Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www222www

kredyty chwilówki-praca?

Polecane posty

Gość gość
no ja właśnie widziałam na stronie nobilonu, że ciągle prowadzą rekrutację i zastanawiam się czy nie aplikować, bo kuszą, nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada2
Moja najlepsza koleżanka pracuje właśnie w tym Nobilonie. długo nie mogła znaleźć roboty, ale tam ją przyjęli i w swoim żywiole jest. Bardzo sobie chwali. I podobno pieniążki ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaxo
Jak ktoś lubi gadać i przekonywać ludzi, to ta praca jest idealna. Ja mam taką kuzynkę, która gada i gada i tam się odnalazła. Mówi, że praca świetna, płaca jeszcze lepsza, a o lepszą atmosferę ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszkan
a to pewnie są jakieś prowizje od klienta? ale tak przeważnie w sprzedaży czy marketingu jest:) a atmosfera robi wiele....u mnie teraz jest nie do zniesienia więc ja szukam czegoś nowego...a widziałam ogłoszenie w nobilonie, więc co mi szkodzi złożyć cv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerjuimolu1971fcaut
mnie nawet na rozmowe tam nie zaprosili chociaz dokumenty skladalam, ale pewnie dlatego ze wola swiezynki, a ja mma doswiadczenie w bankowosci, poza tym zenujace sa wg mnie scenki itp, uwazam ze doswiadczenie swoje robi bo sorki gdybym nie umiala sprzedawac kredytow nikt by mnie w banku kilka lat nie trzymal poza tym faktycznie bym sie zle czula pracujac w takiej instytucji- skladalam dokumenty bo jak sa oferty to skladam Jasne http://urlii.me/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Miałem już zamiar dawno temu zainwestować w pożyczkę społecznościową, ale nie znałem dobrej strony, która by taką transakcję obsłużyła. Ostatnio mi dopiero kolega z pracy podrzucił linka na www.pozyczkolandia.pl . Tutaj są fajne, przejrzyste warunki. To co mi się najbardziej podoba to sposób w jaki rozwiązali kwestie bezpieczeństwa. Mają jako jedyni w branży usługę prawną przy egzekwowaniu roszczeń od pożyczkobiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam prośbę do osób, które pracują w firmie Lendon o wyrażenie opinii na temat pracy w tej firmie. Byłam na wstępnej rozmowie i muszę podjąć decyzję. Warto tam pracować?? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam. Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak do 2 miesięcy pracuje w Nobilon i mówi że chyba wreszcie znalazł pracę dal siebie. Podobno fajna atmosfera, praca jest lekka bo nie zdarza mu sie wracać zmęczonym. Co do zarobków nie wiem ile dokładnie ale nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wejść na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami pracy w każdej z dziedzin! Warto odwiedzić, na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirra
Słyszałam własnie, ze w Nobilonie nieźle płacą. Pracowałam kiedyś w jednej firmie z chwilówkami, ale płacili słabo, a z tego co się mówi to w Nobilonie całkiem dobrze można sobie zarobić. Grubo się zastanawiam nad aplikacją do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w Nobilonie pracuje moja dziewczyna i jest zadowolona. Płacą na czas i to całkiem sporo, praca nie jest ciężka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w 7 pożyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeataa89
Słyszałam dużo dobrych opinii na temat firmy Nobilon - może ktoś może coś jeszcze powiedzieć ? Chcę aplikować na ich oferty pracy. Jestem osobą młodą i chciałabym się rozwijać w branży związanej z finansami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szynna3
Pozytywnie moge wypowiedziec sie o pracy w Nobilonie. KIlka miesiecy fajnej pracy, opartej na kontakcie z ludzmi:) Dobre wynagrodzenie i dosiwdczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w nobilonie słyszałm właśnie że spoko we Włocławku. Ale to praca dla ludzi którzy lubią w systemie prowizyjnym zarabiać:) oczywiście jest jakaś podstawa, a prowizja to już zależy od tego jak pracujesz. Wiem że niektórzy sporo wyciągają tam w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nobilon ma placówki w wielu miastach polski więc jest szansa sie załapać ja przed przeprowadzką tam pracowałam i wspominam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudynaMik
Dla mnie praca w Nobilonie jest super, pracuję tam kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Szukałam pracy takiej która pozwoli mi się rozwijać i udało się. Miła atmosfera, ciekawi ludzie, dobre zarobi i chce się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianow
Dla mnie najważniejsze było to że mogłam sie trochę usamodzielnić i jak przeniosłam sie na studia do innego miasta to odrazu szukałam jakiejś pracy w kredytach. Znalazłam prace właśnie w nobilon i nadal tam pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chwilówkach praca nie jest taka zła, zależy pewnie w jakiej firmie. Sam pracuję w Nobilon, dobry system premiowy więc można kasy trochę zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nobilon jest dobrze bo nie starają sie oszukać pracowniki płaca tyle ile trzeba i na czas. Takie podejscie powinno być wszędzie normą ale niestety tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peralgolka
Koleżanka pracuje w Nobilon we Wrocławiu i jest bardzo zadowolona. Chodzi o to ze niezle płacą a przy tym nie musi naciągać ludzi jak w poprzedniej chwilowce. Pokazywala mi przykladowa umowe z klientem i jest spoko. Nie ma czegos co sie potem sni po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 27
Mój chłopak pracuje w Nobilon i nie wstydzę się tego. Jemu się praca podoba i jest zadowolony, zmotywowany i chętny do pracy. Myślę, że na pewno innym poleciłby tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marterr44
Fajną, bezpłatną usługę proponuje serwis www.GdziePozyczka.pl. Wystarczy zarejestrować się, aby codziennie otrzymywać na pocztę email newsletter z przeglądem pożyczek i kredytów dostępnych na rynku, nowościami wśród produktów finansowych, promocjami banków itp. Dla osób, które planują pożyczenie pieniędzy, taka możliwość jest dużym ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33h
Ja przejrzałam już chyba wszystkie możliwe oferty w Internecie. Niestety prawie każda firma miałam dużo negatywnych opinii w sieci. Wyjątkiem jest gotowkanatelefon - zadzwon na nr 534508792 Same dobre opinie i ciekawa oferta, a raczej dużo ofert w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w firmie pożyczkowej Nobilon i jak do tej pory bardzo sobie chwalę nie tylko zarobki ale i całą atmosfere w pracy. Może to szczęście moje ale trafiłem na świetnych ludzi, którzy w trudnych poczatkach zawsze byli pomocni. Szanse na rozwój, premie i poznawanie innych - uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Olga
Nobilon jest spoko, fajni ludzie, dobre zarobki, dla mnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie .gotowkanatelefon pl Najlepsza oferta, to jest pewne. Mają oferty z wielu banków w jednym miejscu. Oferują szybką decyzję i dyskrecję. Umowa z nimi jest całkowicie bezpieczna i prosta. Czego chcieć więcej? Jak dla mnie oferta idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska mmm
Macie rację fajny jest ten Nobilon i dużo miłych ludzi tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×