Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eczytnik???

CZYTNIK E-BOOKÓW - czy warto?

Polecane posty

znalazłam też fajny test pocketbooka czytio.pl/blog/index.php/duzy-test-pocketbooka-631-touch-hd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie mi - jaki czytnik ebooków wybrać? To będzie pierwszy taki sprzęt - nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę. Tj. widzę parametry - http://www.empik.com/eczytanie ale czy to będzie miało jakieś specjalne znaczenie dla jakości obrazu, szybkości? Zakładam, że ebook sam w sobie nie wymaga wypasionych parametrów, to też po co? Do przeglądania kolejnych stronic książki? Widzicie w Empiku swój model i możecie go ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

To rozwiązanie ratuje mi zycie 😛

Zdecydowanie polecam zakup e-booka, to ogormna wygoda. Ja mam inkbooka z Arta Tech i polecam, jeśli zależy Ci na dobrej jakości i wygodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Kupiłam InkBook Prime HD niedawno i sprawuje sie bez zarzutu. Świetne wykonanie, otwiera formaty na ktorych  mi najbardziej zalezalo i ma mocna baterię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam e booki przygotowane przez Arta Tech są świetne do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gps

ja mam inkbooka lumosa i też jest fajny, a do tego cena całkiem przyzwoita 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gps

ja mam inkbooka lumosa i też jest fajny, a do tego cena całkiem przyzwoita 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem jak inne ale mi się lumos strasznie zacina. Teraz mam kindle i jest zdecydowanie lepiej ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obecnie już nie warto, smartfon ma wszystko co potrzeba do komfortowego czytania e-booków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość

u mnie lumos działa całkiem znoścnie, wiadomo za taką cenę nie ma rewelacji, ale książki da się czytac całkiem wygodnie. ja mam już 3 miesiące i narazie działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki są super, ale robi się problem jak chcemy ich zabrać więcej ze sobą. Moim zdaniem jak ktoś dba o swój kręgosłup to wybiera czytnik. Co prawda trzeba na początku zainwestować, ale książki nie są takie tanie i szybko się zwraca jak ktoś dużo czyta. Ja od niedawna mam swojego pierwszego inkBooka. Nie jest to najnowszy model, ale też jest super. Powiem szczezrze, że to chyba jedne z najlepszych czytników jakie teraz są na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dada16

inkbook? no chyba nie. polska firma, ceny porównywalne z zagranicznymi, a książki sie nie da przeczytać... bo się tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kka

ja na lumosie całkiem fajnie sobie działam. Fakt, nie jest to jakaś zawrotna prędkość, ale bez przesady. Fajnie mi się czyta na nim książki. I podświetlany ekran zdecydowanie na plus 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka66

@Gość Gość Dokladnie, teraz to wszystko na smartfonie mozna przeczytac, a ja ine lubie wydawac zbednej kasy :) POlecam zainwestowac w telefon z dobrym wyswietlaczem i duza rozdzielczoscia i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycek90
6 godzin temu, Gość Elka66 napisał:

@Gość Gość Dokladnie, teraz to wszystko na smartfonie mozna przeczytac, a ja ine lubie wydawac zbednej kasy 🙂 POlecam zainwestowac w telefon z dobrym wyswietlaczem i duza rozdzielczoscia i po problemie 🙂

Ja korzystam z MEIZU 16 obecnie chyba najwiekszy wyswietlazcz, oczy sie nie meczą, a czyta sie wygodnie i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justii

Korzystam z inkBOOK Prime i jest ok. Nie tnie się, chodzi płynnie, mocna bateria. Zdecydowanie na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SGG
Dnia 22.05.2019 o 23:45, Gość frycek90 napisał:

Ja korzystam z MEIZU 16 obecnie chyba najwiekszy wyswietlazcz, oczy sie nie meczą, a czyta sie wygodnie i przyjemnie

meizu znam ale chyba redmi ma wiekszy wysiewtlac\// ktos cos? na meizu fajnie widac bo dobra jakos obrazu, ale czy wystwietlacz wystarczajaco duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozara
Dnia 29.05.2019 o 00:20, Gość SGG napisał:

meizu znam ale chyba redmi ma wiekszy wysiewtlac\// ktos cos? na meizu fajnie widac bo dobra jakos obrazu, ale czy wystwietlacz wystarczajaco duzy...

MEIZU ale zależy jakie. Ja mam 16 i jest mega - doslownie i w przenośni xD ale fakt faktem ja lubię duże telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka

Jak sie dużo czyta to warto zainwestować. Ja pochłaniam tak jedną/dwie książki tygodniowo. W skali miesiąca robi się już ich sporo, więc kupowanie ich wszystkich byłoby bankructwem tym bardziej dla studentki, a tak na prawdę wiele ebooków jest darmowych. Więc kupno czytnika to jak montaż gazu w samochodzie.Opłaca się na dłuższą metę. Obecnie korzystam i wielbię model prime hd z ink booków. Niezawodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelos

Pamiętaj, żeby wybrać ten, który ma funkcje podświetlania i regulacji temperatury, to naprawdę ułatwia sprawę. Ja mam Inkbooka i jak na moje potrzeby jest idealny. Można korzystac z legimi 😛 Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ja nie lubię czytania ani papierowych ani ebooków, wole zdecydowanie sluchac. W empiku mozna znalezc fajne audiobooki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Dostałem na imieniny czytnik inkBook, nigdy nie lubiłem czytac, ale na takim czytniku czytanie staje się przyjemne, o wiele lepsze niz czytanie papierowych ksiażek. Polecam wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jer

inkbook jest bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

ja kupiłam inkbooka córce na urodziny, była zadowolona, lubi czytać ksiązki, nigdy nie czytała ebooka, mysle ze to byl dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Mam InkBooka juz wiele miesięcy, czytnik godny polecenia, posiada wiele fajnych funkcji, nie ma przy nim nudy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati97

Równiez mam INKBooka, polecam, czytnik jest naprawdę bardzo dobry.  Jak kupowałem nie sądziłem, że oprócz czytania mozna na nim robic te inne rzeczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

to prawda INKBOOK to bardzo oryginalny sposób na nude, odkąd go mam to używam częsciej niż smartfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

To prawda z Inkbookiem nie ma nigdy nudy, nie trzeba koniecznie cały czas czytać, są też inne atrakcje takie jak m.in krzyżowki 😉 Polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

mam INKbooka od pół roku, wczesniej mialem czytnik pewnej firmy, w ktorym nie bylo az tak duzo atrakcji i do tego caly czas sie zawieszał.. jesli chodzi o Inkbooka to zdecydowanie polecam jest świentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×