Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lizaaa

prezent na roczek...? co o tym myslicie?

Polecane posty

witam ... mam iśc na 1 urodziny synka do kolezanki i trzeba coś kupić...czy taki nocuś może być? wiem od niej iż myslą rozpoczynać trening czystości.. wiec może być w sam raz! http://www.zabawki-dla-dziecka.pl/nocnik-wesoly-spiewajacy-nocniczek-edukacyjny-fisher-price-w1330-p-502.html czytając komentarze jest ok! ale się wacham..co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azurraka
ja by nie kupowala,moja mala sie bala zwyklego nocnika z pozytywka -lepiej kupic garnuszek na klocuszek lub inna zabawke edukacyjna,jezdzik itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie gdzieś przed chwilą pisałam, że podobny nocnik za ok 60 zł mniej kupiłam w toys r us, wiem że nie wszędzie jest ten sklep, ale ja zaoszczędziłam sporo, niż miałabym zamawiać w sklepie internetowym. Poza tym też uważam, że jeśli już kupować to lepiej ten garnuszek! Bo nie jeden ranking zabawek wygrywa! i jest suuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynnka
Moja córcia dostała od chrzestnej, a mojej siostry, sandałki firmy Memo. W sam raz na początek nauki chodzenia, malutkiej bardzo się podobają i jest jej w nich wygodnie :) My też się bardzo cieszymy, bo odciążyła nas trochę z wydatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Lizaa, kupiłam mojej chrześniaczce identyczny nocnik w Magdalence w Bochni. Też długo zastanawiałam się jaki prezent byłby najodpowiedniejszy i stwierdziłam, że to strzał w dziesiątkę. Choć w centrach handlowych tyle teraz różnych akcesoriów, że naprawdę trudno podjąć decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociaaaaaaaaa
hmm na roczek? Przewaznie rodzice się przygotowuja wczesniej juz i maja nocniczki.... Ja kupiłam bratankowi taki fajny zestaw niejadka :) http://mrjoy.pl/do/item/TRAINCH/Ciuch-Ciuch-Ciuchcia Bardzo sie spodobal i teraz chetnie je i pije z ciuchci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×