Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Warsztaty Dziennikarskie

Letnie Warsztaty Dziennikarskie

Polecane posty

Gość Warsztaty Dziennikarskie

Witam wszystkich młodych dziennikarzy. Ciesze się, że natrafiłem na to forum bo mam coś specjalnie dla Was. Bardzo proszę o zapoznanie się z projektem, który ułatwi Wam start w świecie dziennikarskim. Pragnę zaprezentować Wam projekt o nazwie "Letnie Szkolenia Dziennikarskie" organizowane w Łodzi. http://misjadziennikarz.wix.com/letnie-warszaty-dziennikarskie https://www.facebook.com/LetnieWarsztatyDziennikarskie O szkoleniach: Letnie Warsztaty Dziennikarskie to projekt stworzony przez studentów Społecznej Akademii Nauk mający na celu przede wszystkim podniesie umiejętności młodych dziennikarzy, oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką mediów. Jesteśmy grupą studentów Społecznej Akademii Nauk, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z dziennikarstwem, a teraz pragną podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Wspierani przez wykładowców akademickich oraz dziennikarzy przygotowaliśmy niepowtarzalne tygodniowe warsztaty, które pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę, doświadczenie zawodowe, a także poznać fantastycznych ludzi. Dodatkowym atutem naszego projektu jest możliwość uzyskania przez uczestnika certyfikatu wystawianego przez Społeczną Akademię Nauk, oraz odbycia praktyk studenckich w wymiarze 50 godzin. Program naszych warsztatów to połączenie zajęć teoretycznych, z tymi praktycznymi. Wszystkie wykłady prowadzone będą w nowoczesnych, doskonale wyposażonych salach multimedialnych. Pragniemy zabrać także wszystkich uczestników w turystycznie atrakcyjne miejsca Łodzi, aby odbyć tam zajęcia plenerowe, które pozwolą w praktyce sprawdzić zdobytą wiedzę i udoskonalić swoje umiejętności. Przygotowaliśmy także niespodziankę, która będzie ostatecznym testem. Koszty warsztatów to jedyne 100 zł. W cenie tej zawiera się opłata za praktyki, certyfikat, materiały dydaktyczne, przejazdy, opłaty za „wejściówki, gadżety promocyjne. Zapraszajcie także znajomych, za każdą bowiem osobę którą zwerbujecie macie 10% zniżki. Warsztaty trwają tydzień (od poniedziałku do niedzieli). Przewidzieliśmy trzy możliwe turnusy: Termin 1: 30.07 05.08 Termin 2: 06.08- 12.08 Termin 3: 13.08 - 19.08 Na więcej pytań odpowiem za pośrednictwem naszego maila lub numeru telefonu podanego na stronie. Postaram się także wpadać tu na forum i odpowiadać na posty. Zapraszam i dziękuje za poświęcony mi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam młodszym adeptom sztuki dziennikarskiej obozy KPP: http://www.poszukiwaczeprzygod.pl/obozy/przystanwyobrazni/dziennikarz.html Uczestniczyłem w nich kilkukrotnie - kadra profesjonalna, świetnie przygotowana, otwarta na pomysły uczestników, dobre zaplecze... Można naprawdę dużo się dowiedzieć i poznać temat "od kuchni", a przede wszystkim - praktyka! Duża ilość ćwiczeń i zajęć praktycznych w świetnej artystycznej atmosferze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×