Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aldona1981

Uważam że fryzjerki ,manicurzystki to największe pustaki

Polecane posty

Gość Romantyczny kochanek
Moze i są tępe za to ruchaja sie jak maszyny. wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoonyWoker
bo one są tylko do dawania dupy , robienia włosów czy tam paznokci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durny topik i spostrzeżenia. Idąc do fryzjera mam ochotę dowiedzieć się czegoś o najnowszych technikach farbowania, cięcia czy pielęgnacji. Czegoś o nowinkach stylistycznych. Więc rozmowa "o włosach" jest raczej na miejscu. Podobnie jeśli chodzi o paznokcie, czy o skórę. Jest czas na rozmowę, jest czas na relaks. Jak mam ochotę porozmawiać o polityce to może jakieś kółko pasjonatów. Zachowujecie się jakbyście mieli takie szerokie horyzonty, a nie od dziś wiadomo że człowiek kulturalny zawsze znajdzie temat do rozmowy ze swoim rozmówcą. Czy jest to profesor czy analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze najwieksze pustaki, to te wlasnie durne klientki. Przychodza takie, z zarosnietymi paznokciami, poobgryzane i mysla, ze sa piekne i madre...haha... A tak odnosnie tego tematu, jestem dr chemii, mam swoj wlasny zaklad SPA w UK, zaczynalam od bycia manikurzystka. O dochodach nie wspomne, bo panie 'madralinske' i tak by nie objely swoim rozumkiem...najwazniejsze, aby placily regularnie. I tego sie trzymajmy. Najwiecej o inteligencji maja do powiedzenia Ci, co chodza do pracy za 1600 PLN. Ale takich tez trzeba- dla kontrastu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już jak taki pustak zarobi troche więcej niż 1600, to robi sie z niej pustak obe..s..rany. Ale tak to jest jak sie wyżej s..ra niż doope ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 1981
Mam problem z lbem jestem pusta a jak porcelanowy dzban i glupia jak koza sasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 1981
Lubie dawac na lewo i prawo i k****m mnie zwom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfgghhnjjkih
Coz za wysmienicie inteligentny autor/ autorka glupsza niz ustawa przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfgghhnjjkih
Coz za wysmienicie inteligentny autor/ autorka glupsza niz ustawa przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim, człowiek inteligentny potrafi się wysłowić, ma jakiś zasób wiadomości i kulturę. Ma zajecie kreatywne i inspirujące. Czy osoba która zakłada taki temat jest inteligentną ? Siedzi w sieci i traci czas, często będąc na utrzymaniu męża który tyra za dwoje, a Sz.P obok inteligencji nawet nie stała, jest tylko cwaną ,,lafiryndą" ktora potrafi wykorzystac swoje atuty. Poza tym nie można tak uogólniac wszystkich i wszystkiego, to że ktoś zaklada tipsy lub zajmuje się wlosami nie oznacza że jest gorszy. Osobiście mimo wszystko wolę kogoś takiego jak ,,Panią inteligentkę" siedzącą za biurkiem, chodującą nieustannie odciski na tyłku i pochłaniającą hektolitry kawy i herbaty. Znam wielu ludzi po studiach którzy robią to co lubią i nie wynoszą sie ponad przeciętnych . No i wreszcie skoro te fryzjerki, manicurzystki to takie pustaki, to po co tam chodzić ? Bo Czyżby Pani inteligentna tego nie potrafiła zrobić ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×