Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annuler

tradzik zniszczyl mi zycie.............

Polecane posty

Gość xyyzzzgh
ja pierdole ludzie nie maja rak nog choruja na raka a oni jojcą bo maja pryszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy kto stracilby pewnosc siebie przez tradzik zrozumialby,ze to jest dla wielu ograomny problem mimlo ,ze z rakiem jest to choroba nieporownalna,ale trzeba zrozumiec innych,a nie krytykowac... ja sama zepsulam znajomosc z jednym chlopakiem bo wstydzilam sie mu nawet patrzec w oczy kiedy mialam "cos" na twarzy:/ to nie jest takie proste tym bardziej,ze czlowiek od razu sobie mysli,ze inni maja takie ladne buzie a taka pryszczata to kazdy brzydzi sie dotknac a juz nie daj boze pocalowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej sytuacji odstaw wszystkie kosmetyki i zacznij się leczyć u dermatologa - specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsydufynjcndhdh
nIe wiem czy ktoś juz o tym wspomniał, ale idź do lekarza i zapoytaj o AKNENORMIN. Mój brat używa. Od wielu lat miał okropny trądzik, na twarzy, klatce i plecach. Po tych tabletkach znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normall
Skończcie te porównania!!! ludzie w hospicjach cierpiący na raka to egoiści, jeżeli stawiaja swoje problemy ponad naszymi związanymi z cerą, ale przecież to nie tak, że tylko o pryszcze chodzi, twarz to jedno, skutek bycia takim brzydalem to drugie. Trądzik skutkuje dodatkowymi problemami jak upokorzenia, szyderczy śmiech innych itp. Przestańcie być ślepi, bo to że ktoś pisze, że ma twarz całą w krostach nie znaczy, że to 1 problem jej, ale chyba nie trudno sie domyśleć tego? Sam nic z tym już nie robię, siedzę i się użalam, jestem na razie na utrzymaniu rodziców, nie uczę się, nie pracuję, z domu czasem wyjdę do sklepu, ale jest problem, bo mamy lato. Na dworze nawet o 21 jeszcze widno jest, a tanie sklepy czynne do ok. 21 . Nie życzę nikomu takiego wyczekiwania w niepewności, bo niedługo szkoła się zaczyna, bliscy mnie wykończą jak kolejny rok zamierzam przesiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
Ale ja ciebie rozumiem, nie wiem skąd takie negatywne nastawienie do mnie albo do wszystkich. Chyba nie doczytałeś, mam kuzynkę która boryka się od lat z tym problemem i myślę że też już nie stara się wyjść z tego, bo nie wierzy że na to jest jakiś lek, szczerze mówiąc to i ja w to powoli wątpię, to naprawdę straszne patrzeć jak człowiek się tak męczy. A próbowałeś tego izotecu co tu tak wychwalają, w ogóle leczyłeś się na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesska
tylko izotek!! mocny lek ale dziala w 100% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
wesska nawet zadziała na taki "trądzik"? http://i45.tinypic.com/jruzup.jpg Trochę to dziwne, że to niby takie cudo, ale lekarze o tym nie wiedzą i tyle ludzi nadal cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesska
jak to nie wiedza? wiedzą ale byc moze boja sie przepisywac bo to bardzo silny lek i pewnie ze za dziala wejdz sobie na strone izotek.pl i tam na dzial wasze zdjecia i porownaj efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
Oglądałam zdjęcia. To normalny, tzw. pospolity trądzik, a nie takie paskudztwo, no ale kto nie spróbuje tego leku, ten się nie dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesska
wiesz pewnie trafilas na te lekkie przypadki ale ja to forum przegladam juz od dawna i byly tam naprawde straszne przypadki a potem czysta buzia zaraz poszukam linka to ci pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleje oleje ooooleje!
miałam to samo co Ty. Brałam Curacne (odmiana Izotreka) i się polepszyło... ale potem znowu wracało:/ I wiesz co mi POMOGŁO? Na pewno Ci nie zaszkodzi, a może pomóc. Myj twarz OLEJAMI. Zrób sobie roztwór - 3:2 - olejek rycynowy (regeneracja naskórka, zmiejszony łojotok) i olej winogronowy (nawilża itp.). Nie dość, że mam czystą cerę, nie przesuszoną i nietłustą (wbrew pozorom, że to oleje), to nie pojawia się nic nowego:) a blizy uległy spłyceniu. Serio, wypróbuj oleje - nic Ci nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesska
ok mam, popatrz sobie np na zdjęcia tej dziewczyny http://www.izotek.pl/http://www.izotek.pl/zakonczylemam_kuracje_izotekiem.../szczesliwe_zakonczenie_._kuracja_od_31.12.2010r._do_13.06.2011r._6362.0.html tego chłopaka: http://www.izotek.pl/wasze_zdjecia_przed_w_trakcie_i_po_kuracji/mezczyzna_28_lat.170_cm_wzr.72kg_wagi._dawka_40mg_908.0.html i tutaj pamiętam że ta dziewczyna miała okropny ten trądzik, taki jak ty opisujesz że ma twoja kuzynka bo miala wielkie czerwone gule, tylko nie wiem czemu ale mi te fotki sie nie wyświetlają możliwe że już wygasły :( pokazują mi sie tylko zdjęcia na ostatniej stronie i widać jak jej sie to wygoiło http://www.izotek.pl/wasze_zdjecia_przed_w_trakcie_i_po_kuracji/kobieta_26_lat_160cm_52_kg_40mg_od_14.07.2010_4234.60.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
obejrzałam te fotki i faktycznie widać ogromną różnice, ja jednak na kuracje izotekiem będe musiala jeszcze poczekać poza tym te skutki uboczne mnie przerażają ale zrobilabym wszystko byle tylko pozbyc sie tego gowna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
a czy ten olej jest bezpieczny? boje sie ze moze mnie zapchac czy cos bo wiadomo ze olej to bardzo tlusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
faktycznie. No to mam pytanie. Jeśli tu jej kupię ten lek, to czy nie będzie to niebezpieczne stosować tak na własną rękę? Ona nie mieszka w Polsce. Czy to musi być leczenie pod ścisłą kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
Już znalazłam :-O Dr nauk med. Decydujac się na terapię Isotekiem należy przede wszystkim rozważyć wskazania i przeciwwskazania. Wskazania to ciężkie postaci trądziku, niepoddające się innym terapiom lub też bardzo nasilony łojotok. Główne przeciwwskazania to choroby wątroby, wysoki poziom cholesterolu, uzależnienie od opalania się, zaburzenia neurologiczne (derpesja, próby samobójcze). U kobiet ciąża lub plany macierzyńskie na czas 1 roku. Podczas leczenia należ scisle trzymać się wyznaczonej dawki, robić badania kontrolne funkcji wątroby i poziomu lipidów co 3-4 tygodnie, stosować codziennie blokery słoneczne (!!!!) oraz u kobiet prowadzic skuteczną antykoncepcję (hormony lub wstrzemięźliwość). Do codziennej pielegnacji należy stosować silnie nawilżające kremy, balsamy, pomadki do ust (firma La Roche ma specjalną serię Effaklar H dle osób leczonych Isotekiem). To dobry lek pod warunkiem że znajdzie się w rękach dobrego lekarza i rozsądnego pacjenta!!!!! Powodzenia. __________________ No nic, będzie musiała kupić sobie sama na miejscu jakiś zamiennik, o ile taki tam jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
ja juz nie mam sil znowu mnie wysypalo na policzkach czy to sie nigdy nie skonczy?? :( jedno zejdzie zaraz wychodzi nastepne nie chce mi sie zyc :(((:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
sprubujcie z kudzu root

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketpwjkp
oczywiście że jest na całym świecie - jeżeli mieszka w anglii to wystarczy że pójdzie do pierwszego lepszego dermatologa i powie że chce roaccutane - każdy jej przepisze - będzie miała buźke jak pupcie niemowlaka i to juz na stałe - bye bye problemy z cerą - bedzie laseczka z niej pewnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lka
urynoterapia- poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede rzygac
fuj jak mozna siki pić?? albo dawac to na pape? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szkarada
mi tak samo odbiera mi to cala radosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny;) Sama miesiac temu skusilam sie na mycie buzi olejami, nie bylam przekonana ale jednak sprobowalam.. Wieczorami kiedy mylam buzie, po kilku dniach wyszly mi wypryski:S zdawalam sobie sprawe ze skora sie oczyszcza i musi tak byc ale jednak zrezygnowalam.. pracuje w sluzbie zdrowia i trudno bym miala taka buzie przy pacjentach.. Pozniej miala wiecej wolnego i znow wrocilam do tej metody, a po myciu nakladalam krem bielendy z limonki i ogorka, syfki szybko znikaja i buzia ladniejsza, od prawie dwoch tygodni prawie codziennie myje buzie te metoda i musze przyznac ze mam na prawde ladna buzie;) oczyszcza sie, jest promienna, nawilzona, coraz bardziej gladka *do czego zawsze dazylam* koloryt jest rownomierny i na prawde jestem zadowolona;) Mieszam olej rycynowy z oolejem z orzechow wloskich, ktory nie zatyka porow;) Polecam metode, bo na prawde buzia mi sie poprawila jak nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Ciebie Annuler?? probowałas jakąś opcje jakie tu proponowałyśmy dla Ciebie? Twoje wypowiedzi rowniez sa dla Nas wazne i budujace. Mam nadzieje ze wszystko idzie w dobrym kierunku i jest coraz lepiej, trzymam kciuki by tak bylo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norm
annuler odpisz, to stary temat, ale może czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie z Toba dzieje Annuler? zaczynam sie martwic.. Napisz do Nas jak sie trzymasz i czy jest lepiej? Pozdrawiam ciepło ze śnieżnej Warszawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowamiła
po kilku latach życia z tradzikiem, który zniszczył mi psychikę wygrałam z nim póki co, odpukać jest dobrze. Wszystko odeszło jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne sylvie20. Wcześniej stosowałam prawie wszystkie metody nawet urynoterapię i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×