Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie mam ochooty

Z biegiem lat nic się nie zmienia. Klapa po całości w łózku

Polecane posty

Gość acordeon
to lipa ja bym oszalał albo znalazł coś na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
tak od pewnego czasu coraz czesciej choc on twierdzi ze tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slazary
ja tez zaprzeczalam a wlanie tak było ze nie kochalam i wtedy seks jest ostatnia rzecza o ktorej myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
a jak z twoim wyglądem może przytyłaś za dużo może nie dbasz wiesz przyczyn jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co na poczatku myslalm ze tak jest bo sa dzieci i moze sie obawia ze moga nas nakryc ale moja kochana tesciowa zabiera chlopakow na 2 miesiace wakacji zebysmy mieli czas dla siebie i zebym ja troche odpoczel ( tak jak pisalam ciezko chorowalam) ale lipa dzieci nie ma juz 3,5 tyg a moj mezulek nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slazary
acordeon wyglad nie ma tu nic do rzeczy, ja rpzestalam kochac po 10 latach oczywiscie nie z dnia na dzien to był dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co wszystkie moje kolezanki mowia ze wygladam bardzo ladnie zreszta sama sobie tez sie podobam jak patrze w lustro dbam o siebie no niestety po paru operacjach mam pare duzych brzydkich blizn no ale tego sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ale jak kobieta jest szczupła ,a pózniej nagle zaczyna nie dbac o wygląd tyje np o 30 kg to wtedy facet też już inaczej na nią patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slazary
acordeon byłes w bardzo długim zwiazku?chyba nie jesli wydaje ci sie ze ktos moze przestac kochac ze wzgledu na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
a jak ja zachorowalam nagle i bylam po ciezkiej operacji i mialam stomie z ktora czulam sie koszmarnie bo chyba nie moze nic gorszego kobiete spotkac w wieku 38 lat to mu nie przeszkadzalo ja dbam o siebie zawsze jestem pomalowana zadbana zrobione wlosy nie nosze wytartych wyciagnietych dresow itd ogolnie zyje jeszcze choc przy mojej chorobie moze byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co moje poprzednie malzenstwo wytrzymalo 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slazary
slazara no i nie dziwie sei malzenstwo sie posypało po 11 latach bo to neistety tak wyglada, a ci co ze soba sa to najczesciej na siłę i z rpzyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to ci wspólczuje a co do wyłądu znam facetów,którzy rozwiedli się bo żony się po prostu zapuściłya ja w związku jestem już naście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co malzenstwo posypalo sie wczesniej i nie wydaje mi sie ze z mojego powodu moj poprzedni maz okazal sie chorym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
i też nie zawsze jest kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiem ze dla facetow wazny jest wyglad ale wiem tez bo wszyscy znajomi i rodzina mojego meza mowia mi ze jestem o wiele lepsza od jego poprzedniej zony ktora moze brzydko to zabrzmi nie dorasta mi do piet no chyba ze w lozku byla lepsza ale to chyba wtedy moj obecny nie szukal by innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ok ja muszę uciekac powodzenia i zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
ok to trzymaj sie dzieki za rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Jest bardzo proste rozwiazanie tego problemu, wystarczy brać proszki antydepresyjne, które może przepisać lekarz w celu leczenia zbyt wczesnego wytrysku. Polecam, działa w 100%, może być nawet tak, ze będzie mógł za długo. Efektem ubocznym brania antydepresantow jest właśnie opóźniony wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Jest bardzo proste rozwiazanie tego problemu, wystarczy brać proszki antydepresyjne, które może przepisać lekarz w celu leczenia zbyt wczesnego wytrysku. Polecam, działa w 100%, może być nawet tak, ze będzie mógł za długo. Efektem ubocznym brania antydepresantow jest właśnie opóźniony wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
wiesz co pierwsze slysze zeby antydepresanty pomagaly na brak zainteresowania seksem z zona albo odwalaniem sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Przedwczesny wytrzymał nie oznacza braku zainteresowania żona. Problem jest bardziej złożony i ma podłoże natury psychologicznej. Jeśli nie wierzysz w moja radę to podpytaj lekarzy, bądź poszukaj w necie. Jeśli rzeczywiście on stracił zainteresowanie Tobą, to antydepresanty oczywiście nie pomogą. Może być tak, ze stracił, bo czuje poczucie winy, ze Cie nie zaspokaja, ale wtedy rozwiazanie problemu już znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Miało być wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
i jak mam go namowic na branie tych lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Najprostszy sposób wydłużenia jego możliwości - Niech się obrzeza. Będzie miał mniej wrażliwego, to bedzie potrzebował więcej ruchów do uzyskania wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
lae jak mam go przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz mu ze od tego zależy przyszłość Waszego związku. Jeśli Cie kocha i zależy mu na Tobie nie będzie sie zastanawiał 5 sekund, żeby podjąć leczenie. Na wszystko najlepsza jest szczera rozmowa i zaufanie to siebie. Uwierz mi, ze dialog pomiędzy partnerami potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada!!!!
Masz akurat szczęście, ze ostatnio tu pare razy wszedłem! ;-) Masz gotowe rozwiazanie Waszego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyyyg
antybepresanty na to zeby kogos znowu pokochac i poczuc porządnie? chyba zartujesz?:-) ona nie ma problemów z wczesnym wytryskiem a oziebłym męzem który kocha sie z nia rzadziej niz raz w mieiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazara
dokladnie tak z kloda drzewa ktora nic od siebie nie daje a tylko chce brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×