Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domass98

nie wie co do mnie czuje...

Polecane posty

Gość domass98

Witam. Po 3 zwiazku moja dziewczyna nie wie co domnie czuje...nie wie czy to przywiazanie czy mnie kocha. Zastanawia sie i caly cZas mi pisze ze nie wie co ma juz myslec. Pisala mi ze nie moze bezemnie zyc ale nie wie czy to prZywiazanie tak dziala. Pisala ze nie wie czy dobrze robi chcac mnie zostawic, 'ze ma watpliwosci. Malo piszemy ostatnio juz.co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93022
obawiam się , że może to być ten kryzys 'monotonii' , spróbuj ją czymś zaskoczyć, wzbudzić silne uczucia na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domass98
Tez o tym myslalem. Pisze mi czesto ze nie wie co robic i ze nic nie wie. Za 2 tyg sie dopiero zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93022
no to serio wymyśl coś :) zabierz gdzieś albo ogólnie zrób coś co będzie miało wpływ na jej doznania emocjonalne, co utkwi jej w pamięci, będzie o tym rozmyślać czyli będzie rozmyślać o Tobie :) nie chodzi mi o to , że o Tobie nie myśli czy coś w tym stylu, tylko po prostu będą towarzyszyć jej znów takie emocje jak na początku, a nie takie "z przyzwyczajenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domass98
Masz racje:-) musze cos Zrobic:-) nie poddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93022
pewnie , że nie szkoda waszego związku :) tylko też pytanie, czy ona też coś robi w tą stronę żeby nie było monotonnie? bo to obie strony powinny się starać , pamiętaj ;) bo jeżeli zadziała ale po pewnym czasie znów usłyszysz coś podobnego to masz jak najbardziej prawo oczekiwać i od niej jakichś zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domass98
Ona zawsze chciala gdzies jechac czy pojsc, ale ze mnie taka dupa, ze dla'mnie motorem pojezdzic to byla zabawa niz ja gdzies na spacer zabrac. Od 3 lat sie tego prosila... kwiaty jej zawsze kupywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93022
aaa no to wiele tłumaczy ;) to faktycznie teraz jest Twój czas :P dobrze , że to skumałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domass98
Mysle ze jak pogadamy to uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domass98
Tylko czemu tak pozno to skumalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia93022
Lepiej późno niż wcale ;p będzie dobrze :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×