Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednamalaja

Zdjęcie biustu. co sądzicie?

Polecane posty

Gość KONESER KOBIET
A moze tak konskim targiem, jednej ujac , adrugiej dodac, by mialy jednakowe, wtedy beda idealne. I wszyscy beda zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Sympatyczna masz 17 lat? Ja mma 22 i mniej obwisłe..rodziłas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak one są małe, to ja jestem święta :-P Chciałabym mieć takie jak Ty, ale nie większe, bo nie chciałabym mieć na starość zwisających do kolan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna.17
tak, mam 17 lat i nie rodzilam :o po prostu mam taki duzy biust :( nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna.17
no dokladnie, zgadzam sie z donkapatke :) dlatego autorko, nie powinnas miec zadnych kompleksow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swintuszek86
przestń jest śłiczniutki chciałbym żeby moja dziewczyna taki miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
do sympatyczna.17 skąd jestes...? taki biust to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
takajednamalaja patrze na twoj biust i zastanawiam sie jak mogłam nie przyłapac Cie na robieniu zdjec mojemu biustowi:D jest bardzo podobny tyle ze ja nosze 75B bo troche szczupła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
swintuszek86 a co jest nie tak w biuscie twojej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
sympatyczna , biust jest całkiem sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
szczupła to ja jestem mam 65D czasem 65DD a wy to grube jesteście 75 pod biustem to strasznie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swintuszek86
też jest słodki ale marzy mi sie jedna rzecz która przy małym biuscie moze być kłopotliwa do zralizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75B to szczupła, już nie przesadzaj, że nie, chyba że bycie szczupłym kojarzy Ci się z anoreksją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
"80b a inna rozmiarowka 80/36." 80/36 to jest oznaczenie obwodu (80 w rozmiarówce "naszej" =36 w angielskiej) i na pewno nie jest to obwód dla Ciebie. 80B to też nie jest dla Ciebie właściwy rozmiar. To jest na kobietę przy kości (ubrania ok. 44) z malutkimi piersiami, a Ty przecież jesteś szczuplutka i masz biust w kategorii średniaczków. Tak wygląda sylwetka na obwód 80: http://maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=167%3A70b&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71 http://maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=175%3A70b&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swintuszek86
krasnystawska a jak wyglądają twoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
haha to mnie rozbawiłas fakt nie mam 60 pod biustem jak modelki ale wiele osob z otoczenia zdecydowanie mi zwraca uwage ze jestem szczupłą osobą. A 65 to ja mam rano kiedy nic nie zjem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Podobnie jak autorki ale zdjec nie bede robic bo chłopak śpi na łóżku w pokoju i jeszcze mi awanture zrobi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
no przepraszam ale jak dziewczyna ma pod biustem 75 lub 80 to jest niestety przy kości,biust wcale nie musi być wtedy duży ale brzuchol plecy ramiona itd są spore ...tzn z moich obserwacji zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Powiedz ile masz wzrostu i ile ważysz to pogadamy;) JA jestem akutalnie na diecie wysokokalorycznej bo mam moim zdaniem sporą niedowagę moze cycków małych jak na taka niedowage nie mam ale i tak chce sie poczuc bardziej kobieco gdy przytyje te 5 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
dziwne że jak zjesz to rozmiar pod biustem ci się zwiększa dziwny masz żołądek sięgający serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele, nie wiedziałam, że ja jestem przy kości, masakra, chyba muszę się zacząć odchudzać, tyle, że mi to grozi schudnięciem z kości na ości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Akurat ja wygladam inaczej niż ta kobieta na zdjeciu bo nie jestem szersza a raczej z przodu na brzuchu wiecej tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna.17
75 B? i szczupła ja mam obwod 80 a nie jestem taka jak te panie na zdjeciu(co widac zreszta na zdjeciu co dodalam na 1 stronie), tylko jestem szeroka, mam szerokie ramiona i klatke piersiowa. dlatego prosze nie mow ze obwod 80 to od razu spasiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
krótko mówiąc żle biustonosz dobrałaś i tyle skoro suchar jesteś.....nie znam się za bardzo na tym ale z tego co czytam masz pod biustem za wielki biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnystawska
Musisz byc zgrabna z taka wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 B? i szczupła
szerokie ramiona .....porażka na całego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×