Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vortigern

Dlaczego wy kobiety nie doceniacie u mężczyzny dobrego serca?

Polecane posty

Gość proste w psychologii
jakiej etykiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj ich
na tylko dobroci, niezbudujesz relacji z kobiętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [[przytul mnie swoimi
nie wolimy, to ty wolisz takie, które tego nie doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wole: Jestem zbyt nieśmiały, żeby do jakiejś wystartować. I nigdy nie doświadczyłem bliskich relacji z kobietą, ale mówię, co widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka717
nie prawda , że wolimy chamów, źle to interpretujecie ;p to fakt, że kobieta potrzebuje różnych doznań emocjonalnych, ale nie chodzi o to żeby facet traktował ją jak śmiecia albo używał przemocy, po prostu chodzi o zaskakiwanie , a często jest tak , że facet 'przemiły, przesłodzony' jest po prostu przewidywalny = brak doznań emocjonalnych = jednostajność = nuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj ich
Kobiety szukają przedewszytskim faceta. Żeby był ładny. Łagodny ale brutal Dobry, ale mający włąsne zdanie Dobzre wychowany ale nie robioący wszystskiego dla niej itd itd Samo dobre serce i wychowanie nie jest dla nich pociagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vortigern! Odpowiadam, bo jesteś zalogowany ;) Takie życie. Już pisałem kiedyś o tym... mężczyzna musi być czuły a brutalny, dobry a surowy... takie-tam truizmy... Jak Jesteś tylko czuły, dobry... to jakieś przeciwieństwo (Chamstwo, brutalność) zaimponuje Twojej partnerce... chyba taka natura. Ale, żeby nie obrażać Pań - często niedojrzali faceci chcą cichutką kobietkę (we worze) do robienia obiadków a spaliby z "dżagami"... Jak widać działa 'To" w dwie strony... Dobre partnerstwo = pogaduchy o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że generalnie mężczyźni z południa demoralizują tutejsze kobiety. Niszczą przy tym sielską atmosferę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo znasz kobiet, albo
trafiały ci sie specyficzne, twój problem. Ani ja, ani zadna z moich znajomych nie lubi brutalnych leniwych chamów. Ale widac ci jeszcze czegos brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheIsLikeAwind
Takie życie. Już pisałem kiedyś o tym... mężczyzna musi być czuły a brutalny, dobry a surowy... takie-tam truizmy... Mój jest dokładnie taki :D z jednej strony czuły , ale jak mu podpadnę jakimś głupim fochem to od razu stawia mnie do pionu ,a mi w gruncie rzeczy to się podoba :P :P nie daje sobie wchodzić na głowę , co nie znaczy że mnie nie szanuje, mam prawo wyrazić swoje zdanie tak jak i on :P chce dla mnie jak najlepiej , ale jak mu odrobinę podpadnę to hoho :D tyle , że przy tym też jest czuły jak widzi , że to nie było celowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj ich
Vortigern jak się Ciebie słucha to chyba niezły z Ciebie oryginał. Kijem wisły nie zwrócisz. Kobiety szukają dobrych genów, jak jesteś tylko dobry i szmrancki to one nawet nie wiedza jaki ty naprawdę jesteś. Może tym przysłaniasz jakieś swoje braki ? Może udajesz żeby ją tylko zbajerować itd. Bądz sobą i nie właź za bardzo słowmi i czynami w pupkę. One oczekują czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie odnoszę ściśle do siebie, ale wydaje mi się dzisiejszy świa hołduhe południowym narwańcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trudno jest sobie powiedzieć "Es ist was muss sein", bowiem zdaje się to być ogromnie niesprawiedliwe. Jestem uczciwym obywatelem. Kocham Boga, ale też wiem, co zawdzięczam zdrowej nordyckiej kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trudno jest sobie powiedzieć "Es ist was muss sein", bowiem zdaje się to być ogromnie niesprawiedliwe. Jestem uczciwym obywatelem. Kocham Boga, ale też wiem, co zawdzięczam zdrowej nordyckiej kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet stare ludowe przyśpiewki mówią o tym, że bad boy zawze zarucha. Ehhh coś tu jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutly!
Żadna skrajność nie jest dobra - często dobry facet to ciepła klucha, maminsynek. Ale nie martw się, są kobiety, które i takie cechy akceptują, wystarczy taką namierzyć i zdobyć. Tylko te, które nie lubią bad-boy'ów raczej z natury są nieufne i ciężko je przekonać do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta vvv
No drogie panie,czas uświadomić facetów .... nam obojetnie ,stary, młody ,ładny czy jaki tam chcecie, ważne aby miał kasę,reszta jest nie ważne i nawet jak jakas gada ,że nie ,że to kłamstwo, to z faktami się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopie baby
same nie wiedzą czego chcą. Zmieniają zdanie co kilka chwil, a ty myślisz, że wiedzą jakiego chcą chłopa. Dam Ci krótką radę. Bądź sobą i się z tym dobrze czuj! Nie zwracaj uwagi na to co myślą inni, a w szczególności nie zastanawiaj się nad tym co w danej chwili myśli kobieta. Idziesz na parkiet, to idziesz dla zabawy i dla siebie, a nie po to aby poderwać kobietę. Nie ta to inna. Żyj dla siebie, ale dla otoczenią bądź dobry. I jeszcze jedno. Kobiety uwielbiają seks! Nie piszę abyś zaciągał je do łóżka, ale uwielbiają dotyk, delikatne dwuznaczne zbliżenia, no wszystko co kojarzy się z kontaktem cielesnym. Jeżeli będziesz wiedział jak to wykorzystać i nie będziesz się tego bał (tak niepewność to twój wróg) to każda będzie twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
oj nieprawda :) moj ma dobre serce i jestem szczesliwa :) dla mnie facet musi byc przede wszystkim meski - ubierac sie jak facet, a nie baba; umiec wbic gwozdz i odepchac wanne; zachowywac sie jak facet a nie machac raczka; byc konkretny a nie ciapa; silny, opiekunczy. przy nim mam sie czuc bezpieczna nawet kiedy na krok od nas wybuchnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy93
ja uwielbiam takich facetów ...szkoda tylko ze takiego nie spotkałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwa_26
Ale widzisz - od razu piszesz o "zaruchaniu". Ja rozumiem, że Ci tego brakuje, ale zrozum: takie podejście z mety odstrasza wartościowe dziewczyny. Napiszę Ci jak to wygląda od mojej strony. Mam 26 lat i od zawsze jestem sama. Chociaż mam duże powodzenie, to jednak szukam czegoś wartościowego, trwałego. Lubię nieśmiałych, dobrych mężczyzn. Cenię sobie spokój, stabilizację. Brutali i podrywaczy wszelkiej maści omijam szerokim łukiem. Niedawno odezwał się do mnie taki miły, sympatyczny chłopak. Dobrze się nam rozmawiało, powiedział, że od dawna mu się podobam, że chciałby ze mną być. Bardzo go lubię i cenię - i przyznam, że od dłuższego czasu czekałam na to, aż się odezwie. ALE szybko zepsuł wszystko, poruszając temat seksu. Niby w żartach, jednak jednak było to takie... prymitywne. Ucięłam kontakt i smutno mi teraz, bo bardzo mnie rozczarował takim podejściem. Jeśli sam szukasz dobrej i wartościowej kobiety, bądź ostrożny, bo zbyt szybkim i dosadnym wykładaniem kart na stół możesz tylko spłoszyć dziewczynę. Chyba, że zależy Ci tylko na tym, co określasz jako "zaruchanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [oiki
Zgadzam się z Autorem takich zachowań w ogóle nie doceniają kobiety. Co najwyżej mogę być dla nich kolegą, w którego wypłaczą się jak taki cham je wykorzysta. Taki z dobrym sercem facet nie chce być tylko przyjacielem on również chce miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1978
Tak jak są dobrzy i źli mężczyźni, tak i u kobiet istnieje ten podział. Problem w tym, że ludzie się unieszczęśliwiają dobierając się na zasadzie pociągania się przeciwieństw. A potem cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smuteczki
Ja doceniam. Ale nikt wartościowy mnie nie chce. Wszystkim w głowie tylko seks :( A ja się uparłam, że poczekam z tym na mojego Jedynego do ślubu. Najwyżej umrę jako stara panna :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 2www
samo dobre serce nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×