Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pas_Bezpieczeństwa

??? Dziwny fetysz, ktoś miał dziwinejszy????

Polecane posty

Gość Pas_Bezpieczeństwa
Ja też z tych szczupłych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfl;;;;;
kiedys mi sie podobaly krzywe nogi u facetow-im bardziej krzywe tym bardziej meskie i seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie z kolei strasznie kręci, jak facet prowadzi samochód...;p jak ma nad nim kontrolę...Jestem silną osobą i ciężko mnie stłamsić , może dlatego czasem być zdominowana..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
Hehe i kolejna fanka kierowców ;) Zresztą ja się nie śmieję bo wcale nie lepsze zboczenia mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam fetysz
ja lubię jak mój mąż ma ubrany strój roboczy tzn.ogrodniczki i buty robocze poza pracą lubię jak ma tylko jeansy i bose stopy,i te jeansy tak nizej pępka ze widać te włoski które idą od pępka w dól...mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas_Bezpieczeństwa
Ale przyznacie ze moj jest najdziwniejszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
Pas_Bezpieczeństwa Ojjj wierz mi nie jest :) Mój jest na tyle chory, że normalnie się tym nawet nie chwalę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas_Bezpieczeństwa
ojjjjjj napisz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
Troche sie wstydze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas_Bezpieczeństwa
Ale to głupie, dziwne, czy mega zboczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
A zresztą co mi tam, i tak jestem anonimowy :P Otóż lubię gdy kobieta, która mi się choć podoba z wyglądu puści przy mnie bąka, zwłaszcza smrodliwego... Może i brzmi to dziwnie, ale tak jest :o W dodatku to działa tylko wtedy, gdy ta kobieta jest atrakcyjna... Nie wiem dokładnie co mnie w tym tak pociąga... Z jednej strony fakt, że jest tym zażenowana, jej reakcja, jej niewinny wyraz twarzy i smutna minka gdy zdarzyło się to przypadkiem. Wtedy mam ochotę podejść, przytulić ją i powiedzieć "ojj kochana, nie wstydź się, przecież nic się nie stało" :) No i z drugiej strony kreci mnie to, że gdy kobieta sie tego nie wstydzi to gdy się TO zdarzy, to tak słodko niewinnie się uśmiecha... tak jakby wiedziała, że to lubię mrrrrr 😍 Albo też się śmieje z tego i robi to specjalnie myśląc, że mi tym robi na złość, torturuje mnie tym, a ja udaję zniesmaczonego co powoduje, że ona ma jeszcze większy ubaw, a skrycie to uwielbiam ;) Przebiłem wszystkich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
Pas_Bezpieczeństwa Czy to głupie czy mega zboczone... hmmm Pewnie i jedno i drugie, ale oceń sama :) W sumie też jestem ciekawy co o tym inni myślą... Poważnie piszę, nie robię sobie jaj (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas_Bezpieczeństwa
Pobiłeś :D O ile to nie jest podszyw ;) Nie myślałam, że takie coś może kręcić faceta. No a jednak. Ale mój Pas też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BALTAZAR GĄBKA
CHRYSTE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
No niestety to nie podszyw... Przez to na co dzień się nigdy przenigdy takimi rzeczami nie chwalę i jestem sobie zwykłym szarym facetem poza tym :) Jak widać różne są zboczenia... też nie myślałem nigdy, że kobietę może kręcić facet zapinający pasy bezpieczeństwa ;) Ehhh ile to się można nauczyć o ludziach na zwykłym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pas_Bezpieczeństwa
Także Panowie ... zapinajcie pasy, nigdy nie wiecie, kto na to poleci ależ dzisiaj widziałam ciachooooo, przystojny brunet, czarny super wóz, biała koszula i na niej ten czarny passssssssss wrrr :) spokojniej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
Ja zawsze zapinam pasy, nawet jako pasażer ;) To nie fetysz akurat tylko zwykły nawyk :D Ale jak widzę ma też inne swoje plusy poza tym, że bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mniee
dżizass ku**a ! masakra :( facet podniecający się gazami partnerki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miz miz
ja podobnie jak kolezanka wyzej lubie krzywe nogi u faceta i jeszcze blizny - takie delikatne. podnieca mnie tez kiedy facet wciska sprzeglo w aucie - nie wiem dlaczego ale jara mnie to:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introvertyk
zabijcie mniee No cóż... ja sobie tego dziwactwa nie wybierałem :( Gdyby tak było zapewne wynalazłbym sobie coś bardziej pospolitego ;) miz miz No to widzę kolejna kobieta którą kręcą faceci prowadzący auto :) Czyli dobrze zrobiłem, że się zapisałem na kurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam jak mój mąz ma
na sobie tylko spodnie i to jeszcze tak opuszczone,zeby mu było widac te włoski od pępka w dół--juz któraś koleżanka o tym wspomniała wyżej;) Uwielbiam tak na niego łakomie patrzeć i sie zastanawiać co on tam nizej ma za skarb taki wypukły:P :P a potem jak juz się pozastanawiam to klekam przed nim,rozpinam mu te spodnie i ustami przez bieliznę pieszczę penisa,a dalej to juz wiadomo co...:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatek321
No jak to czytam,a zwłaszcza o tym bąku,to już raczej choroba psychiczna jest,śmieje sie,osoby starsze ode mnie takie dziwne,beka troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×