Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkamg

wybierać? decydowac?

Polecane posty

Gość milkamg

Wiem ,że ten mail dziwny będzie ale w zasadzie nie wiem jak postapić.Mam 36 lat, rozwódka z dzieckiem- na Sympatii poznałam 2 panów-jeden z bliska, drugi z daleka.Z Panem Bliskim byłam na kawie-niby ok ale dziwne uczucie,że to ie to ?? Z Panem Dalekim piszemy na gg codziennie,świetnie się rozumiemy.Dla mnie i jeden i drugi na dzień dzisiejszy to zwykli znajomi-swoje już przeszłam i zanim komukolwiek zaufam muszę go dobrze poznać.Ale niezręcznie się czuję w takiej sytuacji-jakbym ich obydwóch oszukiwała????Tym bardziej,że im bardziej ja trzymam dystans tym bardziej oni się angazują.Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolunieczka
Musisz sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdgfhjh
w tym wieku to i tak nikogo wartosciowego juz nie poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuu,
po pierwsze nikogo nie oszukujesz bo to dopiero poznawanie a nie związki. po drugie pisząc tylko na gg nie poznasz człowieka, nawet nie wyobrażasz sobie jak faceci mogą kłamać (doznałam tego na włąsnej skórze). pisałam nie raz z facetem wszystko było pięknie ale do spotkania nigdy nie doszło i to miałam kilka takich przykładów. po trzecie po 1 spotkaniu też niczego nie przewidzisz. miałam dużo randek z netu i to starsznie żmudna praca znaleźć stałego partnera. w końcu mi sie udało znaleźć nawet męża ale po 3 latach i tak się rozwiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkamg
Do "Do autorki topiku"-no własnie, masz całkowitą rację, to tylko etap jakiejś formy poznawania się.A ja mam głupie uczucie ,że jednego i drugiego okłamuję.Chyba oddzywają się "staromodne"zasady.Tyle,że nie przystają do obecnych czasów.Próbowałam jakoś to odczucie w sobie zdusić i wg,rady koleżanki po prostu dobrze się bawić-to w końcu tylko gg i wyjście na kawę-ale nie potrafię i tyle. Udanego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukujesz ich bo się z nimi nie umawiasz. Nawet jeśli się spotkasz najpierw z jednym, później z drugim to nie jest oszustwo, masz prawo ich poznać i wtedy zdecydować. Gdybyś umawiała się czasem z jednym, czasem z drugim to byłoby już oszustwo, ale w obecnej twojej sytuacji nie widzę nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkamg
Dziękuję Celestia :). Problem sam sie rozwiązał-pan od z reala ma zapędy sledcze hahaha. Przyznał się,ze wbił mój nr.tel.w google-no i znalazł moje stare ogłoszenia o zamianie mieszkania np,z przyblizonym adresem, e-milem itp.To mnie totalnie zniesmaczyło-takie jakieś sprawdzxanie???? Podziękowałam i za kawę i za znajomość.Teraz moge spokojnie ggować:0.I próbować dalej coś z tym życiem zrobić......Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×