Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość streter

jakie dodatki do miętowej sukni rozmiar 52

Polecane posty

Gość 9999999
moze marynarka zawsze pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52913851
zapraszam do vesto24,sklep dla wiekszych pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52913851
vesto24 super sklep i dostepni takze na allegro dostawa na drugi dzien... ja zawze tam kupuje a ceny o polowe mniejsze niz te w tym sklepie...serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52913851
przeplacilas nie wiem po co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52913851
ja kupilam tam super sukenke za 48zł....czarna klasyke jest cudna..a dodam ze mam rozmiar 54....i nie jest mi latwo dostac cos superowego olsniewajcego...a w vesto24 dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrytru
Przestancie z tymi reklamami. nagle wszystkie puszyste panie kupują w tym samy sklepiej sukienki i to chyba tylko dwie plus dodatki tez tylko z jednego i ciagle w tej samej formie "czy bedzie pasować" Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
to zaproponuj coś ciekawszego w dużym rozmiarze....????? Wszędzie babcine garsonki od 300 pln w górę:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunika super!!! Tylko jeśli masz duży brzuszek to przód zdecydowanie zbyt krótki. W Polsce nie do kupienia. Może ktoś w końcu wpadnie na pomysł żeby robić ciuchy rzeczywiście z polotem. Jak widać można wyglądać super nawet w dużym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
Tia.... A jak już ktoś uszyje coś super modnego w rozmiarze xxl to cena będzie kosmiczna. Do kupienia tylko dla Grycanek i Gesslerowej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki oto google za pomoc, co prawda juz po weselu ale zawsze będzie jakaś okazja żeby założyć miętową sukienkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
Na chrzciny jak najbardziej. Pytanie jakie buty i dodatki? niebieskie, żółte? kiedy będzie uroczystość? Na wesele to troszkę skromnie choć nie widać całej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja134
Drogie Panie, polecam sklep emma-konfekcja.pl/sklep. Dużo fajnych i eleganckich sukienek w rozmiarach 42-52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streter
do Alicja134 ta Twoja stronka to jakiś wirus czy co? takie ostrzeżenie od googla dostałam Ostrzeżenie- przejście do tej witryny może być niebezpieczne dla Twojego komputera! proszę nie spamować!!! i hakować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na białe:) Jakieś białe, zgrabne buciki i białą torebkę:) Zajrzyj na Eobuwie. Może dopasujesz sobie coś fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×