Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blablablablablabla

Sypialnia

Polecane posty

Gość Blablablablablabla

Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy. Urządzam właśnie małe mieszkanko, które remontujemy od zera i już mam dość, a przede mną wybór sypialni. Mniej wiecej mam już wszystko opracowane, musi się tam też znaleźć np. biurko Mam jednak problem z łóżkiem, widziałam w ikei takie z szufladami na dole i z szafkami w zagłowku, coś podobnego jest też w voxie i w meblach wójcika, ale czy kojarzycie coś takiego gdzieś jeszcze? bardzo mi zależy na zaoszczedzeniu miejsca i każde rozwiazanie sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowka-mu
a dlaczego nie zrobisz sobie takiego łóżka na zamówienie? nie piszesz jakie drewno, ale z sosnowego naprawdę za niewielką kase można sobie takie łóżeczko zorganizować, a jest dokładnie takie jakie sobie wymyslisz.. ikeę odradzam, mebel podłuży Ci max rok, może dwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blablablablablabla
sosnowe na pewno nie, mają to byc ciemne kolory typu orzech alpejski/wenge. co do ikei sie nie zgodzę, w 2 mieszkaniach mam już ich meble pare lat i nic sie nie dzieje. A co do tego czemu nie na zamówienie -prosta odpowiedz.. czas -mam go za mało niestety, żeby czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor robi się lakierobejcą, rodzaj drewna nie ma tu nic do rzeczy sosna, siła rzeczy, jako drewno słabe i miękkie, jest najtańsza, a ma dośc ładne słoje (wygląd) tyle w temacie koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×