Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirek_42025

W poszukiwaniu ciepła, czułości i namiętności ..

Polecane posty

Gość shift07
zajrzałam przy porannej kawie z mlekiem, jednak się uśmiechasz... Życie to zawsze jakiś wybór, trzeba tylko ten właściwy dokonać. Właściwy czy zawsze musi oznaczać dobry dla mnie ? Tak sie zastanawiam... Na ile ja powinnam być dla siebie ważna..? by nie zatracać ludzkiej wrażliwości na innych... Wiesz gubię się we wszystkim i nie umiem racjonalnie ocenić, na zimno zdecydować, odważyć się na drastyczne cięcia. Nie lubię się za te wahania... Chyba w ogóle nie lubię siebie i jest to mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
nieprzespane noce i trudne poranki - nie. nieprzespane noce, a i tak piękne poranki...tego sobie życzmy :) na za wrażliwych nie ma obecnie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
Mirku mnie na ogół lubią ludzie, bo to tak jest że jak ktoś siebie stawia na końcu jest dobry dla wszystkich innych. To nie jest dobre dla nikogo, bo zdrowy egoizm pozwala na równowagę, a u mnie jest jej brak... dlatego moze nie umiem stworzyć normalnego związku z drugim człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatracony w rzeczywistosci
tez kiedys bylem romantykiem ale kobiety zmusily mnie do zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
podobno kobiety wolą stojących twardo na ziemi facetów. Romantyczny facet dobry jest na ukojenie zranionego serca, potem życie stawia inne wymogi Ale to samo ma się odnośnie kobiet, też muszą sprostać wielu wyzwaniom. Romantyzm obecnie przeszkadza normalnie nadążać za światem. Sztuką jest pogodzić go z racjonalizmem, a może to w ogóle nie jest do pogodzenia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatracony w rzeczywistosci
nie do pogodzenia! Kobiety wola byc nazywane i traktowane jak szmaty z pogarda niz jak ksiezniczki z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
zatracony.... nie wypowiem się za inne, ale dla mnie mężczyzna który tak traktuje kobiety nie jest wart uwagi. Szkoda, że doświadczyłeś w swoim życiu czegoś, co spowodowało taką zmianę myślenia. Osobiście nie akceptuję agresji, a ta słowna /psychiczna jest często gorsza i bardziej wyrafinowana od fizycznej. Czuły facet nie oznacza wcale miękki, ważne tylko by nie zatracił się w tym "dawaniu", a może tylko musi natrafić na tego drugiego odpowiedniego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
już teraz wiem, że i ja będę mieć nieprzespaną noc i trudny poranek. Tak mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
skontaktować z Tobą shift?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
to znaczy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
chciałbym porozmawiać z Tobą prywatnie-nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
ale ja nie wiem kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
ja Ciebie też:) i właśnie dlatego chciałbym żebyśmy się poznali i porozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
może lepiej tutaj na początek, choć dziś jestem nie bardzo do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
ja Ciebie też nie znam,miało być:) jak chcesz,ale po takiej rozmowie może zrobiłoby Ci się lepiej:) Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
przepraszam jestem nieufna, pewnie niepotrzebnie... mam prywatną pocztę i telefon, nie mam żadnego gg ale bardzo dziękuję, że pomyślałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
nie wiem czemu jest taki odruch pisania tutaj jak człowiekowi jest źle... to smutne, że realnie nie ma się do kogo przytulić, każdy żyje wyłącznie swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
każdy martwi się o siebie tylko o mnie ja sam muszę się martwić , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
sama widzisz że masz opory przed szczerym pisaniem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
chyba każdy ma opory pomimo, że jest anonimowość nie mam pretensji, to normalne że każdy ma swój swiat... ja tez mam swój, tylko przychodza takie chwile, że chcę się z niego wydostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
dlaczego się dziwisz, ze mam lęk przed prywatnym kontaktem? Przecież nie znam Ciebie... Wiem, Ty tez nie wiesz kim ja jestem... Tylu ludzi na świecie, a czasem jest się takim samotnym przejdzie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
to podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
nigdy nie podaję na forum adresu, każdy moze napisać i nie będę wiedziała z kim piszę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
prawda,ale tylko do czasu w końcu Twoi znajomi kiedyś byli nieznajomi,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
nie jestem nieufna w stosunku do ludzi, może to źle zabrzmiało, ale mogę pod wpływem emocji napisać obcej osobie więcej niż powinnam. Nawet nie mam tu na mysli Ciebie konkretnie... Ale czy podałbyś tu swój adres i nie miał obaw, że ktoś niewłaściwy napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się
odtrącasz wyciągniętą dłoń i dziwisz się że nie masz z kim porozmawiać? życzę powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
przykro mi, że tak to odebrałeś ale i tak dziękuję, że poświęciłeś chwilę na kontakt ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj Mu tego maila
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift07
mam prywatny adres i dlatego nie chcę tutaj go podać czy tylko ja mam takie obawy? Nie odtrącam nikogo, kto chciałby ze mną porozmawiać, wręcz przeciwnie bardzo to doceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×