Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

sekowa tez sie zastanawiam co tam z olabia i jej maluszkiem... Jakos od tego badania sie nie odzywa... Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze... Ale mam ochote na pite albo chipsy... O masakra.. My zartujemy ze dziecku na imie damy telesfor:D wahamy sie miedzy antkiem bartkiem a wojtkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Nadziejka to faktycznie dość komfortowo masz w pracy. Skoro tak to się nie dziwię, że chcesz jeszcze pracować. Ja też lubię moją pracę, też nie mogę narzekać, ale do Twoich warunków to mi daleko :) *Sekowa całe szczęście, że wszystkie remonty się kiedyś kończą. I masz rację, że te 3 mce to wcale nie tak dużo już. Tym bardziej, że może któryś maluch się pospieszy, urodzi np. w 37 tc. Wtedy to już nawet nie 3 mce na przygotowania nam zostały. Zresztą nie możemy też przewidzieć jak się będziemy czuły i wyglądały za kilka tygodni ;) oby dobrze, ale nigdy nie wiadomo. Okna odpuść zdecydowanie. Zatrudnij męża do tego. *przyszłaMM Telesfor na pewno jest oryginalny :D Antek, Bartek, Wojtek - wszystkie ładne jak dla mnie :) U nas będzie najpewniej Tymon. Tak mówimy od początku i raczej żadne z nas nie kombinuje już nad imieniem. Więc chyba Tymon Tymonem zostanie. Też nieraz myślę o Olabii. Chciałabym żeby się odezwała do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie olabia w koncu odezwie, jak ja tak telepatycznie wzywamy... Sekowa nie martw sie, dla mojego meza to tez jeszcze 3 miesiace, oni chyba inaczej licza czas, dla nich to chyba jeszcze AZ 3 miesiace zeby zobaczyc swojego synka/corcie :D jejku mi zostalo juz niecale 3 miesiace :o choc ostatnio popralam rzeczy Malego, zrobilam sobie liste co trzeba by jeszcze kupic z samej wyprawki dla dziecka i wykreslamy z tej listy rzeczy, to mam wrazenie ze bardziej do niego dociera to ze to juz blisko i ze trzeba sie juz przygotowywac ;) wiesz moj maz jeszcze kilka tygodni temu nie wiedzial po co kupowac "bujaczek" - chyba nie wiedzac dokladnie jak toto wyglada :D skoro fotelik samochodowy ma przeciez funkcje bujania :D na dzis dzien jakbys sie zapytala o fotelik to twierdzi juz ze fotelik bedzie w samochodzie tylko na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a okna odpusc sobie jesli masz wysokie, ja mylam ale te niske, tam gdzie musialam sie wspinac na palcach to maz umyl gdzie bylo strasznie brudne po remoncie... nie napinaj brzuszka zbytnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Ja dziś mam troszkę gorszy dzień.. Brzuszek pobolewa. Daga ja też nie orientuję się co do wózków, ale mężowi ten retro najbardziej się spodobał, twierdzi, że będzie dobry :) ale jeszcze nie wiem, czy na taki się zdecydujemy. Jak byliśmy w sklepie, to facet mówi, że pewnie, że już wiemy jaki chcemy kupić, bo większość przychodzi już z określoną firmą itd. , a my nic :D Jakoś nie przywiązuje do tego większej wagi. Mojej mamie też nie za bardzo przypadło imię, ale nie mam zamiaru jej słuchać, teściowa jeszcze nic nie wie, bo pewnie zaraz będzie problem :/ Ja już się przyzwyczaiłam i nie zmienię zdania, mnie też nikt nie pytał jak wybierał imię dla swojego dziecka :) A jak tam Wasze dodatkowe kilogramy? Mnie to już przerasta.. z 58 na 68 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam co tam u Olabii... my też jak dostaliśmy ciuszki to przegladaliśmy razem, żeby przypadkiem synek nie miał "babskich" ubrań jak to mój mąż stwierdził... i raczej chłopca w różu nie wiedzę... no może późnniej jakaś koszula czy coś, ale jako niemowlak to raczej nie ;D mam upatrzony wózek - mam nadzieję ze po niego pojedziemy ;D bo mogłabym przez allegro zamówić ale do krk nie mamy aż tak daleko więc sie chyba przejedziemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, ja nie wiem jak tam z wagą bo ostatnio ważyłam się miesiac temu, w środę wizyta więc wejdę na wagę - już sie boję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz o wadze nie piszmy, bo to dolujacy temat... chociaz musze Wam sie przyznac ze sie nie wstydze wyjsc spod prysznica i popatrzec sie w lustro, niewiem czemu, wczesniej bylam mniej z siebie zadowolona, pewnie hormonki, oby tylko w ta strone dzialaly :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie okien blagam odpuscicie sobie moja tesciowa wlasnie tak urodzila mojego meza... tyle ze w 7-mym miesiacu ciazy. Ogolnie trzymanie rak za dlugo w goze jest nie wskazane. Oj te chlopy ;) 3 miesiace to niewiele na zakup wszystkiego. Przerabialam to z pierwszym synkiem i teraz Maz tez twierdzi ze mam czas na pranie i ukladanie ciuszkow a prawda jest taka, ze nie kazda czuje sie dobrze w ostatnich miesiacach (jak to mowi moja mama jest tak, zeby kobiety chcialy rodzic ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza cos w tym jest chyba... moja szwagierka urodzila po myciu okien tez, 3 tygodnie przed terminem - czyli bez tragedii ale jednak kilka godzin po myciu okien chyba, z tym ze porod przebiegal dosc dziwnie, bez bolow, wody odeszly, w kazdym razie zakonczylo sie cesarka dla bezpieczenstwa jej i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też panicznie boicie się przedwczesnego porodu? Bo ja tak :( Ja mam 6 kg na plusie :( Ale teście mnie ciagle komplemetuja ze jeszcze nigdy tak ladnie nie wygladalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona mi sie wydaje ze 6 kg to naprawde nie jest duzo, wiec nie rob smutnej minki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa u tesciowej to podobnie wygladalo tyle, ze dali jej cos na wywolanie. A z tymi kilogramami to tez nie takie straszne i u kazdej inaczej. A nawet w kazdej ciazy inaczej :) w pierwszej przytylam sporo i po ciazy wcale nie schudlam a jak zaczelam tracic na wadze to zaszlam w ciaze 2-gi raz i chudlam na potege. Teraz to sie zatrzymalo na stalej wadze... troche nietypowo ;) A poradami czy sugestiami sie nie przejmujcie bo zawsze sie zyczliwi znajda, choc wiem jakto czasem wkurza :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nikomu nie przypadła do gustu glukoza, życzę dobrych wyników co do materacy to po 1 dziecku mam gryczno-kokosowy i przy nim zostanę, jestem z niego zadowolona. Przy każdej zmianie pościeli obracałam go na 2 stronę. Ja niestety mam już 10 kg do przodu a jeszcze niecałe 3 m-ce przede mną :( no cóż taka już moja uroda tym bardziej że nie przesadzam z jedzeniem. Ja póki co planuję pracować do końca lutego, a ostatni m-c poświęcić na przygotowania, pranie, zakupy, odpoczynek. Stawiam torta na 7 m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------6--------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek----------------6--------- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌼 mniejszabyc jak to "stawiasz torta"? ja dzis mam kolede :( chyba tez zadzwonie do szkoly rodzenia, zeby sie dopytac co i jak, w koncu to juz najwyzszy czas pewnie na nia, jesli chcemy skorzystac :) czy ktoras z Was chcialaby zakupic podgrzewacz do butelek i sloikow Philips Avent lub elektroniczna nianie z monitorem oddechu? moge podac mail do Pana ktory chce to sprzedac, kupilam od niego za smieszna cene bujaczek nowy nieuzywany i chce jeszcze te rzeczy sprzedac, przyslal mi zdjecia to sa naprawde nowe nieuzywane rzeczy, mysle ze pewnie tez odda za male pieniazki w porownaniu chociazby do allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------------- 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------6--------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek----------------6--------- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013 pozwolcie, ze i ja sie dopisze do tabelki... taki sentyment wrocil z pierwszej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozna dodawac zdjec tutaj :) mniejszabyc to ja bym Ci wybrala takiego torta :D http://img329.imageshack.us/img329/3055/page741ad8.jpg takiego bym zjadła też kawałek :p mmm... ale narobilas mi ochote na taki lekki tort owocowy... przyszlaMlodaMamo mam w lodowce ale truskawowe... chcesz? ja mialam manie na lody przez pewien czas, i kupowalam je w sporych ilosciach, ale juz po lecie i wybor byl mniejszy :D a teraz mniejszabyc narobila mi apetytu na tort owocowy z biszkoptem i bita smietana albo jakims kremem jogurtowym... mmmmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo *e ona ja owszem nieraz pomyślę o przedwczesnym porodzie, ale panicznie się go nie obawiam. Raczej myślę tak, że maluszek jest z każdym dniem coraz większy i bardziej gotowy do przyjścia na świat. Strach przed przedwczesnym porodem staram się obrócić w drugą stronę: że maluch z każdym tygodniem ma coraz większe szanse na przeżycie. A 6 kg to naprawdę niewiele jak na koniec 6 mca ciąży. Więc uśmiech zamiast smutnej miny tu chcemy widzieć! ;) *321Mysza chciałabym schudnąć po zajściu w drugą ciążę ;) Nic z tego jednak. I dobrze, że w tabelkę wskoczyłaś. *mniejszabyć czyli Ty też jeszcze sporo czasu chcesz przepracować. Mam nadzieję, że tym z nas, które chcą jeszcze pracować wszystko pójdzie gładko i uda się plany spełnić. *karolowa Ty też byś mogła w tabelkę wskoczyć :) A swoją drogą dziewczyny, co byście powiedziały, gdyby mc ciąży w naszej tabelce zamienić np. na planowane imię dla szkraba? W końcu wszystkie jesteśmy na podobnym etapie, w tabelce jest przewidywany termin porodu. Już się nie mogę doczekać aż w naszej tabelce pojawi się rubryka z datą porodu, jego rodzajem, wagą i wzrostem dzieciaczka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siedze kilka dni w domu i juz mi się odechciewa - jakoś nie lubie tak bez czynnie siedziec, ale cóż nie było innego wyjścia musze siedziec na L4 do końca. Mały daje mi nieźle popalić. Kopie mnie w pęcherz zresztą jest ułozony miednicowo i strasznie nisko czuje ruchu czasem mam wrazenie ze mi wyleci, dlatego też pewnie szyjka troszke mi sie skróciła :(. Ciekawe czy mi sie obróci bo córka mi sie nie obróciła i miałam cc. W czwartek mam dzwonic do gina i umowic sie na kontrole do szpitala do mojego ginka. Mam nadzieje ze dotrzymam do terminu. agalesna - strasznie duza ta Twoja dzidzia az niespotykane w tym tygodniu ciąży a co do kolorów ubrań to dzisiaj na przystanku stałam z moją 2,5 roczną córą jak ją odwoziłam do żłobka i baba sie pyta czy to chłopiec czy dziewczynka mimo ze miała różowa czapke, biało-rózową kurtke, buciki z myszka miki i nie dało sie powiedziec ze to chłopak! wiec rożnie bywa... u mnie 3kg na plusie ale ja miałam jeszcze z poprzdniej ciązy 4 wiec i tak nie jestem zadwolona ale waga będe poźniej sie martwic wazne zeby synek był zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoToFrugo moj synek tez jest tak ulozony ze kopie mnie na dole, ostatnio lekarz mial problem zlapac na usg jego nozki tak nisko byl, ale badal szyjke i stwierdzil ze jest okej, i mam czasami wrazenie ze pod zebrami z prawej strony czuje jego glowke, jakby naciskala na zebra, a czasami jeszcze jak kopie to mam takie dziwne wrazenie ze az w szyjke mnie kopie, nie wiem jak to opisac, po prostu "trzesie" mnie w srodku, szyjke? sama nie wiem :D no ale widze ze nie tylko ja mam ten problem, ale mi nie zalezy mi na tym zeby Maly sie przekrecil :) tez masz dzidzie ulozona bardziej po jednej stronie? ja widze ruchy na brzuchu po prawej stronie i czuje je tez tam, nawet jak twardnieje mi czasem brzuch od fikania Mlodego to prawa stron a z lewej jest miekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoToFrugo ale sie usmialam :D ludzie czasem naprawde mnie zaskakuja. Mialam podobna sytuacje tyle, ze synek mial 2 m-ce i byl ubrany w pajaca-frak (czarny, niby z biala koszula i mucha czarna) a kobita sie pyta dziewczynka czy chlopiec :D Kolorowa dokladnie wiem o co Ci chodzi bo maly mnie tez tak kopie, czasem mam wrazenie, ze jeszcze raz kopnie i zacznie wystawac ;) ciekawa jestem czy do porodu tez bedzie sie tak pchal... Co do imion to nie wiem jak u was ale my mamy problem z wyborem. Mieszkam w Niemczech i tez tu dzieci beda chodzic do szkoly wiec musza to byc takie dosc uniwersalne imiona coby i dziadki wymowily i nauczycielki ;) Spytam tak z ciekawosci spicie tak jak polozne radza na lewym boku z poducha miedzy nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie oj dziewczyny ale tematów poruszyłyście ja Paulinkę ubieram w rożne kolory rzeczy też miałam po kuzynkach także dziewczęce choć różowy teraz króluje ale ma w koncu 3 latka i nazywa sie "Paulinka Księżniczka " tak mówi dziewczyny jak sądzicie z tym macierzyńskim rocznym będziecie chciały zostać z maluszkiem ???? --- agalesna super że z dzidziusiem wszystko w porządku ooo ale mu sie urosło ---otulka tabelkowa modyfikacja popieram --- no to frugo tez masz nakaz leżenia ja wizyta jutro zobaczymy co lekarz powie --- mysza ja zasypiam zazwyczaj na lewym boku ale budze sie na wznak ale jak leże sobie to najczęciej na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza Spytam tak z ciekawości spicie tak jak polozne radza na lewym boku z poducha miedzy nogami? pierwszy raz słyszę żeby tak spać, śpię jak mi wygodnie raz na jednym raz na drugim boku a za chwilę na plecach :) Karolowa piękny ten torcik NoToFrugo hihihihihhihi trzeba być naprawdę ślepym żeby pytać o płeć dziecka jak było ubrane na różowo, ludzie to mają z garem hihihihihi. Mnie coś gardło pobolewa muszę się asekurować żeby się nie rozwinęło dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa z checia skorzystam.. Wyslalam meza po zakupy z naciskiem na pomarancze i lody... Maz kupil wszystko o ladach zapomial a i kupil mi 2 manradynki:D czasmi go nie rozumiem.. Moj maluch ma polozenie poprzeczne miednicowe... Czasmi daje mi popalic... Upieklam za to 2 babki na szampanie... Pychota...:) karolowa ty zamawialas te butelki dr brown czy jakos tak? Zastanawiam sie nad nimi i chyba zmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg u mnie pada, taki piekny bialy puch i to tak gesto, pieknie :D 🌼 przyszlaMlodaMamo tak zamawialam te butelki, droga pantoflowa uslyszalam niejedna dobra opinie, tyle ze o tych butelkach ale szklanych, w necie tez same pozytywy, malo kiedy jest az taka zgodnosc w opiniach, zamowilam jedna butelke 240ml i jedna 120ml, ale plastikowe, nawet jesli uda mi sie karmic piersia to zawsze moze byc koniecznosc odciagniecia mleka zeby maz nakarmil Malego albo nawet zeby podac pozniej herbatke ;) mysle ze dwie to spokojnie na start wystarcza :) wyslij go jeszcze raz na zakupy :p :D 🌼 przed chwila dzwonilam do szkoly rodzenia, 20godz zajec, godziny ustala grupa, mam chec nawet, maz jeszcze wczoraj tez mial zobaczymy co dzis powie, tylko spodziewalam sie mniejszej ceny, kosztuje 350zl a my jeszcze bedziemy dojezdzali kilkanascie km... ale na razie jestem mysli zeby skorzystac jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, muszę się zbierać do lekarza a tak mi sie nie chce nam 70 km, a sypie śniegiem. Co do tego macierzyńskiego jeszcze nic nie wiadomo o ile będzie dłuższy co i jak, pracuje w księgowości i byłam dziś w zusie i "przemila" pani powiedziała ze nic nie wie i nie wiadomo kiedy będzie cokolwiek wiadomo - :-/ - cytuje panią. Ale jaj się coś dowiem to dam wam znać bo sama chcę się załapać na dłuższy urlop macierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka mala, uwazaj na siebie, u nas tez pada caly czas 🌼 Dziewczyny kupujecie posciel do wozka? czy nie? jest potrzebna? bo nie pomyslalam nawet o tym z znalazlam przy okazji szukajac poscieli do lozeczka i niewiem... potrzrebna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×