Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soke

Sztuki Walki

Polecane posty

Witam wszystkich. Ta kategoria na forum została założona aby ludzie którzy trenują albo nie trenują mogli się wypowiedzieć na temat sztuk walk. zapraszam wszystkich na forum podzielić się swą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
3 lata Shotokan ;) Bylo fajnie ;) Ale to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? coś nie pasowało? jakiś kyu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
6 chyba? Zielony pas. Dobrze mowie? TO dawno bylo, juz nie pamietam ;) Bylo super. Ale jednak kontaktowy sport nie dla mnie. No i krzyczec nie potrafilam :P To chyba glowny powod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 kyu....:) dobrze sporo umiesz skoro masz 6 kyu....tu nie chodzi o krzyki i rózne tego typu rzeczy...po prostu to wszystko jest w głowie czy lubisz sport kontaktowy czy nie...:) natomiast karate ma też kata..nie musisz się bić skoro Ci się nie podoba....można trenować i startować w kata....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derpinna
hej a ja mam 30 lat i chciałabym coś w swoim życiu zmienić, jestem typem cielęcia majowego - wiele osob polecało mi sztuki walki, mam pytanie w związku z tym do Was jaka "forma" sztuk walki na początek - niestety nawet pół pompki nie zrobię takie mam słabe ramiona, z nogami ok, rozciągnięta też jestem w miarę ale te ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delprina no cóż polecam i zachęcam jak najbardziej do uprawiania sztuk walk. Zależy oczywiście od Ciebie co byś chciała trenować jaką dyscyplinę..można oczywiście zacząć biegać do tego się rozciągać, robić samemu pompki,przynajmniej się postarać. można zachęcić do tego koleżankę albo kolegę żeby razem było raźniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derpinna
biegam już 3 rok , mimo ćwiczeń nic nie drgnęło w sprawie mięśni ramion no nic , porozglądam się dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zacząć chodzić na siłownię jeżeli masz pieniądze żeby poprawić wygląd ramion allbo robić pompki...oczywiście trzeba czasu żeby był wynik ale opłaca się trenować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do derpina
ja kolega napisał zaczynasz od biegu, pajacyk,rozciąganie, pompki dasz radę , zacznij brzuszki albo spiny, wzmocnia ci mięsnie a potem pompki, ja robię 45 a jestem po roku treningy , nie poddawaj sie , tu wytrwalosc jest wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się...wytrwałość i nastawienie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
Juz nie umiem ;) Tak, kata zdecydowanie bardziej mi odpowiadalo. Ale na egzaminie to nie ma zmiluj :D No i z tymi krzykami to niestety tym bardziej - nie bylo zmiluj ;) Ile to musialam pompek robic za brak okrzykow wojennych :D Ale mimo szystko bylo super, nigdy nie zapomne tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
PS. Teraz ciezko mi 10 pompek zrobic. Jednak czlowiek sprawny byl jak karate cwiczyl ;) Mimo, ze teraz tez nie leze do gory brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trzeba wrócić do zajęć..:) nie trzeba przecież zdawać egzaminów można zawsze trenować dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenowalam ale juz nie trenuje
Ale u nas w klubie to niestety bylo cisnienie na podnoszenie kwalifikacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
zolty. Ale nosilam bialy i dalej nie zdawalam. Cwiczylam jednak z kolejnymi grupami, moje umiejetnosci byly na poziomie 2 kyu,ale zalezy od szkoly. Generalnie zazwyczaj udawalo mi sie wygrac z niektorymi niedouczonymi czarnymi pasami Pozniej niestety kontuzja Ponad 10 lat nie cwicze nic, w ogole, ale duzo sprawnosci zostalo, np. wciaz potrafie zrobic szpagat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli już to można biegać,robić pompki, chodzić na siłownię...dużo przecież klubów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
p.s. trenowalam shotokan i wyrywkowo jeszcze 3 dziedziny, umiem troche walczyc mieczem, kijem, nunchako i sai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
aha, no i strzelac z luku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trenowałam kilka lat no widzę mamy tu bardzo doświadczoną koleżankę..:) bardzo mi miło....w ogóle teraz nie trenujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
czasem strzelam z luku, ale rzadko luk angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..myślałem że kyudo...kenjutsu trenowałaś czy kendo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
Teraz troche cienias ze mnie :) zostal rower i piesze wedrowki, latem plywanie. Duzo chodze, ale na sztuki walki juz nie wroce, chyba ze na jakas forme kung fu dla geriatrykow (sa takie bardziej na rozruszanie organizmu, mniej bojowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
ninjitsu (te wszystkie bronie) i po pare miesiecy aikido i judo i kung fu Poszly mi wiezadla krzyzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... w wawie jest ninjutsu? nie wiem czy jesteś z warszawy? co lekarzy mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
W Wawie chyba jest, ale ja nie w Wawie. Lekarze mowili, ze wroce na treningi , ale poszlo mi ponownie i lipa - nie chce znow spedzac pol roku w gipsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trenowalam kilka lat. Mam
Teraz mam inne hobby, ale bardzo polecam, sztuki walki daja niezlego kopa, kupe energii, sprawnosc i piekna sylwetke :) Z tym ze polecam szkoly nie nastawione na zawody, a na tradycyjny przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....z jakiej jesteś miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×