Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość srgrghfdhdh

Ktoś z facetów brał SILDENAFIL - lek generyczny viagry??

Polecane posty

Gość srgrghfdhdh

ktos bral to lub jakis inny odpowiednik? cena nizsza parokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgrghfdhdh
najlepiej cenowo wyglada Vigrande - 8 tabletek 50mg za okolo 37 zlotych, az sie wierzyc nie chce, nikt nie bral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjan 1955
tak biorę już prawie drugi rok conajmniej raz w tygodniu,Kupuję na receptę w aptecę za przysłowiowe grosze .Sildenafil apoteks 4 tabletki po 100mg po 9,99zł.Tabletkę dzielę na pół.Efekt doskonały ,trwalszai długa erekcja ,żadnego przedwczesnego wytrysku,kończę kiedy chcę, Mam 60 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuts

Słuchajcie czy sildenafil można przyjmować ja ma się zaburzenia ciśnienia? Mam problem z ciśnieniem i nie wiem czy sobie nie zaszkodze. Nie bralem jeszcze żadnych tabletek ale zastanawiam się czy tabletki bez recepty by mi pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidrop

Nie powinno się. A przynajmniej nie bez konsultacji z lekarzem. Nie rozumiem również czemu od razu chcesz pakowac się w sildenafil, który ma wiele działań niepożadanych a czemu nie wypróbujesz tabletek bez recepty. Sildenafil można przyjmować dopiero jak tabletki bez recepty nie podziałają. Nie wcześniej. Na początek polecam tabletki cum on, z tych wszystkich bez recepty mają najlepsze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poczytałem sobie o tym cum on i ogólnie recenzje sa pozytywne ale czy takie środki nie powodują na przykład uzależnienia?  sensie zacznę brac i potem nie będę w stanie przestać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidrop

Cum on w składzie ma takie składniki:

- Avena Savita

- Lepidium Meyenii 

- Magnez 

- Witamina C 

- L-Karnityna 

- Cynk 

- Selen 

- Witamina B6, B12 R

- Angelica sinensis 

Pozostałe Składniki

- Witamina E, ekstrakt z zielonej herbaty, kwas filiowy

Tak więc nie powinien uzależniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.02.2019 o 09:23, Gość nuts napisał:

Słuchajcie czy sildenafil można przyjmować ja ma się zaburzenia ciśnienia? Mam problem z ciśnieniem i nie wiem czy sobie nie zaszkodze. Nie bralem jeszcze żadnych tabletek ale zastanawiam się czy tabletki bez recepty by mi pomogly.

lepiej nie eksperymentuj sam biorę czasem sildenafil i wiem że podnosi jeszcze bardziej ciśnienie bo to czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś brac dawki, która jest zalecona przez lekarza (szczególnie,że nie przypisał Ci wcale takiej małej dawki). Przedawkowanie sildenafilu ma nie tylko dzialania uboczne, ale również może być niebezpieczne i uzależniające.

Jesli chcesz mieć pewność,ze sprzęt Cie nie zawiedzie to proponowałbym dodatkowo wziac jakiś środek z dużą dawką L argininy. Na przykład Viamen. Działanie ma równie dobre moim zdaniem, a nie uzależnia i nie ma efektów ubocznych tak jak sildenafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Viamen w przeciwieństwie do sildenafilu oraz innych tego typu tabletek jest bez recepty. Co nie znaczy jednakże że działanie ma słabe. Sam przetestowałem wiele tabletek, również sildenafil (który tak na marginesie słabo na mnie działał głównie z racji skutków ubocznych - tak bolała mnie po nim głowa,że nie byłem w stanie skupić się na seksie). Wiadomo, że na każdego będzie to działało inaczej ale warto jest spróbować. Jakbym wiedział o działaniu man tabs to na pewno nie zaczynałbym od brania viagry.

Edytowano przez Klaudiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×