Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annuler

tradzik zniszczyl mi zycie.............

Polecane posty

Gość annuler
ysfs - dokladnie nawet nie wiesz jak rozumiem twoja kuzynka dla mnie kazde wyjscie z domu to poprostu koszmar, nienawidze wychodzic no chyba ze jest ciemno to wtedy jakos pewniej sie czuje blablaaahuh-tyle ze jak nie wychodze z domu to wogole nie uzywam pudru a nie raz nie wychodze z domu przez tydzien i jakos skora mi nie zbledla, i jak mam nakladac tylko korektor?? jak ja mam na calych policzkach pelno czerwonych sladow, plam to bym musiala cala w kropkach chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcze macie bo sie nie
myjecie dzidy lazicie z fluidami na mordach upaly wszystko plynie. Umyjcie mordy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaaahuh
to jak siedzisz w domu to tym bardziej powinnas regenerowac nasorek...a czego ty uzywasz? na twarz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcze macie bo sie nie
z chaty wcale nie wychodzisz??? co pewnie starzy utrzymuja i daja kase na nowe podklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpoejpj
epiduo nic nie da przy takich zmianach - to połączenie antybiotuku i kwasu azelainowego - skuteczne miejscowo przy umiarkowanym trądziku, który jest tylko defektrem kosmetycznym a nie przy takich mega zmianach. Proponuję zbadać hormony: prolaktyna, testosteron, wolny testosteron i androstendion najlepiej na początku cyklu. Z wynikami do ginekologa- endokrynologa i jażeli cos jest nie tak to hormony mozna pobrać - zazwyczaj pomagaja. Najskuteczniejszym lekiem jest Izotek (curacne, Roaccutane) - poprawa jest zawsze , tradzik zawsze mija ale bywa że nawraca po odstawieniu bądz po kilku miesiącach lub latach od odstawienia (info o 100% skuteczności można wsadzić między bajki). Tylko że nawrój jest zazwyczaj mniejszy i ożna kuracje powtórzyć , ale ostrzegam lek jest ciężki, ma dużo skutków ubocznych i jak zajdziesz w ciąże podczas brania albo krótko po odstawieniu to marny los twojej dzidzi. Pozatym tlusta skóra często jest odwodniona i mycie jej żelami to cer tłustych i używanie kremów matujących pogębia problem - do mycia żel AA help dla cery wrażliwej, krem jest fajny np. Physiogel do twarzy. Pogadaj z dermatologiem o izoteku ale idz do dermatologa a nie konowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
co za idiota, zycze ci zebys dostal jakiegos grzyba na tym niewyparzonym ryju to wtedy zrozumiesz co to znaczy debilu jak mozna takie glupoty w ogole wypisywac wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcze macie bo sie nie
pisze bo ciekawi mnie kto ci daje kase na fluidy co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
magda022 - tak, moja kuzynka ma męża i dwójkę dzieci. Powiem Ci tak, znam ją bardzo dobrze, bo niemal się razem wychowałyśmy. Ją ten trądzik zaatakował jak miała jakieś 18 lat, na początku był to zwykły, tzw. młodzieńczy trądzik, nic z tym nie robiła, bo myślała że przejdzie samo. W wieku ok. 21 lat zaczął on przybierać dziwne formy, takie duże wulkany zaczęły się robić i poszła do ginekologa, on zbadał jej hormony, czegoś tam miała za dużo, czegoś za mało, przepisał jej Diane35 Stosowała to, ale z tego co pamietam to chyba nic się nie zmieniło lub chwilowo na lepiej, ale potem znowu to samo :( Na twarzy powstały blizny, bo ona je wyciskała, poza tym tworzyły się nowe i jej twarz wyglądała bardzo niefajnie. No i jak wspomniałam do dziś jej wyskakują te wulkany, już nie małe pryszcze , tylko takie ogromne, raz miała na nosie to wygladała strasznie :( Miała przepisywane różne maści, specjalnie dla niej tworzone i dalej nic. Po prostu koszmar. Pytasz jak sobie z tym radziła na codzień. No więc jak była młodsza, to była bardzo ładna, pomijając zaoraną twArz, ale początki były średnie nie taki wysyp, więc miała adoroatorów, nie narzekała. Pózniej miała zastój bo wstydziła się wychodzić, ratowała się podkadami itp. wyglądała wtedy niby lepiej, ale nazwijmy to komiczne, bo cała w pudrze, ale inaczej nie wyszłaby z domu. Miała nawet dwóch mężów. Tyle że jeden ożenił się z nią, bo był życiowym nieudacznikiem, więc żerował na jej kasie, także pomińmy to, bo na urodę nie poleciał. Drugi, hmm, jakby to powiedzieć, nie przeszkadzało mu to, ona to starała się ukrywać, a zresztą spotykali się tylko wieczorami w barze, więc jemu chyba było obojętne to jak wygląda. Ale tego nie wiem co miał w głowie. W każdym razie znaleźli porozumienie i wzięli ślub, mają 2 dzieci. Ona nie pracuje, nie była w stanie poradzic sobie z wyglądem, ludzie plotkowali itp. Także tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks polepsza cere
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
pisze bo ciekawi mnie kto ci daje kase na fluidy co ????? A ch*j cię to, mają spadki po dziadkach :) pasi? won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks polepsza cere
a jak nalozysz taka biala maseczke ktora mam w mej parowce miedzy nogami to bedziesz miec cere jak beyonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
mam srake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
a tawrz myje cetaphilem a wczesniej szarym mydlem, o izoteku duzo czytalam ale nie mam jak narazie na niego kasy poza tym boje sie tej kuracji, ma bardzo duzo skutkow ubocznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
kpoejpj - z twojego opisu chyba faktycznie wynika że stosowanie epiduo nie będzie wystarczające przy tak dużych zmianach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
ysfs i twoja kuzynka dalej jest z tym 2 mężem? a brala izotek? Boze jak sobie pomysle ze mam to nawet miec w wieku 35 lat to chyba wole nie zyc, mam to 10 lat i juz mam serdecznie dosyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpoejpj
znam sie troche na rzeczy bo sama długo walczę z tądzikiem chociaz mój nigdy nie był duży - teraz jest naprawdę ok oprócz paru przebarwień i tłustawej cery ale jest ok - Generalnie uważam że nienma co się z tym paprać i łudzic że jakies mazidła pomogą - wq sumie najlepszy jest izotek, ale tak jak pisałam bywają nawrotu, izotek powoduje różne skutki uboczne u kazdego inne, jedni nie czują ze cos biora inni bardzo źle to znoszą. Jeszcze jedna sprawa - zaczęłam pilnowac restrykcyjnej diety a uwierzcie nie jest to łatwe ale cos za coś - u mnie sie sprawdza. Nie jem praktycznie od kilku lat słodyczy w żadnej postaci, nie piję kawy ani alkocholu, nie jem białego pieczywa. Jem proste potrawy - ehh duzo by pisać - w każdym razie mi to pomogło - jestem ładna, mam ok cerę i świetną figurę na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
annuler - tak, z drugim jest ciągle. Szczerze, z tego co wiem to już nie układa im się tak dobrze, ale to raczej nie z uwagi na jej wyglad, tylko inne sprawy. Wydaje mi się że jej obecnemu mężowi naprawdę to nie przeszkadzało, a nie jest brzydkim facetem. Moja kuzynka niestety jak odeszła z pracy, nota bene to praca gdzie nie wolno się malować, to same pomyślcie co ona przechodziła :( W każdym razie jak już nie pracowała, to roztyła się, je co popadnie, słodycze, smażonki, więc to pewnie też wpływa na jej urodę, ale ona jest w depresji :( Mieszka daleko, nawet ze mną już traci powoli kontakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
annuler - moja kuzynka powiedziałaby że nie masz żadnego problemu. Ale tak to jest, dla każdego jego problem jest największy. taki trądzik jak pokazałaś na zdjęciu, to ona miała właśnie w wieku 18, czy 19 lat. Teraz ma znaaaaacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z chorymi psychicznie
nie wiem co pieprzenie się ma co cery; na tradzik jest tylko jeden sposob: DIETA i to niestety ale dieta surowa czyli same warzywa, owoce, czyli powrot do natury; czlowiek je przetworzone zarcie i dlatego ma pryszcze, ale malo kto wytrwa na samych owockach i warzywkach totez nie dziwie sie ze latwiej truc cialo antybiotykami, ktore niszczą watrobe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Annuler:) Wiesz, przypominasz mi mnie samą kiedy wstydzilam sie wychodzic z domu z taka twarza, w szkole dokuczali i tez mialam najczarniejsze mysli i wiele razy plakalam.. Przykro mi ze masz taka przypadlosc jak ja. Swojego czasu naczytałam sie mnostwo rzeczy w necie, komentarze, fora, artykuły, chodzilam po roznych dermatologach etc i co to dalo? wywalilam tyle kasy ze pewnie teraz bym miala samochod za to... uzywany ale dobry;) Niestety w sluzbie zdrowia jest tak ze odsylaja Cie do innych jak pileczke pingpongowa;S Bylam tez u ginekologa, hormony i wszystkie wyniki mam jak z ksiazki, idealne.. wiec o co chodzi? Wiele jest czynnikow powodujacych tradzik. Chcialabym abys pomyslala o diecie, kup sobie tran i lykaj codziennie - chodzi o tluszcze i retinol, moze byc tez olej z wiesiolka, pestki slonecznika i dyni gdzie jest cynk. Duzo warzyw, mieso i nabial. Wiem ze sa sprzeczne teorie na wszystko ale prawda jest taka ze kazdy ma inny organizm. ja osobiscie nie chcialam sie wiecej truc tymi tabletkami, tymbardziej ze po odstawieniu ich jest MASAKRA!! poszlam do kosmetyczki, zrobila mi porzadny pilling kawitacyjny z maska algowa, zaplacilam 70zl i chodzilam co 6tygodni, teraz moja skora jest na prawde piekna! zaufalam jej i robilam co mi powiedziala, kupilam krem na kwasach AHA, i pilam codziennie rano sok z pomaranczy wycisniety. krem mam bielendy z ogorka i limonki, pomogl mi tez avene z kwasem glikolowym. jest drozszy bo apteczny typowo ale jest ok. tak na szybki powrot cery do zdrowia pomagal mi kiedys DROMIN - drozdze piwne z cynkiem, ale drozdze sa nie zdrowe dla ludzi wiec jak mi sie troszke cera uspokoila to odstawilam. jesli masz teraz wolne, to nie wystawiaj buzi na slonce za bardzo, nie dotykaj twarzy, jesli jednak skusisz sie na wycisniecie zmian ropnych to od razu przemyj spirytusem salicylowym - jest na prawde niezly. Mysle ze moja wiadomosc w jakis sposob Ci pomoze, wiem jak to jest zyc z taka geba:( cale zycie Ci ucieka:( ale wzielam sie za siebie i teraz jest na prawde ok. Znajdz dobra kosmetyczke ktora odwazy Ci sie zrobic dokladny pilling kawitacyjny. na prawde warto. Jesli jestes z wawki to podam Ci adres mojej kosmetyczki. do dzis do niej chodze:) Jesli masz jakies pytania jeszcze to pisze tu na kafeterii albo na @. Trzymam kciuki za Ciebie i pamietaj, nie poddawaj sie, to Twoje zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
Przyznaję że diety to ona nigdy nie przestrzegała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysfs
Moja kuzynka poszła kiedyś do kosmetyczki żeby zrobiła jej dermabrazję czy cos takiego, to jej odmówili ,niestety za duże zmiany w głąb skóry, ale u każdego jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z chorymi psychicznie
taki ciezki trądzik to po prostu BARDZO ZANIECZYSZCZONE JELITO GRUBE i tylko dieta pomoze, poczytajcie ksiązki michala tombaka; antybiotyki nic nie pomogą one nie usuwają przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuler
straszne to gdzie ona pracowala ze nie mozna bylo sie malowac?? nie dziwie jej sie sama bym sie zwolnila bo nie znioslabym tego ze musze wychodzic bez tapety i swiecic pryszczami. to oczywiste ze kazdy stara sie ukryc swoje wady i nie rozumiem dlaczego nie pozwolili jej sie malowac co to za praca i zazdroszcze jej tego faceta skoro dla niego to nie byl problem, ja np nie wyobrazam sobie ze ktos mialby ochote mnei calowac skoro moja twarz wyglada tak jak wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo makijazu, sorry ale ja nie moglam wyjsc z domu bez tego:S wiem ze wygladalam gorzej, ale nie umialam... Obecnie uzywam revlonu dla skory tlustej, nie zatyka porow i jest ok dla mnie. revlon ogolnie jest dobra marka od kad pamietam i uwierzcie mi ze jest roznica fluid a fluid, od roku go uzywam i jedna buteleczka starczyla mi na prawie rok, a uzywam codziennie praktycznie;) na allegro mozna kupic juz taniej niz w drogerii. Tonik, dobry krem, aha i ja uzywam mydla rumiankowego, albo ost lawendowego z rossmana, jest naturalny i wiem ze lawenda tez uspokaja, nawet robilam sobie kapiele solne lawendowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z chorymi psychicznie
niech sprobuje zyc kilka tygodni na samej wodzie i owocach, warzywach a na bank skora sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfgfg
a co to za praco gdzie nie wolno sie malowac hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×