczka oby maly Ktos:-) Cichasuper:-)gratuluje! no i/ szapoba/ za rureczki te sile przekasz do juloni bo jej tak szybko nieposzlo,ale zuci zuci wierze w to! Katka z Pienkowska masz racje przegiela co porownywac ivf do aborcjii POTASZKA Ja mysle ze powinni doinformowac spoleczenstwo jak dla par starajacych sie o bobasa wazne sa mrozaczki-sa cenniejsze od zlota czy pieniedzy i nieznam nikogo kto by pozwolil zniszczyc mrozaczka. Jak sam niewroci po niego to odda potszebujacym. Ja tu w Belgi musialam wypelniac dokumenty o losie mrozaczkow,jeszcze przed punkcja.nie wiem jak to bylo u was? Ktos putal o dofinansowanieBelgia dofinansowoje do 6 prob przez cale zycie. kazda kobieta ma do nich prawo po 6 niema dofinansowania. Helenka kiedy testujesz kciukasy trzymam!!! Malo robi sie na tymforum nieciezarnych i cale szczescie.Ba-sza my pewnie razem bedziemy mialy transfer,ale do transferu to jeszcze hoho u ciebie oby pingwinek wrocil zdrowiutki a u mnie punkcja zaplodnienie.Oby zolnierze byly w lepszej formie i bylo ich troche wiecej. Bozeale sie rozpisalam. Milego dzionka zycze :-) U mnie pieknie sloneczko swieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze jakich bledow nastrzelala. Przepraszam pisze z telefonu jak zaczelam czytac forum to i nowy telefonik kupilam zeby czytac nabieraaco. A ortografow rany Boskie wstyt przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam nadzieję że nie zepsuję tej złej passy ale mam kiepskie przeczucia,nic mi nie dolega.A może wiecie co oznacza jeżeli w 5d po t wzrósłmi trochę progesteron? Ja testuję 7.11 ale pewnie zrobię to wcześniej:) Dzisiaj wziełam sie za lekkie sprzątanie bo już nie mogę siedzieć tak bezczynnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki Cicha super gratulacje! Ja mialam juz dawno wrazenie ze akurat to forum jest szczesliwe! Robi sie nas coraz wiecej ciezarowek ale fajowo ale zostanmy tutaj do konca,fajnie jak bedziemy sie trzymaly razem. Lunede to super ze wynik ci spada. Kurcze ja dopiero po niedzieli robie wynik,a powiedz mi idziesz do endokrynologa czy zdajesz sie na swojego gina jezeli chodzi o tsh? Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam nadzieję że nie zepsuję tej szczęśliwej passy,ja testuję 7.11 ale pewnie zrobię wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki Cicha super gratulacje! Ja mialam juz dawno wrazenie ze akurat to forum jest szczesliwe! Robi sie nas coraz wiecej ciezarowek ale fajowo ale zostanmy tutaj do konca,fajnie jak bedziemy sie trzymaly razem. Lunede to super ze wynik ci spada. Kurcze ja dopiero po niedzieli robie wynik,a powiedz mi idziesz do endokrynologa czy zdajesz sie na swojego gina jezeli chodzi o tsh? Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam nadzieję że nie zepsuję tej szczęśliwej passy,ja testuję 7.11 ale pewnie zrobię wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś hohlik nam się wkradł tu dzisiaj:) Właśnie jestem po rozmowie z moją p dr i są małe szanse że mi się uda,moja hiperka odeszła sobie więc na raczej nici;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Helenka dlaczego nic z tego? przeciez do 7.11 masz jeszcze tydzien, dlaczego taka diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka skarbie nudzi cisie i glupoty ci do glowy przychodza. Pani doktor napewno tak powiedziala zeby zasiac w tobie nic watpliwosci bo to nie 100% i zebys wrazie niepowodzenia niezalamala sie:-)roznie moze byc ale tak szybko to nawet ona niemoze zobaczyc czy sie udalo. Znajdz sobie zajecie bo zwariowac mozna tylko myslac, moze jakis serialik w necie tyle tego jest , glupowate komedie jak to lunede pisala....cos co cie wciagnie! SKARBIE glowa do gory jeszcze nic niejest przesadzone. To ma byc przeciesz Twoj Stas!!!!!!! On tam dopiero sie na dobre zagniezdza wiec glowa do gory!!!!!!! Pozbieraj sie to wlasnie dla niego ! Zobacz cicha z dni na dzien rurki odstawila-ty tez dasz rade!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama niewiem zgłupiałam na maksa,nie sądziłam że to będzie takie trudne dziś cały czas beczę i nie mogę odgonić złych myśli. Oni sądzą że może się udać ale szanse są małe.Wiem że to zamartwianie na zaś,ale dziś nie daję rady inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka nic niejest przesadzone to zawczesnie ja jak 3dni po transferze wymiotowalam jak poczulam zapach papierosow i co niby to objaw ciazy polecialam po gi a a on powiedzial ze do 4 tygodni niepowinnam nic czuc to wwiadomosc z braku zajecia plata nam figle. Mi sie nieudalo ale nasz zarodek byl bardzo sla y i mialam tylko jeden transferowany .kolezanka przyniodla mi2 sezony /heli w opalach/nielubilam Guzik ale dzieki tej komedi przestalam sie zadrreczac. Glowa do gory Bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Helenka1 podwyższony pozom progesteronu to dobrze ponieważ w macicy jest on bardzo potrzebny aby zagnizdziła się dzidzia :)a co do objawów to też miałam ciągle wrażenie że nic się nie dzieje nic nie czuje i tak do tej pory chociaż dziś mam brzuch jak balon:):) 11dpt hcg 72.98 a progesteron 109,22:) i mam nadzieje że będzie rosło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda1975
cicha - a ilodniowe mialas zarodeczki podane? Serdeczne gratulacje!!!! julenka - trzymam kciuki i wierze, ze utrzymasz dobra passe na forum :) Wszystkiego dobrego dla wszystkich oczekujacych na dzien testowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziękuje wam za wsparcie,nie wiem co bym bez was zrobiła:)jesteście cudownymy kobietami. MAZ już wrócił i ustawił mnie też do pionu tak jak wy.Wiem że muszę wierzyć i tyle:) Nawet zatańczyłam przy super pioseneczce trzymając się za brzuszek i mówiąc do Stasieńka.Może to te święto jutrzejsze mnie przyłamało,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Helenka, wytłumacz mi proszę, dlaczego dr mówi, że są małe szanse? Bo albo nie doczytałam, albo nie zrozumiałam... Wiesz co, ja 3dpt miałam robiony progesteron i wyszedł tylko 9. Embriolog powiedziała mi że to zły wynik, bardzo niski i to niedobrze. I tak w to uwierzyłam, że poinformowałam cały świat że nic z tego nie będzie. A tu proszę niespodzianka i to podwójna, więc nie martw się na zapas i czekaj cierpliwie. Będzie dobrze... Ja jestem po usg, maluchy trochę podrosły, jeden ma prawie cm, drugi 0,82cm, czyli wielkość prawidłowa jak na 7 tc. Uspokoiłam się trochę:) Jednakże parszywy krwiak nadal jest i ma się dobrze, bo nieco podrósł:( Lunede, objawów u mnie brak, dlatego tak spanikowałam. Mdłości minęły, pojawił się nawet apetyt. Piersi nic a nic nie bolą, jedynie kłucie wokół pępka daje się we znaki. Lekarz powiedział, że z objawami jest różnie, czasem zanikają, by powrócić ze wzmożoną siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka, ja mialam 5 razy stymulcje fostimonen, dobrze go wspominam, czulam sie dobrze..to jest naturalny hormon z moczu kobiet pozyskiwany ( i kobyl, jak mi to lekaarz objasnil)..ale ja sie super czulam..dopiero jak mi w PL zmienili na gonal to dostalam hiperstymulacji...potm z puregonem to samo... dbaj o siebie i ladnie sie kluj :) Helenka! zagniezdzenie zarodka po transfere trwa od 3 do 8 dni! to jest duuuzo czasu...a to zeprogsteron Ci rosnie do dobrze..ma rosnac! Takze na razie trzeba czekac, wiele dziewczyn nie ma zadnych objawow a potem jest super niespodzianka! buziaki i trzymaj sie kochana! Aga, na razie zwiekszyl mi doktor euthyrox do dawki: 1 tabletka 50 w jeden dzien, 1,5 tabletki 75 na drugi dzien i tak na zmiane. Jednak ten wynik 3,5 powinien jeszcze spasc, aby bylo optymalnie wg niego. U mnie to TSH to jest wyniki hierstymulacji i wariacji hormnow...ale mysle, ze sie wybiore do endokryn. - moze z dwa tyg sie umowie na wizyte..na razie poziom TSH jest w normie, wiec ciesze sie :) pozdrownienia dla wszystskich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×