Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość streter

jakie dodatki do miętowej sukni rozmiar 52

Polecane posty

Gość niby
Jako większa kobieta powinnaś zdecydować si na dużą i wyrazistą biżuterie. Mała lub delikatna zgubi się na twojej sylwetce. Sukienka ma dość głęboki dekolt v (i doskonale) dlatego proponuje ozdobić go ciekawym wisiorem. Dodatkowo bransoletka lub kolczyki (przy dużej biżuterii nie decydowałabym się na obie ozdoby gdyż może wyjść zbyt pstrokato). Bolerko bądź żakiet do kościoła jak najbardziej wskazane jednak spokojnie możesz zastąpić je szalem bądź chustą zarzuconą na ramiona. Sprawdzi się także elegancki sweterek bliźniak (i nie będzie zbyt mało elegancko takie klasyczne angielskie połączenie jest często dużo lepsze niż żakiet). Jeśli chodzi o kolorystkę to sprawdzi się oczywiście czerń choć uważam że będzie to dość ciężkie i smutne połączanie a szkoda bo sukienka ma duży potencjał. Dlatego jeśli czerń to według mnie tylko w części dodatków np. biżuteria i torebka lub buty i torebka. a resztę uzupełniła bym neutralnymi bezami. http://www.faslook.pl/media/cache/ee/54/ee544e9d024e42fe8a1fcce9a4856e67.jpg http://snobka.article.sds.o2.pl/ecf39908654b425c8b4918c65b424920d8246203 Oczywiście możesz także zdecydować się na jasne kolory np. wspomniane wcześniej beze np. buty w kolorze nude lub biel. Jednak to zależy od typu twojej urody wspomniałaś że jesteś blondynką wiec nie wiem czy nie będziesz wyglądać blado. Jeśli ubrana tylko w jasne kolory wyglądasz dobrze to złota/srebrna biżuteria połączona z bielą/szarym/srebrnym/beżem/jasnym brązem/a nawet jasnym różem (pudrowy, pąsowy róż wygląda cudownie z miętowym)itd. będzie fajnym wyborem. http://bi.gazeta.pl/im/3/11481/z11481993Q,zestaw-na-wielkanoc--stylizacje-na-wielkanoc.jpg http://www.oui.pl/zdjecia_zoom/12252/Sukienka_la_Aurora_M002_mietowa_d.jpg http://stylio.pl/moja-szafa/mint-dress-774804l.jpg Możesz także pobawić się różnymi odcieniami zieleni w tej tonacji. Wygląda to super. Ciemniejsze buty jaśniejsza torebka itp. Taki mono kolorowy wygląd jeśli wybierzesz różne nasycenie koloru nie jest nudny a wręcz przeciwnie. Jeśli lubisz eksperymenty, odważne połączenia i nasycone kolory polecam spróbować połączenia z żółtym lub ciemną czerwienią. http://farm6.staticflickr.com/5324/7092288219_2d8d402fbb_b.jpg A i jeszcze jedno nieoczekiwane dość (przynajmniej prze mnie początkowo) połączenie z koralowym. http://stylio.pl/ogloszenia/sukienka-mietowa-asymetryczna--896041l.jpg Jeśli zaś lubisz ciemne kolory to wybierała bym te zgaszone i lekko przydymione np. palisander, grafit, zgniłą zieleń, taupe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
witaj, kurcze dziękuję, super podpowiedzi sukienka rzeczywiście jest super, zdecydowałam się jednak na koral:-) wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Proszę. Koral świetny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
hej, zakupiłam do kompletu miętowe buty:-), powinno być super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
zastanawiam się czy nie przefarbować się z tej okazji. Brunetka w koralu wygląda rewelacyjnie. Hehehe...wiem, wiem....ponosi mnie ale co tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
hej, i co żadnych innych propozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Dobra zmiana koloru włosów to przesada jednak zawsze możesz pobawić się makijażem. Ja uwielbiam klasykę wiec postawiłabym na smokey eyes. U blondynek lepiej wygląda w wydaniu brązowym niż czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SASEdef
Przy okazji: czy koralowy pasuje do blondynki?:D Zastanawiam się nad chabrowym lub właśnie koralowym. Traf chciał, że znalazłam tutaj ten temat i wspomnienie o koralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SASEdef
Dodam, ze wygląda na nie intensywny, coś mniej intensywnego od koralu ale intesywniejszego od łososiowego:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Nie ma czegoś takiego jak kolor nie pasujący blondynką/ brunetką/ rudym itd. To tak nie działa. Liczy się całokształt nie tylko kolor włosów, oczu czy czegoś tam. Tak samo typy kolorystyczne lato, jesień itd. to uśrednienie. To po prostu stwierdzenie że większości kobiet w tym typie urody/ w tym kolorze włosów jest dobrze w tym kolorze. W różnych testach wychodzi mi różny typ urody, a kolorystyka nigdy w pełni nie odpowiada temu w czym mi jest dobrze. Przed chwilą wykonałam taki test po raz kolejny i od pierwszego zdania się nie zgadza. Odradza mi biel a ja w bieli wygląda doskonale. Część się zgadza a cześć się nie zgadza. Dlatego że większości kobiet z podobna cerą do mojej, kolorem włosów czy oczu dobrze jest w tych kolorach. Ale czy mi lub wam będzie dobrze we wszystkich doradzanych lub źle odradzanych? Nie. Poza tym nie liczy się tylko czy w danym kolorze kobieta wygląda dobrze ale też jak się w nim czuje. I znów na moim przykładzie wiele osób twierdzi że wyglądam super w czerwieni jednak ja sama nie lubię nosić tego koloru. Jest dla mnie za ostry. Dlatego tak naprawdę sama jesteś w stanie najlepiej ocenić czy dany kolor ci pasuje. Jeśli masz z tym problem radze wykonać sobie analizę kolorystyczną u kolorystki bądź samemu w domu najlepiej w towarzystwie przyjaciółek bądź mamy. Wybierz kolor który bardziej ci odpowiada. Jeśli chcesz zamówić przez internet wybierz się do sklepu i spróbuj po przymierzać ciuchy w koralowym kolorze. Zastanów się także ile masz dodatków do poszczególnego koloru. Czy możesz założyć ta rzecz z większością swoich ciuchów i dodatków? Czy raczej to jeden zestaw? Czy masz już sukienkę w tym kolorze? Im bardziej uniwersalny zakup tym lepiej. np. jeśli kupisz sukienkę za 200 zł i założysz ją 10 razy to koszt jednego założenia to 20 zł, jeśli założysz ją 2 razy to 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
Hej, No niby powinnaś pracować jako stylistka!!! Bardzo dobrze się Ciebie czyta. Może jakiegoś bloga zacznij pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Na tego bloga zaglądam często. Sukienki są świetne i modelka suuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
znacie jeszcze jakieś fajne blogi o modzie xxl? Najlepiej polskojęzyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
streter -> Dziękuje. Wole swoją prace:P. Próbowałam prowadzić bloga jednak nie odpowiada mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście kiecki przepiękne. Pierwszy raz żałuję, że jestem szczupła:-) Powiem szczerze, że mam koleżankę w 46 rozmiarze i u nas w Bydgoszczy nie ma opcji żeby kupić takie suknie poniżej 4 stówek. Koleżanka już od dawna kupuje w tym sklepie i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
No i stało się. Zakupiłam dwie:-) Miętową i koralową. Obie suuuper!!!! O dziwo rozmiarówka naprawdę ok a nawet zawyżona. I oprócz tego jeszcze legginsy 3/4. Fakt nie były tanie ale jak założyłam to już wiem co to znaczy jakość:-) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia7474
ALE CUDNA sukienka!! szkoda że nie ma mniejszej też bym taką kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, No moja mama tez żałuje. Ostatnio nawet powiedziała cytuję: "Gdyby nie ten j....y Diukan też bym w taką wskoczyła":-) Dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
Witam, Zakupiłam jednak koral!!! Ale dodatkowo jest nowy model z szyfonowymi rękawkami. Droższy o 40 pln ale dużo bardziej wizytowy. Podobno kolorystyka będzie większa, ale na razie 2 kolory: czarny i biało - czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namówiłam mamę na capuccino z ecru - do opalonej skóry jak znalazł jak okaże się za duża zawsze można zwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RGYEHGE
SUKIENKA JAK DLA MACIORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
hehe...fajne to urządzonko, ale ja tam wolę się stroić przed lustrem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×