Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

a jesli nie ma nikogo z Poznania to moze inna klinike. jestem ggotowa dojezdzac..... :-) wszystko zrobie dla tego cudu.. by sie wreszcie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Najlepszego w Nowym Roku :) Zostały jeszcze 4 tabletki anty i działamy. Dziewczyny gonal przyjmuje sie od 1 dni krwawienia? To jest długi czy krótki protokół? Bo czytam, że przy długim bierze się w jakimś dniu jeszcze inne leki i już zwwariowałam jaki ja mam protokół. Dziewczyny, czy muszę o czymś pamiętać, o jeszcze jakis wynikach w trakcie zastrzyków, czy powinnam coś jeszcze wiedzieć? Jakieś wskazówki Już zaczynam się stresować... Strasznie się boje :( Mam ochote uciec i juz sama nie wiem czego chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha sciskam mocno :) joaska witaj, niestety z klinikami Ci nie pomoge alokaa wszystko powinien powiedziec Ci lekarz w trakcie monitorowania Ciebie. Ja przy krotkim bralam gonal 900jm od pierwszego dnia w dawce 185,o to o wszystkim informowal mnie telefonicznie moj lekarz po kazdej kontroli,dawki, rodzaj lekow itp. Nie stresuj sie to naprawde nic strasznego. Ja tez na poczatku trzeslam sie ze sie nie polapie w tym wszystkim. Trzymam kciuki!! Diana trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Zycze nam wszystkim by nasze .rażenia wkońcu się spełniły:-) Cicha tyle cię mocno,teraz potszebujecicie czasu tylko on jest w stanie ci pomoc. Asia skarbie niestety dołączyła do nas. tych którym marzenie o macierzyństwo niespełna się po pierwszym Ivf :-(. IVF dało ci ogromną nadzieję teraz zawalił się wszystko i tak trudno żyć...rozumie cię doskonale. Ale wcale nieznaczny że nieudanym się za następnym razem. Choć nikt nieda nam gwarancji-zostaje nam tylko nadzieja. Aloke a co powiedział ci lekarz jak masz brać ten gonal ? Zadzwoń jeszcze raz i obrazu sobie zapisz.on napewno ci powie i wyjaśni twoje wątpliwości.Każda z nas to inny przypadek są podobieństwa ale to za poważne by mieć wątpliwości .Dzwon i pytaj w końcu to twój lekarz po to jest by ci pomoc.A widzę że jest nas 3 w styczniu ty ,Diana i ja. Ja jutro mam wizyte. Justyna a co się stało że musicie te badania powtarzać? Budzik dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka powodzenia jutro:) ja byłam właśnie oddać krew. Okazało się że moje badanie zatrzymało się na pewnym etapie bo zabrakło krwi. Mam nadzieję że teraz już bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Hej dziewczyny. Ja jutro idę do lekarza ustalić z nim dawkę gonalu, także w takiej wiedzy jestem na bieżąco. Chodzi mi tylko o to czy miałyście przypadek leki anty po nich czekanie na okres i zastrzyki i czy to sie nazwya krótki czy długi? Ja mam mieć dawkę 175 lub 200 czekam jeszcze na wynik AMH i Chlamydii. Jutro pewnie kupie gonal w klinice albo jak znajde gdzies taniej to w aptece. Pozatym wszystko chyba wiem. Chodzi mi też o to czy pomijając to powinnam wiedzieć o czymś o czym lekarz mi nie powie, albo może zapomnieć :)) jakieś takie złote rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze Justyna i znowu musisz6 tyg czekać? Aloke ja mam teraz anty później @ ipo pada ich krwi z 2 dnia @ ustali mi kiedy startuje z zastrzyki, umnie z Fostimonem a nie goralem. i to jest długi protokół. Hmmm a może jutro zmieni mi leki....zobaczymy.muszę go popytać dlaczego 2razy się nieudalo. Pewnie powie że my zrobiliśmy wszystko a za czesc rzeczy odpowiada natura. D..pa nie odpowiedź:-( Chyba zaczynam się stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze Justyna i znowu musisz6 tyg czekać? Aloke ja mam teraz anty później @ ipo pada ich krwi z 2 dnia @ ustali mi kiedy startuje z zastrzyki, umnie z Fostimonem a nie goralem. i to jest długi protokół. Hmmm a może jutro zmieni mi leki....zobaczymy.muszę go popytać dlaczego 2razy się nieudalo. Pewnie powie że my zrobiliśmy wszystko a za czesc rzeczy odpowiada natura. D..pa nie odpowiedź:-( Chyba zaczynam się stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze Justyna i znowu musisz6 tyg czekać? Aloke ja mam teraz anty później @ ipo pada ich krwi z 2 dnia @ ustali mi kiedy startuje z zastrzyki, umnie z Fostimonem a nie goralem. i to jest długi protokół. Hmmm a może jutro zmieni mi leki....zobaczymy.muszę go popytać dlaczego 2razy się nieudalo. Pewnie powie że my zrobiliśmy wszystko a za czesc rzeczy odpowiada natura. D..pa nie odpowiedź:-( Chyba zaczynam się stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze Justyna i znowu musisz6 tyg czekać? Aloke ja mam teraz anty później @ ipo pada ich krwi z 2 dnia @ ustali mi kiedy startuje z zastrzyki, umnie z Fostimonem a nie goralem. i to jest długi protokół. Hmmm a może jutro zmieni mi leki....zobaczymy.muszę go popytać dlaczego 2razy się nieudalo. Pewnie powie że my zrobiliśmy wszystko a za czesc rzeczy odpowiada natura. D..pa nie odpowiedź:-( Chyba zaczynam się stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze Justyna i znowu musisz6 tyg czekać? Aloke ja mam teraz anty później @ ipo pada ich krwi z 2 dnia @ ustali mi kiedy startuje z zastrzyki, umnie z Fostimonem a nie goralem. i to jest długi protokół. Hmmm a może jutro zmieni mi leki....zobaczymy.muszę go popytać dlaczego 2razy się nieudalo. Pewnie powie że my zrobiliśmy wszystko a za czesc rzeczy odpowiada natura. D..pa nie odpowiedź:-( Chyba zaczynam się stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam pytanko czy leczy się może ktoś w BYTOMIU W ANTRUM? czytałam trochę w necie o in vitro i zastanawia mnie czy jak płacicie za in vitro to pierwszy transfer jest w cenie tak? a jak się nie uda i zostają jeszcze zamrożone komoreczki to ich podanie jest w cenie czy trzeba dodatkowo płacić? jak pokręciłam jakieś nazwy to przepraszam , ale dopiero zaczynam zgłębiać ten temat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa i mam pytanie,może któras z Was będzie znała odp.Co oznaczają zarodki 3AA,2AA?Jakie one są pod względem jakosci?Nie moge nic znaleźć w necie na ten temat.Bede wdzieczna za odp.Jestem po jednym transferze ale niestety.....w 6tyg ciązy poronilam.... Karolla za transfer płacisz osobno.Nie wiem jak w innych klinikach ale tam gdzie ja sie lecze za kazdą "usługę"płaci sie osobno tzn za wizyte,leki,punkcje,transfer itd....nie ma jednej ceny "za wszystko".Ja bede podchodzic do drugiego transferu i musze znowu placic za wizyty,przygotowanie do tego transferu(czyli 2 zastrzyki i sam transfer).Byc moze w innych klinikach jest inaczej wiec moge sie myslic.Ja juz przestaje liczyc ile pieniedzy poszło na to wszystko :/ i to wcale nie koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula z tego co pamiętam AA todo re i mocne zarodki a 2 i 3 to chyba dzień w którym były zamrożone. Kiedy masz transfer?Powodzenia. Co do ceny to prawie wszędzie płaci się za wszystko osobno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 2 i 3 musi oznaczać cos innego bo moje zarodki wszystkie były zamrożone w 5tym dniu od zapłodnienia.A transfer kiedy mam....sama tego nie wiem bo ostatnie badanie histopatologiczne wykazało,ze przyczyną poronienia mógł być zasniad groniasty.Wiec narazie musze sprawdzać bhcg i zobaczymy co lekarz zdecyduje.Wydaje mi sie ze nie szybciej niz za pół roku :( Nie chcę drugi raz przez to samo przechodzic bo juz nie mam siły.Poronienie to dla mnie była straszna rzecz.... Aneczka ale jak czytam o Twoich przezyciach to nie moge wyjść z podziwu za Twoją wytrwałość....ja wierzę ze w koncu sie uda :) Joasia ja mogłabym Ci polecic klinike do ktorej sama jeżdze ale kraków to troche daleko od poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa lekarz bedzie Cię informował na bieżąco jak masz robić zastrzyki i w jakich dawkach itd.W sumie złotej rady nie potrzebujesz bo jak bedziesz w stałym kontakcie z lekarzem to wszystko bedzie dobrze.Moze jedna rzecz,ktora mi sie przytrafiła i gdybym byla bardziej czujna to moze inaczej by sie to skonczyło.Jesli podczas zastrzyków bedziesz sie źle czuła lub jakies bóle brzucha,czy w klatce piersiowej nie czekaj na nic tylko od razu jedź albo do swojego lekarza albo do szpitala.Ja czekałam o 2 dni za dlugo bo myslalam ze samo przejdzie i wylądowałam w szpitalu z hiperstymulacją jajników....to zdarza sie bardzo rzadko ale bądź czujna.Cokolwiek Cię niepokoi...dzwon do lekarza natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny !!!! mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do was przeczytałam wasze wszystkie wpisy tak więc co nieco już się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my staramy się już od ponad 3 lat miałam 2IUI ostatnio stwierdziliśmy z m że czas pomyśleć o in-vitro i o zmianie kliniki teraz jeszcze czekam na badanie laparoskopii a potem zobaczymy mama pytanie do Madziula30 do której kliniki w Krakowie chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku! Rowniez dolaczam sie do zyczen noworocznych aby wszystkie tu jak jestesmy mogly pochwalic sie slicznymi i zdrowymi bobaskami lub pieknymi, zdrowymi ciazami :) Xxx Nielotku, no patrz, jeszcxe masz mdlosci, a podobno w drugim trymestrze sie to konczy...u mnie jednak wcale sie nie konczy, szczegolnie gdy sie zmecze, lub jestem glodna. Juz wrociliscie z polski? Moze pisalas, ale nie pamietam niestety... :('.. My dzisiaj dojechalismy do domu, nie moge nadziwic sie pogodzie, zarowno w krakowie jak i w szwajacarii, jest wiosennie!! I gdzie ta zima? Xx Gerwazy, my zdecydowalismy sie robic inv w polsce, ze wzgeldu na koszty glownie, klinika w krakowie, na ktora sie zdecydowalismy jest wrecz oblegana przez pacjentow, za kazdym razem byly dzikie tlumy i kolejki, mimo, ze pracuja do 21 codzinnie i w soboty...masakra...ale podobno w kazdej klinice tak jest...niestety coraz wiecej par ma problem nieplodnosci i to narasta...mimo wszystko nie czulam, zeby lekarze nie " pochylili sie " nad naszym przypadkiem, aczkolwiek, czulo sie presje czasu podczas wizyt i ze trzeba sie przygotowac z pytaniami bo w czasi wizyty nie ma czasu aby myslec i dlugo rozmawiac...chyba kazda klinika, ktora ma dobre wyniki, jest oblegana i trzeba sie z tym liczyc..hmm...a wlasnie nie widzialam, zebys odpisala justynce, jaki macie problem? Xxx Cicha, trzymaj sie kochana...! Aby wszystko poszlo po Twojej mysli w 2013 Xxx Anette, dzien transferu to dzien 0 i nastepny dzien to dzien pierwszy, tak jak pisze nielotek. Xxx aneczka, helenka, justynka i wszystkie nowe dziewczyny, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah wlasnie, co do IMSI to czytalam tylko tyle, ze wybiera bardziej dokladnie najlepszego morfologicznie plemnika, wiec pomaga zwiekszyc szanse, o ile plemnik genetycznie nie ma wad, czego niestety nie sprawdza sie. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamuzyczka. Przykro mi, ze sie nie udalo..nie poddawaj sie... Invf ma " tylko" lub " az " 30 % skutecznosci... :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... czyli dzis 9 dpt a ja czuje znow to samo czyli idzie okres pelna para :-( mialam imsi i ah i Bog wie co jeszcze zeby to ivf bylo jak najlepsze a tu znowu d...pa :-( Ile mozna wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomnialam.. Witam wszystkie nowe staraczki w tym nowym roku... Oby dla was zaczal sie on lepiej niz dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam Parens bo na samym początku trafiłam do macierzyństwa i niezbyt miło to wspominam wtedy jeszcze nie myślałam o ivf ale to długa historia potem trafiłam do prywatnego gabinetu ale niestety tam nie wykonują zabiegów ivf tylko IUI więc musiałam czegoś poszukać ale tu akurat pan doktor mile mnie zaskoczył stwierdził ze skoro jeszcze nie miałam zabiegu laparoskopii to możne warto spróbować a ifv to potraktujemy jako ostateczność więc teraz czekam na zabieg i w miedzy czasie robię brakujące badania bo niektóre już się przedawniły poza tym mówił ze w sumie to w czerwcu ma być już dofinansowanie do ivf więc do czerwca jeszcze chyba spróbuję IUI po laparoskopii może się coś zmienić i może się uda a potem ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny odebrałam dziś wyniki AMH. Wartość 5. Jestem zaniepokojona bo nie miałam nigdy podejrzenia PCOS, FSH mam 8,6. Czy któraś z Was umie to zinterpretowac? Oczywiscie zapytam jutro lekarza, ale moze umiecie cos wiecej powiedziec na ren temat... Kiedys na początku drogi uczyłam sie podstaw, teraz czuje sie jak mały ginekolog. Z kazdym wynikiem pojawia się kolejna góra, kolejna wiedza, której wcale nie chciałam posiadać :( Coraz bardziej intesnsywnie mysle o adopcji. Wkoncu adopcja nie musi wykluczac dalszych staran. Już mam dość u nas w mieszkaniu tego pokoju graciarni w którym nic się nie dzieje... Jakiś czas temu w mojej pracy wpadła 44 letnia babeczka, więc smieje się, że jeszcze jest troche czasu na naturalne starania ;) Jutro ostatnia tabletka anty... dziewczyny jakoś damy rade, nie tak to inaczej. Grunt to w miare umiarkowany spokoj ducha. Ehhh sciskam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula kazdy z nas ma swoja historie, jedni krutszą drudzy dłuższa i bardziej poplątaną. Moj lekarz jak do niego poszłam pierwszy raz powiedzial: Pani droga do maciezynstwa juz jest długa i moze sie jeszcze mocno wydłuzyc ale nauczy pania napewno cierpliwosci i pokory-niewszystko jest zalezne odnas . Wtedy myslalam co on gada .....Mial racje .... Dzis po tych latach załuje tylko jednego słuchałam ludzi ..... niestety. zkad mialam tyle siły ? ogromnym wsparciem dla mnie był i jest maz. zawsze akceptował moja decyzje i wiedziałam ze moge na niego liczyc. Niepokazał ze placze ze niema siły do walki jak ja strasznie płakałam i bylam niedowytrzymania on wytrzymal, zemna, Załamalismy sie po nieudanym pierwszym IVF wtedy zal zwyciezyl i pokonal nas.To dziewczyny na forum postawiły mnie do pionu i tchnely na nowo nadzieje, i tak juz przygotowujemy sie do 3go ivf moze juz ostatniego:) Anette skarbie objawy przyjscia @ to moga byc tez objawy ciazy!!! spokojnie czekaj skarbie Witam nowe dziewczyny :) buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Witam nowe staraczki:-) Aneczka mam nadzieję, że już nie będę musiała tak długo czekać na wyniki. Dziś mam 31 dc (nawet test zrobiłam ale zaskoczenia nie było, jedna krecha). Także czekam na 2 i między 20 a 25 dc śmigam z wynikami do kliniki (mam nadzieję że do tego czasu kariotypy już będą). Anette pamiętaj że póki nie ma @ jest nadzieja!!! Aloka ja mam AMH 4,1. Nie mam stwierdzonego PCOS. Myślę że lepsze takie wysoki AMH niż bardzo niskie. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annette, kochana, spokojnie, na razie czekasz do 14 dnia :) i wtedy sie zobaczysz. nie panikuj! xx Madziula, ja tez jestem z "macierzynstwa", pozdrawiam! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alokaa, napisz co Ci lekarz powiedzial na temat AMH, ciekawa jestem :) xx dziewczyny, ja z powrotem w pracy, pierwszy dzien po urlopie, zupelnie nie czuje sie "pracowo" i motywacja tez niska, tym bardziej, ze jest wciaz spokojnie w biurze, wiekszosc ludzi jest wciaz na wakacjach. eh nie chce mi sie pracowac mowie Wam :D xxx z nowosci lekowych u mnie tylko tyle, ze lekarz kazal mi odstawic dopochwowy Utrogestan i przeszlam na doustny duphaston. mam pytanie: lekarz mi nie wyjasnil jak brac duphaston, wiem, tylko,ze rano i wieczorem, ale czy ma znaczenie przed czy po jedzeniu? Jesli ktoras ma takie informacje, dajcie znac Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×