Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagusia82

wyprawka na allegro- kogo polecacie

Polecane posty

Drogie mamuśki, jestem w 32 tc i część wyprawki już skompletowane, sporo rzeczy tj wózek ,łóżeczko itp po starszej córeczce. zostało mi do kupienia butelka smoczek podkłady i ogólnie takie higieniczne rzeczy. Chciałam kupić na allegro, przeglądam strony ale jest taki wybór. Może polecicie jakiegoś sprzedawcę z którego byliście zadowoleni (szybka wysyłka, dobry kontakt i przystępne ceny) z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpu30
Ja na twoim miejscu uwazalabym na wyprawki uzywane przez allegro bardzo czesto robia tak ze fotografuje nowe rzeczy przed uzywaniem a potem przychodza ci szmaty do domu. Trzeba czytac komentarze ale tez mozna sie naciąć. Ja szukam tez dla córki ale wieksze uzbranka i boje sie coś zalicytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpu30
Jesli chodzi o rzeczy nowe to polecam allegrowicza rodzyneczki super kontakt i wszystko ok było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew gpu30- chodzi mi głównie o kupno butelek, smoczków, pieluch tetrowych, nożyczek i innych takich bardziej do higieny i karmienia rzeczy. miarka- dzięki, przeglądałam i naprawdę dużo tego ma i fajne cenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjkh
ja kupowalam u tego sprzedawcy co poleca Miarka. Tylko ze z wysylka - wysylka ekspresowa w tym samym dniu co wplacilam. Poza tym bardzo uczciwy sprzedawca - przez pomylke nie zapakowal jednej rzeczy to w tym samym dniu co do niego napisalam wyslal ja priorytetem (chcial tez oddac pieniadze). Z tego co sie orientowalam ma dosyc atrakcyje ceny i duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpu30
Właśnie takie rzeczy kupowałam u rodzyneczków nawet kilka razy. Jak nie maja jakiegos koloru czy rodzaju to zawsze do mnie dzwonili z zapytaniem czy moga wysłac inny. Za pare dni tez bede u nich składac zamowienie wlasnie przegladam ich oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpu30
Kupowałam jeszcze u wasal83 i pościel oraz pieluchy z Milpol_pl. Zero problemów wszystko ładne, pościel świetnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam alegrowiczkę nickiem MamaViktori,kupiłam u niej ostatnio sporą wyprawkę dla córci i dostałam sporo gratisów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×