Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklinaczka ,.,./

dyktafon ,maly ,tani....gdzie kupic?

Polecane posty

Gość zaklinaczka ,.,./

jw.potrzebny mi dyktafon ktory moge zostawic przy dziecku gdy jest z niania bo mam pewne podejrzenia -gdzie moge kupic ...za nie duze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociażby w Avansie, mają nie najgorsze ceny i asortyment. Jest w czym wybierać. I zależy do czego potrzebujesz, bo w tej chwili to nawet mp3 mają funkcje nagrywania, a przy okazji, w między czasie, można słuchać na nich muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geralttt
Sam byłem w podobnej sytuacji niedawno, że potrzebowałem sklepu z elektroniką i co? I się okazało, że nie jest to takie łatwe, żeby takiego sprzedawcę znaleźć. Niby każdy wszystko ma, ale jak przychodzi do konkretów to się okazuje, że takiej złączki jak potrzebowałem do swojego tv to nikt nie miał. Dopiero po kilku dniach szukania w sklepie Lispol udało się znaleźć. Na stronie lispol.com są ich produkty. Także ich mogę doradzić, asortyment mają zróżnicowany i też z dostępnością nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varrak

Zajrzyj na strone spyshop maja fajny sprzęcik u siebie, ja mam model U300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobus

Mam dokładnie ten sam co kolega powyżej, nie wiem czy znajdziesz coś lepszego na rynku teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thugger

Może coś ze spyshopu? Np model U350. Od siebie polecam bardzo, ale wiem że jest jeszcze wiele innych modeli u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horomo

Polecam U300 od esonic. Działa spoko bo nagrywa jak wyłapuje dźwięk. Kupiłem taki na spyshopie i przeszedł próbę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabbiarz

Totalnie, ja też mam jeden z dyktafonów od nich, nigdy nie byłem bardziej zadowolony z zakupu takiego cacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczniak91

Mały a dobry w spyshop chyba tylko, nie patrzyłem innych firm, ale u nich jest chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur97

Ja osobiście polecam te produkowane przez Esonic, są dobrej jakości i dyskretne, zobacz sobie ich modele na Spyshopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks

Może znajdziesz tutaj https://elektromaniacy.pl/ . Ja tam zamawiałem raz kamerkę szpiegowską, a tak o dla zabawy. ;D Ale mają tam takie różne urządzenia, więc może i dyktafon znajdziesz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasak

Kup podobnego do pendriva, tutaj masz linkacza

knsaper.pl/niepozorny-dyktafon-sluzbowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×