Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

A widzisz czyli rzeczywiscie te szumy to od lekow. Kurde co te nasze organizmy przezyja podczas tego wszystkiego to tylko ne wiedza. No ale niestety, tak bylo zawsze cos kosztem czegos. A brzusio juz niedlugo zamist od wzdecia to od dzidzi bedzie odstawal. :) Gdzie nasze dziewuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane :) Własnie odebrałam wyniki bety i oczywiscie zrobiłam TSH . betka - 1280 a Tsh -0,79. Chyba nie jest żle ;). Moje szczescie rośnie :). Niestety ból gardła nie mija mimo wieu zabiegów, które mi doradzałyście. Mam tylko nadzieje, że nie przejdzie to w kaszel. Nielot- jak ząbek? Czytałam , ze w ciąży zęby trzeba kontrolować i można dostać znieczulenie. Tigla- :) Wiosanka- mam nadzieje, ze lezysz i wypoczywasz. Buziaczki dla wszystkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym chciala wlasnie nielotolku, zeby wszystko sie w srodku rozwijalo i bobasek tam sobie fikal..dzisiaj znow zrobilam sikacza i naprawde momentalńie pojawily sie dwie grube krechy, testowa nawet ciemniejsza od controlnej, wiec mam nadzieje, ze bo sie rozwija ladnie. Piersi zaczely mnie bolec, ale tylko jak dotykam i to tez nie nonstop Katka, super, piekna beta, rosnia jak szalona, pedzi do gory! Tsh bardzo ladne! Mozesz byc spokojna! Telesforekm to dobry pomysl, zroie tsh ponownie juz w ten poniedzialek, nie bede czekac dwoch tyg, zobaczymy czy dobrze lek zadzialal Buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede- kochana, napewno wszystko ładnie bedzie rosło. Wiem,że łatwo mówic i sama rozumiem Twoje obawy. Dzisiaj kolezanka , która rodzi w listopadzie napisała mi , ze martwic to sie bedziemy całe 9 miesiecy. Najpierw żeby beta rosła, potem żeby serduszko biło, potem żeby dzieciatko zdrowe było itd. i ma racje .Dlatego jesteśmy tu razem bo w grupie łatwiej i czasem lzej :) Ja wierzę ,że wszystko ładnie i zdrowo bedzie sie rozwijało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ciesze sie ze u was wszystko ok, a rozterki i strachy zawsze beda niestety, zawsze bedziemy sie martwic o nasze dzieciaczki taka juz natura MAM jest :) Jak to sie mowi male dziecko maly kolpot, duze dziecko duzy klopot, he he he! Tak wiec wszystko przed nami. U mnie nadal wcinanie witminek, Cod Liver Oil i akupunkturka. Wczoraj bylam na kolejnej sesji, tym razem do igiel na podbrzuszu podloczono mi elekytrody :D ......... ale bylo smiesznie! No i omowilsmy diete: zero nabialu, ciecie cukru ewntualnie miod, zero kawy, unikac bialej maki, unikac smazonego, jesc duzo truskawek, malin, jezyn, generalnie wszystkich owocow co sie koncza berry po angilesku, strawberry, blackberry, blueberry, cranberry itd, jesc duzo orzechow z wyjatkiem fistaczkow, jesc avocado, pic migdalowe lub ryzowe mleko, nie jesc tunczyka. Ladnie co? No nic do konca sie tak nie da lae przynajmniej weim co mam unikac i co ograniczac. Caluje was wszystkie :) baardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Juloni, widze, ze przygtwania ida pelna para! Super, jak rureczki? Apowiedz, dlaczego w tej diecie nie ma nabialu? Produkty z fermentowanego mleka, jak jogurty, bialy ser, maslanka, otd, sa baaaaardzi zdrowe i potrzebne. To samo sie tyczy jajecżek, to tylko smazone nie sa najzdrowsze, bo te gotowane podnosza poziom dobrego cholesterolu, wiec sa jak najbardziej wskazane... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja oszaleję na tej mojej djecie nie wiem co mam jeść,mam mętlik w głowie.Powiedziano mi o gotowanych i tu ok,ale co ze śniadankiem i kolacyjką-podżućcie pomyśły. U mnie też kiepsko nic mnie nie boli,tylko lekkie osłabienie szczególnie rano,lekko powiększony brzuch,z jednej strony boję się hiperki ale z drugiej to był by znak ciąż:( katka beta piękna,oby tak dalej:)a z gadłem to może warto iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka, Tobie kazali diete watrobowa, dobrze pamietm, tak? czyli rzeczy lekkostrawne, gotowane miesko, zupki, spokojnie, jedz to co lubisz, warzywka...ja na przyklad po transferze mialam ochote na kwasne rzeczy: jadlam barszcze czerwony na sniadanie, obiad, a na kolacje zupe ogorkowa...hihi a co do hiperki, to to naprawde roznie bywa, wiekszosc dziewczyn, nie ma hiperstymulacji i zachodza w ciaze, takze nie martw sie, poza tym pamietj, ze bierzesz dostinex, ktory jej zapobiega, ile bierzesz? ja sprawdzilam, ja mialam tylko po pol tabletki. Wszystko bedzie dobrze Helenka! odpoczywaj i badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede dzięki,mam wrażenie że mam paranoje niewiem jak wy sobie z tym radzicie, ale ja nie mogę przestać o tym myśleć.tak mam dietę watrobową,mam wrazenie że chodzę cały czas głodna bo uwielbiam dobrze zjeść czyli kotlecik,kfc czy coś takiego:) dostinex boorę 1przez 8 dni,zostało mi jeszcze 2tab. Do wczoraj wierzyłam że jest ibędzie dobrze,ale od dziś mam doła w nocy nie mogę spać i wogóle mam stacha i to mmega. Sorki że przynudzam ,ale nie mam z kim pogadać a jakoś tak mnie dopadło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, spokojnie trzeba czekac...widzisz ja w sumie zjadlam tylko trzy dostinexy! Wiec z Twoja, sporo wieksza dawka, jestes chroniona przed hiperka. Ogladnij sobie jakis fajny film, moze skyfall! My sie wyberamy niedlugo! Ty sie relaksuj, a Stasiu tam sobie fika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Helenka, ze choc troche pomoglam! Wlasnie wroclam z premiery Skyfall ;) bardzo fajny! Ale troche bylo glosno...polozylam sobie plaszcz na brzuchu zeby troche stlumic dzwieki, nie w sumie, csy to madre bylo isc do kina na taki glosny film....:/ No nic, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialy byc: nie wiem w sumie A jak sie maja pozostale dziewczyny? Cichutko dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka zapytam czemu tego nabialu ma byc zero, powiem ci ze on mi to tlumaczyl ale ja bardziej sie skupilam na tym by zapamietac wszystko co wskazane co zabronione :) Dowiem sie w nastepny czwartek jak bede znowu na akupunkturce. Z rureczkami to jest tak: starams sie i slobo mi idzie, ale napewno ograniczylam ilosc :s :S Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Zegarki przestawione ? Jak tam hallowen? ;-) Ja mam weekend leniuchowania zachcialo mi sie salatki jarzynowej i pedze do sklepu po skladniki. Lune mysle ze glosne dzwieki nie zaszkodza fasolce. Ja kocham muzyke i tez czasami lubie sobie zapodac wiecej decybeli;-) Juloni widze przygotowania ida pelna para. Trzymamy kciuki a co do diety to kurde male wyzwanie:-/ Pozdrawiam i milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka salatke jarzynowa robisz? taka, polska tradycyjna? juhu, uwielbiam, te zimowa zmiane czasu, dostac godzine dodatkowa! i dopiero 9 :) faajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,nielotol ale smaczku narobiłaś mniam ciekawe czy ja mogę zaraz to ustalę:)a ja mam dość krępujące pytanko,możecie mi doradzić coś na zaparcia bo ja od wtorku nic a nic,wiem że śliwki pomagają ale nie mogę surowizny więc może macie inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Helenka- na zaparcia jadłam suszone sliwki - to nie surowizna. Poza tym piłam len, dwie łyzeczki zalewałam gorącą woda. Osobiście jem pieczywko ciemne z ziarnami i jabłka . Jabłka maja dużo błonnika i powinny pomóc na zaparcia :) Ależ sama narobiłyście tą sałateczką jarzynową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie nie było... u nas bez zmian, zapisalismy sie na biopsje a co tam u Was w skrócie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Was nie nadrobię :( załozyłam to forum wieki temu a teraz w ogóle nie jestem w temacie tzn temat mi jest bliski a jak :) mam nadzieje ze uda sie podejsc nam do in vitro w styczniu bardzo bym chciała 15 lisotpada ide na wizyte do kliniki zobaczymy jaki będzie plan ile u Was trwały przygotowania do cyklu z in vitro od pierwszej wizyty przygotowującej? trzeba zrobic badania i miesiąc sie jest na tabletkach anty, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lune tak zwykla nasza tradycyjna Polska z ziemniorow, marchewki groszku, kukurydzy itp;-) Wiecie co jestem przeszczesliwie najedzona. Boooze niebo w gebie. Sorrki ze tyle smaka robie ale tego wlasnie mi bylo potrzeba. Niusia nie wiem jak u Ciebie wyglada wszystko ale u nas od decyzji lekarza o in vitro, ze juz mozemy to stymulacja trwala raz 2 miesiace a raz 2 tyg. Zycze powodzenia. helenka na zaparcia brazowy chlebek z ziarnami wiem ze dziala a tak to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol dziękuje za oddzew :) noi gratuluję CI ciązy ;) ile zarodków sie przyjeło? miałas transfer dwoch? my idziemy 10 XI na biopsję jąder w celu pobrania plemników do in vitro a 15 XI mam wizyte w klinice, pewnie lekarz da mi skierowania na badania jakieś. u nas problem w kwestii m bo nie miał w ogóle plemników w nasieniu p.s sałatkę jarzynową tez uwielbiam !!:) my dzis na obiadek placki ziemniaczane, ale sie objadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam inseminacje AID po czterech nieudanych ivf. U nas tez problem z m. Slaba i znikoma ilosc zolnierzykow, u mnie wszystko ok. Inseminacja za pierwszym razem z sukcesem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udało sie po inseminacji a in vitro poległo? myslałam ze in vitro jest bardziej skuteczne... :( ciekawe czy u nas będa w ogóle te plemniki w jądrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacja AID to inseminacja z nasieniem dawcy. Nasienie mojego meza jest coraz gorsze. Mamy zamrozone te z najlepszymi parametrami i skorzystamy z niego w przyszlosci, moze sie uda. Na razie zdecydowalismy sie na takie rozwiazanie i jestesmy bardzo szczesliwi ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem, dziękuje za wytłumaczenie :) my tez podjelismy decyzje ze jak plemników nie będzie, albo nie będa sie nadawały to skorzystamy z dawcy... fajne ze jestescie szczęśliwi i macie jeszcze mrozaczki :) zycze spokojnej ciąży :):) ja jeszcze 2 tyg niepewności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje dziekuje. Na razie przebiega nadzwyczaj spokojnie, oby tak dalej ;-). Wy musicie byc dobrej mysli do samego konca. Trzymam kciuki i zycze sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×