Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWK

Czy 11 cm to mało?

Polecane posty

Wkurzają mnie laski co to się chwalą, że ich faceci mają 20cm albo więcej. Weźcie głupie dziewuchy miarkę do ręki i zobaczcie ile to jest. 20cm to ogromny penis i zdarza się bardzo rzadko i tylko u murzynów. Pewnie faceci wam mówią ile mają a wy im wierzycie w te 22cm... Średnio penis ma 15cm i liczy się technika a nie rozmiar. Poza tym większe penisy są słabiej ukrwione i tym samym są miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj fred ma 19 cm a dziewczyna
jest wprost zachwycona gdy ja pcham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonanZa
11:42 [zgłoś do usunięcia] Demani To trzeba też ruszyć tyłkiem a nie leżeć jak kłoda.Poza tym kiedyś miałam faceta,który miał fifolkaa 10cm ale potrafił zdziałać nim więcej niż mój następny facet,co miał 20cm.Tamten się starał,był czuły i kochający,świetnie robił minetę,testowaliśmy różne pozycje,robił cudowny masaż,wiedział jak pieścić moje ciało a tamten tylko umiał wsadzić te 20cm i nic więcej.poza tym kutas to nie wszystko w facecie Ooo tu się zgadzam! Mam identycznie, mam faceta z małym penisem, jest serio mały, aleeeee kiedyś miałam faceta z ogromnym sprzętem i w życiu bym nie oddala teraźniejszego mężczyzny!!! Ten z małym sprawia że dochodzę kilka razy w ciągu fali stosunków wieczornych, robi mi takie rzeczy że odpływam, jest pomysłowy, kochany, czuły i dba przede wszystkim o mnie :) Poprzedni z osprzętem żołnierza potrafił zamoczyć, wyjąć i iść spać ;) Uważam zatem że debile sądzą, iż rozmiar ma znaczenie, a te panny, które mówią że to śmieszne, są infantylne, nie dyskutuj z nimi nawet, nie zniżaj się do ich poziomu.. To są te tępe laski zakompleksione co wstawiają foty na fotke \, nk i pół życia na kafe spędzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się bulu
ten prawik to popapraniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryjskie dziewczę
DKW (prawdziwy) nie żartujesz? Chcę być Twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ze złej planety
11 cm penis to nie penis i facet co ma takiego, lub mniejszego to nie facet. No może jak to 11 cm przyczepione jest do ciała fitness modela to jakoś będzie w pojedynczych przypadkach. Kobieta która potrafiłaby zaakceptować mężczyznę z tak małym jest albo aseksualna, albo odrażająca fizycznie i wie że i tak nikt z większym się nią nie zainteresuje. Mały penis to kalectwo porównywalne ze stwardnieniem rozsianym czy paraliżem od szyi w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis to atrybut męskości, jak facet ma małego, to niemal, jakby nie miał tam nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ze złej planety
Ja swoich rodziców za to że mam takiego małego mógłbym z miejsca wbić na pal albo zedrzeć z nich skórę żywcem. Oczywiście nie wolno mi, oni mogli mnie skazać dożywotnio na bycie gównem, ja jednak na nich ręki na nich podnieść nie mogę, bo skończę jako g***o w celu 2 na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15cmfwefewf
ja miałem kobietę swojego życia, śliczna, mądra byłem jej wierny przez lata i ją mocno kochałem, ale po latach się mną znudziła i mnie zostawiła dla faceta z większym penisem i grubszym portfelem, cieszę się ich szczęściem :) czasem zamykam oczka i śnie o tym jak ją zostawia w wieku 36lat :) albo jak facet dostaje wylewu albo nowotworu i trzeba się nim zajmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12 cm. Żona nie narzeka. Za dwa lata 30 rocznica ślubu. Wciąż razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 12, żona nie narzeka, bo po 30 latach to co ma powiedzieć??!! Przestań pitolić! Poniżej 15 cm to jest porażka!! I żadne techniki, bezwykopowe nie zastąpią konkretnego penisa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest malo, ale jak jestes dobry w seksie i potrafisz kobiete swietnie rozgrzac i podniecic, to bedzie dobrze. chodzi o jej cale cialo. wtedy dotkniecie lechtaczki palcem to juz jest orgazm, nie mowiac o bzykaniu penisem, chocby niewielkim. ogromny penis to jest katorga. raz probowalam z takim, to ledwo wchodzi, zero przyjemnosci, bo nie mozna swobodnie posuwac, bol po prostu. nie zazdrosccie tym orgomnym palom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mostek kierownicy to dla mnie byłby za długi 10 cm w zupełności wystarcza a Wy o czym gadacie zboki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia75
Ja mam więcej w wieku 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13 cm i nie narzekam. Moja żona również nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 cm, ale jestem prawik, więc nie wiem jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×