Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aldona1981

Uważam że fryzjerki ,manicurzystki to największe pustaki

Polecane posty

Gość Aldona1981

a do tego plotkary,nie lubię jak mi nadają nad głową,nie mogę się zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdsrew
Ja też tak uważam,jak poznaje dziewczyne np. na imprezie i zaczynam rozmawiac (okazuje sie ze jest glupia ) od razu wiem,ze pewnie zajmuje sie zakładaniem tipsów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę/że taka
która "zakłada tipsy"to żadna manicurzystka tylko tipsiara. szanująca się manicurzystka robi coś innego a nie tipsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro - od siedmiu bolesci
a co to jest 'szanujace sie manicurzystka'?? taka po studiach z doktoratem i bez siana w glowie?:D ha ha, ale dalas dziewczyno.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalna manicurzystkaCzy
też stylistka paznokci nie zakłada tipsów. Kto jest w temacie wie o co chodzi. a tak na marginesie to nie uważam,za pustaka kogoś kto chce i zarabia pieniadze. czy to fryzjerka czy kosmetyczka,szewc czy ogrodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempy chuy
to megaqrvatempekretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat mieszkam w uk
tempe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagaja
moja fryzjerka byla ksiegową i uczyla w szkole - wiec nie macie racji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kobietę, pasjonatkę kosmetologii, która ma własny gabinet. Zakłada tipsy, albo jak wolicie przedłuża paznokcie na tipsie. Ma też solarium. Zarabia na czysto ok 8.000 zl robiąc to co lubi. Pewnie większość tutajszej inteligencji smaży frytki w mc, a do powiedzenia maja zazwyczaj najwięcej Ci co nic nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upojnaChwila
Ja uważam że są tępe jak pęk słomy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LadyOne
Widzisz,zarabia 8k to się nie czepiajcie inteligenci to właśnie podejście dzięki któremu daleko Ci do tej biednej inteligencji. I żebyś uznała że warto przyswoić ten tekst powiem, że 8k też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetta
Co prawda to prawda :) Ja sie strasznie męczę w ganinetach kosmetycznych i salonach fryzjerskich ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfiziowana
Oj ja tez nie mam o czym rozmawiać z fryzjerka i manicurzystką,jedynie co to plotują na kogoś temat ,albo pierdzielą o paznokciach lub włosach..ile można ....ciężko to przyznać,ale raz zapytałam jednej z nich na kogo idzie glosować(chodzi o prezydenta) powiedziala ze na Lecha Kaczyńskiego) a Lech właśnie zginął,pozostało mi tylko karpia strzelić,bo nie miałam zamiaru tematu kontynuować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę dzielimy na inteligencję szkolną i inteligencję praktyczną. Inteligencja praktyczna to elastyczna zdolność radzenia sobie z życiem i zdolność do osiągania satysfakcji. Co do inteligencji szkolnej to szczęścia nie daje, choć posiada ja wielu. Znam wiele mądrych kosmetyczek i wiele " blachar ", ale nie wolno generalizować. Ktoś inny spojrzy i stwierdzi, że na kafe siedzą tylko kurwy, prawiczki i psychopaci.. A jesteśmy tu też my, całkiem normalni ludzie, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety smutna prawda jest taka, że wielu inteligentnych ludzi z wykształceniem godnym zazdrości myje kible za granicą albo podaje hamburgery. Oczywiście nie wszyscy, ale zobaczcie jak niewiele potrafi oznaczać wykształcenie bez mądrości praktycznej. Jeśli ktoś potrafi wygenerować w tych chorych czasach osiem tysięcy stałego dochodu, to zasługuje na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfiziowana
Życiowy sukces w dużej mierze zależy właśnie od szkolnej inteligencji. Człowiek obdarzony wysokim poziomem inteligencji szkolnej... lepiej rozumie siebie i innych, więc łatwiej mu zdobywać sympatię oraz wiedzę na pewne tematy,a te panie niestety jej nie mają..Stąd wynika ich pustota! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona,a może ty byłaś tak głupia i nie rozumiałaś co fryzjerka mówi do ciebie ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden rodzaj inteligencji nie wyklucza drugiej, ale ludzie wielkiego sukcesu i potentaci finansowi niejednokrotnie osiągali wiele bez formalnego wykształcenia. Polecam Ci biografię Henrego Forda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
moja siostra jest fryzjerka, otworzyla wlasny zaklad 40 km od domu, codziennie dojezdza. zarabia kupe kasy, oczywiscie ciezka praca- odmawia sobie urlopu i dni wolnych, czesto zostaje po godzinach. podziwiam ja za odwage i samozaparcie. i nie jest glupia. a na pewno madrzejsza od zalozycielki/ela tego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laska nie martw sie
"Wiedzę dzielimy na inteligencję szkolną i inteligencję praktyczną. " - bitch, please, wiekszej bzury nie da sie napisac! Wiedza to NIE to samo co inteligencja, a "inteligencji szkolnej" to w ogole nikt nie wymyslil, skad Ty to pojecie wytrzasnelas??? Mozna byc b. wyksztalconym, a nie miec wysokiego ilorazu intelignecji, mozna tez byc b. inteligentnym, a miec wyksztalcenie podstawowe, i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huioknbv
inteligencja to jest zdobywanie wiedzy przez cale zycie.tak samo szkolnej jak i zyciowej.wiec nie pierdol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laska nie martw sie
nie, to jest po prostu "zdobywanie wiedzy", a nie inteligencja. Nie kompromituj sie juz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laska nie martw sie
polecam zajrzec chociazby do wikipedii, jesli nie bedziesz w stanie pojac tekstu, zapytaj kogos madrzejszego o wytlumaczenie (bo podrecznikow naukowych nie osmielam sie polecac osobie Twojego pokroju). Sa pojecia, ktore swiatli i madrzy ludzie juz dawno zdefiniowali, wiec nie sil sie na wymyslanie wlasnych "definicji", opartych na jakichs domyslach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam żadnej
fryzjerki lub manicurzystki, która by była mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
"Sa pojecia, ktore swiatli i madrzy ludzie juz dawno zdefiniowali, wiec nie sil sie na wymyslanie wlasnych "definicji", opartych na jakichs domyslach " nienawidze takiego myslenia, to dobre dla baranow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himen87
Aldona z pękniętego kondoma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laska - widzę, że wikipedię masz w małym paluszku, ja nie. Napisałam to, co napisałam, bo nie muszę swojego zdania wyrażać ze słownikiem w ręku. Ludzie o otwartych horyzontach doskonale będą wiedzieli o co chodzi, a toborety, których jedynym osiągnięciem są równo wystrugane nogi niespecjalnie mnie interesują. Uwierz mi, że w życiu o wiele więcej warta jest improwizacja i elastyczne podejście, niż dyplomy z różowymi wstążkami. Powodzenia w studiowaniu kolejnych pojęć i ośmieszaniu ludzi. Ciekawi mnie co takiego robisz, że podważasz fryzjerki.. Może sprzątasz w szkole i stąd zrozumiałe zamiłowanie do edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzony nawalony
ludzie czy wy w ogole wiecie co oznacza termin "inteligencja"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyONE nie wie jak korzystac z encyklopedi ,bo zajmuje sie tylko farbowaniem wlosów hehe ,dotego ma mało klientek i przesiaduje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×